تقاضا برای جت های خصوصی افزایش می یابد به عنوان ثروتمند روس ها نگاه به صرف مستند در غرب

روسیه را تایید موارد Covid-19 خونتان را ثروتمندترین ساکنان به دنبال حمل و نقل هوایی خصوصی برای فرار. حتی اگر ب

توسط ETELARESANKHABAR در 7 خرداد 1399

روسیه را تایید موارد Covid-19 خونتان را ثروتمندترین ساکنان به دنبال حمل و نقل هوایی خصوصی برای فرار.

حتی اگر بسیاری از شرکت های هواپیمایی مجبور شده اند به طور چشمگیری کاهش پروازهای سفر از طریق یک هواپیمای جت خصوصی باقی می ماند حقوقی و لوکس سوراخ دیدهبانی ایجاد کردن برای کسانی که با معنی. در حال اجرا از €16,000-€25,000 (حدود 17,610-$27,516) در هر پرواز تا 13 مسافران هواپیمای جت خصوصی شرکت ها شاهد افزایش تقاضا به مقصد در غرب اعم از بریتانیا به قبرس و فراتر از آن با توجه به انتخاب.

"مردم بر این باورند که آن را امن تر برای آنها را به در خوابگاه های خصوصی در خارج از کشور" مارگاریتا Lomakina تجاری مدیر جت همکاران گفت: خدمات سیم. بهداشت و مسائل ایمنی در کنار الکساندر Osit صاحب JETVIP کارگزار شرکت با اشاره به کابین تب به عنوان یک علت عمده برای افزایش تقاضا است. "مردم خسته از مستند زندگی...آنها به دنبال راه هایی برای به دست آوردن" او به رویترز گفت.

Russia coronavirus

ماسک استفاده کنندگان در مسکو در طول بیماری همه گیر. حسن نیت ارائه میدهد از NickolayV/شاتر

پرواز ردیابی داده های جمع آوری شده از 80 هواپیماهای ثبت شده با روسیه و اروپا نشان می دهد صاحبان 250 رفت و برگشت پروازهای بین مسکو و مکان در اروپا در ماه مارس است. این تعداد کاهش یافت و به فقط 61 در ماه آوریل پس از روسیه به حالت تعلیق معمولی و تجاری پروازهای چارتر هر دو ورود و خروج از کشور با چند استثنا. اما این رقم افزایش به 107 ممکن است بین 1 و مارس 26. سه حمل و نقل هوایی منابع که در صحبت با رادیو فردا گفت که تعداد روس پرواز به کشور رشد آن ترک در ماه مارس زمانی که کشور را تایید کرد Covid-19 موارد باقی مانده است نسبتا کم است. این روند تا پس از معکوس خود را به عنوان ویروس در کشور است.

فقط به عنوان بسیاری از دیگر کشورهای در حال آزمایشی بازگشایی اقتصاد روسیه رسما تبدیل به یک کانون جهانی برای این بیماری همه گیر. همانطور که از انتشار موارد تایید شده در کشور در ادامه به افزایش نزدیک شدن 371,000 یک شماره قرار می دهد که آن را در میان سه بدترین شیوع بیماری در سطح جهان همراه با ایالات متحده و برزیل است.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب