من به عنوان قوی به عنوان زن در کنار من

حسن نیت ارائه میدهد از آلیسون لاکومب من هرگز "زیبا" یکی در حال رشد است. من می دانستم که در اوایل. من همیشه

توسط ETELARESANKHABAR در 15 تیر 1399
Blank 1200 x 630
حسن نیت ارائه میدهد از آلیسون لاکومب

من هرگز "زیبا" یکی در حال رشد است. من می دانستم که در اوایل. من همیشه دور از کامل است. من تا به حال یک شکاف بزرگ بین دندان من بود یا فوق العاده لاغر و یا بیش از حد انحنا. موهای من همیشه صاف و خوب است. پای من بزرگ بود. من بیش از حد بلند است. لیست در می رود و در. اما من از تو رفتگی در دیوار در اوایل. هر کسی بپرسید من با. من بود و هنوز هم هستم, خیلی خنده دار است.

من سال ها وقت صرف ساخت پاپ از خودم که ته همه از خود من, جوک و حتی صدمه زدن به دیگران در این روند است. چیزی برای نگه داشتن در کانون توجه را از صورت من و بدن من.

حسن نیت ارائه میدهد از آلیسون لاکومب

"من هرگز زیبا و یا یک بدن خوب و این که چگونه همه چیز هستند. من باید به تمرکز بر روی ورزش و خنده دار, بنابراین من می تواند همچنان پذیرفته می شود." این فکر من بود احتمالا برای 12 سال است.

این فکر در آغاز کلاس هفتم. من هرگز فراموش نکنید که آن روز در کلاس. معلم من بود و خواندن برخی از متون و عبارت "دریافت wooed" استفاده شد. من از آنچه در آن به معنای حتی اگر من فکر کردم من می دانستم که این پاسخ که او پاسخ داد: "اجازه دهید فقط می گویند آن چیزی که احتمالا نمی خواهد اتفاق می افتد به شما." و کل کلاس درس گرفت با خنده. 12. من 12 ساله هنگامی که یک مرد که قرار بود روشنگر و پیشرو من هموار راه را برای افکار من برای دهه آینده از زندگی من است.

حسن نیت ارائه میدهد از آلیسون لاکومب

من راه من از طریق راهنمایی و دبیرستان و حتی دانشگاه, مقایسه خودم را به هر زن من آمد در تماس با.

او بسیار نازک تر از من.

او از جمله ضخامت ،

شانه های او را آنقدر باریک و زنانه. معدن و مردانه.

در نگاه او کوچک و خوش طعم ،

من آرزو می کنم من می توانم و نمی شود بلندتر از پسران است.

من آرزو می کنم کاش....

افکار که همیشه اجرا از طریق سر من من باعث به خیره در آینه خواب روز من می تواند هزینه تمام جراحی پلاستیک که به من خیلی خوشحال.

حسن نیت ارائه میدهد از آلیسون لاکومب

تا آن روز من تصمیم به تغییر.

من شده اند کار را برای چند سال گذشته در مورد چگونه به نظر من خودم, و چگونه به نظر من دیگران به خصوص زنان است. در آن زمان بسیاری از خواندن, خود, انعکاس, خود عذرخواهی و فهم و کار سخت به از اینجا دریافت کنید.

من آمده اند به درک که من نیازی به استفاده از طنز برای منحرف کردن تمرکز از من. من نیازی به مقایسه خودم به هر کسی و در هر اتاق. من نیاز به بالابر دیگر زنان و حمایت از آنها. من نیاز به استفاده از وضع مثبت برای تشویق آنها ممکن است در تلاش فقط به عنوان من. زمانی که من راه رفتن به اتاق من را به اطلاع همه از ویژگی های مثبت است که زنان دیگر دارند و من مطمئن شوید که به آنها بگویید. آنها سزاوار شنیدن این. افکار صلیب نیست و ذهن من از آنچه ممکن است متفاوت باشد در مورد من منفی برای من بسیاری از چیزهایی که مرا کاملا ناقص در من چه کسی هستم .

من خیلی در من خود را به روش خاص.

حسن نیت ارائه میدهد از آلیسون لاکومب

من دندان گرد هم آمده اند و آنها چه چیزی باعث می شود من لبخند خیلی بزرگ و زیبا.

من دیگر بیش از حد نازک یا انحنا بیش از حد. بدن من سالم است. بدن من به من داده است یک کودک است. بدن من تا این حد برای من. من قوی هستم.

موهای من مناسب ضخامت برای من جدید کوتاه نگاه است که من سنگ بنابراین با افتخار.

من تقریبا شش فوت قد که به من می دهد, پاهای بلند, به اجرا و اسلحه به بسته بندی کردن در اطراف کسانی که من دوست دارم.

من و مجزا شانه های قوی به من داده اند شگفت انگیز توانایی های ورزشی شبیه هیچ دیگر است.

من کاملا متناسب پا به من اجازه می دهد به راه رفتن تنه زدن, دویدن, دوچرخه, لذت بردن از زندگی با بچه من پسر است.

من می پوشند همه با غرور و راه رفتن با اعتماد به نفس به خاطر من لازم نیست کسی را تصویب می شود کمی بلندتر از شریک زندگی من است.

و من لازم نیست و نمی خواهد که عمل جراحی پلاستیک. نگاهی به سفر من بدن و صورت و شانه ها و پا همه به من گرفته است. من نمی خواهد در اینجا بدون آنها.

و به زنان اطراف که من داخلی نسبت به خودم, من عذرخواهی می کنیم. شما خیلی کامل در راه خود را فقط به عنوان من. و با هم ما را به یک جامعه قوی از زنان که به طور مداوم در حال تغییر جهان است. و مهم نیست که من ایستاده در کنار من همیشه به عنوان قوی به عنوان زن در کنار من.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن