ترین چاپلوس زنان مایو— 2020 لباس شنا بهترین راهنمای

این آینده شنا فصل نخواهد بود همان گونه که آمده اند حداقل در مفهوم سنتی. اما هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی ا

توسط ETELARESANKHABAR در 30 اردیبهشت 1399
Swimsuits for Women

این آینده شنا فصل نخواهد بود همان گونه که آمده اند حداقل در مفهوم سنتی. اما هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی از سرگرم کننده در خورشید—و در استخر—بود و این بدان معناست که در حال حاضر زمان برای شروع به جستجو کردن چاپلوس ترین لباس های شنا برای پوشیدن در این فصل تابستان است. ما می دانیم که می توان آن را روی حیله و تزویر برای پیدا کردن یک دست کت و شلوار حمام که احساس می کند بسیار راحت به نظر می رسد زیبا و متناسب و ایمن به اندازه کافی اجازه می دهد تا شما را به تمرکز بر روی مادر و وظایف: به همین دلیل ما آن را بر خودمان برای کمک به.

هنگامی که شما یک مادر, حمام با توجه به خرید نیست فقط در مورد شکار به پایین ترین چاپلوس لباس شنا خود را bod. این که آیا شما باردار هستید یا کودک خود را در ران ها خم شد/در تعقیب یک کودک نو پا و یا غواصی به استخر خود را با بچه ها بزرگ, داشتن یک دست کت و شلوار است که حمایت و باقی می ماند قرار داده است فقط به عنوان مهم به عنوان سبک—شاید حتی بیشتر از آن.

اما این بدان معنا نیست که شما نمی توانید آن را همه وقتی که می آید به یک لباس شنا وجود دارد مقدار زیادی از گزینه های در دسترس است که ورق را رو کردن مد عملکرد و شکل چاپلوسی. Matronly "مامان مناسب برای حمام کردن?" نه اینجا. ما scoured اینترنت—شما ممکن است می گویند ما یک "شیرجه عمیق"— به آمده تا با بهترین و چاپلوس ترین لباس های شنا برای هر مادر. از شیک یک شانه کت و شلوار است که به نظر می رسد خوب بر روی هر کس به یک لباس شنای زنانه دوتکه است که مناسب برای بزرگ وجود دارد شنا به سبک (یا چند) به شما کت و شلوار.

بهترین یک تکه لباس شنا

وجود دارد بنابراین خیلی دوست دارم در مورد این یک شانه یک قطعه: گذشته از شیک, براق, شبح و پررنگ بازیگوش چاپ وجود دارد این واقعیت است که این لباس شنا می آید در اندازه های XXS به XXL با هر موجود در طول گزینه برای طولانی torsos. فوق العاده چاپلوس سبک است که همچنین ارائه شده در دو کراوات رنگ colorways آن را ویژگی های پوشش کامل برای خود ادم بیکار و تنبل پس هیچ نگرانی در مورد تماس بیش از حد و نیاز به یدک در آن به طور مداوم (نه زیبا و نه مناسب). به عنوان یک منتقد گفت:"Aerie, حمام کردن مناسب هستند و تنها آنهایی که من فروشگاه زیرا همه آنها بسیار زیبا و نه بیش از حد دارای گونه های برامده." یکی دیگر از raved که این کت و شلوار "فوق العاده با کیفیت عالی و به خوبی سازمان یافته!" جایزه: به عنوان بخشی از Aeries واقعی خوب مجموعه, این دست کت و شلوار حمام ساخته شده با الیاف حاصل از بازیافت بطری های پلاستیکی–آه و آن را به یک قیمت عالی! مقرون به صرفه و به خوبی ساخته شده در روند و سازگار با محیط زیست آگاهانه باشد ؟ مانند ما گفت: بسیار دوست دارم.

$33 در AERIE

بهترین برگشت لباس شنا

ما تقریبا زنده توسط خرید ضرب المثل "اگر شما آن را دوست دارم, می توانید آن را در رنگ های متعدد" و با برگشت لباس شنا, شما می توانید به معنای واقعی کلمه انجام دقیقا همان است که–بدون نیاز به خرید آیتم های متعدد. این شیک لباس شنا قطعه می کند دو وظیفه با نیروی دریایی غیرمتعارف چاپ در یک طرف و سفید/آبی گل معکوس. آن را ارائه می دهد و قابل تنظیم متناسب با تشکر از توری تا پشت کراوات, است که ایده آل برای کسانی که کوچکتر هستند تا بالا هر چند داوران توجه داشته باشید که آن را ارائه می دهد پشتیبانی مناسب و معقول برای بزرگتر رکود و همچنین (با پد برای پوشش و شکل دادن). "این کت و شلوار حمام کردن است amaaaazing" نوشت: یکی مؤلف "خیلی cuter از من حتی فکر آن خواهد بود. مواد خوب و راحت نیز هست. بسیار درست به اندازه و من فکر کردن در مورد گرفتن یکی دیگر چون من عاشق معدن بسیار است!" وجود دارد چند چیز ما لذت بردن از بیش از بزرگ شدن بنگ برای جفتک انداختن ما و در زیر $30, خوب این انتخاب ارائه می شود.

$21 در آمازون

بهترین لباس شنا, کون بزرگ

نمایی ارائه می دهد برخی از مهمترین حمایت و چاپلوس–لباس های شنا برای زنان با سینه های بزرگ. مورد در نقطه: این پیچ خورده, لباس شنای زنانه دوتکه bandeau بالا ارائه شده است در فنجان اندازه D از طریق G. آن را با انفصال تسمه قابل تنظیم است که تبدیل به criss-متقابل و افسار بنابراین آیا شما احساس می کنید مانند شما خانم ها نیاز به کمی حمایت اضافی شما رو گزینه. پس گفت: یکی مؤلف "بالا سینه برای بزرگ کردن دختر ؟ شما بهتر است آن را باور! من خودم چند تا از این تاپ و می توانید آنها را در تمام طول روز در ساحل بدون هیچ گونه نگرانی در مورد دختران در حال سقوط است." صحبت از حمایت فنجان, فوم اندود شده و از ویژگی های هر دو underwire و سمت قصابی. چه چیزی را می پوشند ؟ پس از نمایی مناسب برای حمام کردن همه بند به اندازه دو قطعه به فروش می رسد به عنوان جدا برای مناسب مناسب در بالا و پایین. جفت این راه راه بالا لباس شنای زنانه دوتکه با آن تطبیق خورده پایین لباس شنای زنانه دوتکه و یا مورد علاقه خود را با جامد سیاه و سفید ،

50 دلار در آمازون

بهترین لباس شنا لاغری

اگر وجود دارد هرگز یک زمان در زندگی ما زمانی که ما می خواهیم به احساس فقط کمی صاف کننده آن است در حالی که ما در لباس های شنا. در حالی که تقریبا به عنوان بد به عنوان واقعی در اتاق پانسمان سعی کنید تجربه پوشیدن یک دست کت و شلوار می تواند ترک شما احساس کمی یادآور خود را پیش بچه ها بدن. خوب Miraclesuit اشکال شما و پرده شما فقط جایی که شما نیاز دارید و شبکه ینا سبک کند آن را با درج مش و چاپلوس جواهر تن رنگ است. لوکس پارچه احساس خوب (نه در مکیده) بنابراین شما می توانید این lounging در کودکان و نوجوانان نم نم-شیرینی floatie در حال حاضر و قطعا بعدا دوباره زمانی که شما و دختران در نهایت فرار به آبگرم آخر هفته برنامه ریزی شده برای ارسال #قرنطینه فصل است.

$170 در MIRACLESUIT

بهترین زنان و زایمان, لباس شنا

این زنان و زایمان لباس شنا فن های مورد علاقه در آمازون; در می آید و بیش از یک دوجین رنگ های غنی از مواد جامد به گرمسیری, گل, چاپ بنابراین وجود دارد چیزی برای هر مادر به شود. فنجان خالی قابل تنظیم تسمه شانه و دو طرف ruched کمک به حفظ preggos راحت و جای رشد bods و پارچه امکانات UPF 50+ برای امن sunning. باردار داوران را ستایش می کند و آسایش و پوشش از جمله کسی که ذکر "وجود دارد پشتیبانی خوب برای خانم ها و پوشش ها در سراسر. من رفتم با زیادی و آن را کاملا مناسب. تحت پوشش لب به لب من به طور کامل و هرگز احساس خود آگاه است. باید برای زنان حامله در ساحل!" موجود در اندازه های S از طریق XXL, این است که یک تکه لباس شنا شما می توانید در تکیه می کنند برای اقامت قرار داده است: به عنوان یکی دیگر از مؤلف را از آن گفت: "این کت و شلوار ماند در محل و نمی رول و یا دسته روی من خم و تعقیب کودک نو پا من در اطراف استخر. خواهد def این توصیه به عنوان زیبا کت و شلوار زایمان گزینه است."

24 دلار در آمازون

بهترین اقامت-قرار دادن لباس شنا

یک چاپلوس لباس شنا که شیک و باقی می ماند قرار داده ؟ بله می توان آن را انجام داده–و Athleta آن را انجام. اگر شما یک فعال mama که نمی خواهید به نگرانی در مورد فلش خود را در سینه ها و یا داشتن لب به لب خود را به گونه نشت هنگامی که شما در حال تعقیب کودکان و نوجوانان در حمام خود را با توجه, این نام تجاری ارائه می دهد سبک های ورزشی با مقدار زیادی از پوشش. خود را بالا گردن بالا لباس شنای زنانه دوتکه می دهد سینه بند اندازه حمایت و پوشش با underwires برای B از طریق DD فنجان–و نمرات نزدیک به 200 کامل رتبه بندی آنلاین. به عنوان هر یک مؤلف "این دومین مالدیو گردن بالا بالا من خریداری کرده ام. من می توانم استفاده برای قایقرانی, غواصی و شنا. من مانند برش و دختران من ماندن در داخل با هیچ تنظیم است." (خوب ما دیدن شما ورزشی ادویه.) برای پوشش اضافی خود را در نیمه پایین تر سعی کنید جفت شدن آن با cinchable شن و ماسه با حداکثر سرعت دویدن کوتاه که مناسب برای ورزش های آبی و حتی یوگا داغ!

$30 در ATHLETA

بهترین یک شانه لباس شنا

Summersalt بهترین فروش Sidestroke یک قطعه است که واقعا یکی از مهمترین و چاپلوس لباس های شنا در خارج وجود دارد–فقط بخواهید یکی از 900+ مشتریان که به این کت و شلوار یک, کامل, امتیاز نمره در نام تجاری سایت. بنابراین آنچه که دقیقا در آن است در مورد Sidestroke است که زنان رفتن وحشی ؟ آن می تواند فشرده سازی پارچه ای است که نگه می دارد همه چیز را دقیقا همان جایی که آن را قرار است به ارائه پشتیبانی از تمام اندازه مجسمه نیم تنه بدون فنجان یا پد. یا شاید آن را کامل پوشش پایین و یا این واقعیت است که این یک شانه شنا ارائه شده است در 11 رنگ-مسدود colorways (همیشه با رنگ تیره تر استراتژیک قرار داده شده در پایین) در اندازه 0 تا 24 به عنوان به خوبی به عنوان یک تنه گزینه است. به احتمال زیاد آن را به همه از بالا. همانطور که برای کسانی که شاد مشتریان آنها به طور مداوم با بیحوصلگی حرف زدن در مورد کیفیت و پشتیبانی و نگاه کلی این لباس شنا. به عنوان یکی قرار داده و آن را "من و بعد فورا رفت واز بسیاری از تعارف در این کت و شلوار. آن را بسیار چاپلوس. من تا به حال یک دست کت و شلوار نگاه این پس قبل از من بچه ها." وجود دارد و شما آن را داشته باشد.

95 دلار در SUMMERSALT

بهترین زیر $50, لباس شنا

برای برخی از چاپلوس ترین لباس های شنا وجود دارد که توهین نیست کیف پول خود را فقط سر در را به خارج (البته آنلاین). در میان انتخاب شما پیدا کردن سنگهای مانند این نقطه رقص لهستانی پولکا شیک یک تکه از اشلی گراهام مجموعه که در روند آن را به عنوان مقرون به صرفه است. از اهل تفریح و بازی نسخه قابل چاپ به مخزن کلاسیک شکل این کت و شلوار حمام کردن همه حق بازدید سبک یادداشت–بدون به خطر انداختن عملکرد برای مد است. نرم و قابل حمل فنجان سینه بند ارائه شکل و عفت و تسمه های گسترده ای را به طور کامل پشتیبانی تا بالا. موجود در اندازه های 4 تا 24 آن را آسان ببینید که چرا این کت و شلوار فوری کلاسیک با مشتریان–برخی حتی ذکر آن به عنوان یک دفتر ، به عنوان یکی از خریداران مبارک به صراحت در آن قرار داده است "این کت و شلوار ساده اما بسیار زیبا. هیچ چیز بد در مورد آن می گویند تا کنون." دیگری نوشت:"من تلاش بی وقفه برای پیدا کردن لباس است که تملق گفتن و در 34 سال باید بالاخره یکی را دوست دارم! نمی توانید صبر کنید تا زمانی که آب و هوای گرم به آمار استخر با دختر کوچک من!"

$42 در خارج

بهترین زایمانی لباس شنا

اجازه دهید بحث در مورد; همه ما عشق یک رولباسی بچگانه برای سهولت پوشش و سادگی پس چرا شنا رولباسی بچگانه? اضافه کردن برخی از تازگی خود را به شنا مجموعه (یا فقدان آن) با این واقعا زیبا و دلفریب, چاپلوس یک قطعه. وجود دارد یک لباس شنا لاغری پنهان شده در زیر این لباس به طوری که کار می کند و آن را به خوبی و در عین حال هیچ کس نمی خواهد می دانم. ساخته شده در سیم رایگان فنجان با جابجایی درج فوم به شما اعتماد به نفس و پوشش شما نیاز به سنگ این عیار در حالی که تعقیب بچه ها از طریق بارانی. و اگر همسایه ها می آیند یا شما نقطه بیش از نرده ها شما کاملا پوشش داده شده است. موجود در اندازه 8-16 ما متخصص mamas نشان می دهد سفارش تا یک اندازه اگر شما جدید به Magicsuit.

$138 در خارج

بهترین مینیمالیستی, لباس شنا

آمده برای شیک طراحی, اقامت برای شکل چاپلوسی! پر جنب و جوش رنگ مسدود شده یک قطعه متفکرانه طراحی شده به نگاه مدرن و, این برنامه شامل یک برش پشت بالا قطع پا و مینیمالیستی پسند رنگ. این یکی از مهمترین و چاپلوس لباس های شنا برای زنان که به دنبال به رسم چشم و دور از ناحیه شکم که آیا شما در حال ارسال-کودک و یا پست-نان شیرینی حلقوی (آیا شما دختر). در هر صورت بخش نظرات با نظرات از زنان که می گویند این سبک تا به تجدید اعتماد به نفس خود را–که شامل یکی که اشاره کرد:"من عاشق این کت و شلوار خیلی! من 6 ماه پس از زايمان و احساس اعتماد به نفس و راحت بدون به خطر انداختن سبک." دیگری نوشت: "خریداری شده برای پنهان کردن معده من...من 7 ماهه. فوق العاده چاپلوس. بسیار حمایت شده است." حکم کلی راجع به این لباس شنا: چاپلوس و مادر دوستانه و بدون اینکه matronly. و یا به عنوان یک منتقد در آن "هر بار که من پوشیدن این من تعارف. من یک مادر هستم, اما این کولر از یک مادر حمام کردن کت و شلوار." انجام می شود و انجام می شود.

$65 در پر جنب و جوش

بهترین پشت لباس شنا

چرا را انتخاب کنید بین پوشش و cuteness زمانی که شما می توانید هر دو ؟ این سازگار با محیط زیست, ساحل, یک تکه لباس شنا را به شما می دهد بی نظیر پوشش گردن مربع (بدون سرريز) و کامل (بدون wedgie) در حالی که ارائه یک واقعا شیک بازگشت. پشت قلاب و تسمه قابل تنظیم آن را بسیار آسان تر برای روشن و خاموش. (به یاد داشته باشید سال گذشته در تلاش به جلو و خاموش که شنا مرطوب بالا؟) ما عاشق بازی سرگرم کننده, گرافیک, راه راه چاپ در رنگ آبی تیره/نور آبی دسته کوچک موسیقی جاز یا سیاه/سفید گزینه ای با راه راه است که برای اجرا به صورت عمودی برای لاغری درخواست تجدید نظر فقط در جایی که همه ما به آن نیاز دارند (شکم و صورت).

PS-سازگار با محیط زیست, ساحل, باعث می شود لباس های خود را از 80 درصد بازیافت الیاف و آنها به طور خاص ایجاد سایه برای سبک زندگی فعال است. بله در حال اجرا پس از پایین را به حساب به عنوان فعال در کتاب ما.

55 دلار در KOHL'S

بهترین لباس شنا برای شما ؟ فروشگاه بیشتر مد تابستان ملزومات خود را برای تکمیل گرم-آب و کمد لباس!

اگر چه ما تنها توصیه میدارد ما واقعا عشق ما ممکن است کسب یک کمیسیون در خرید های ساخته شده از طریق لینک از سایت ما.
فروشگاه داستان
stroke red


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im