سری جدید تصویری الهام بخش ما برای پیدا کردن بهترین راه برای جشن گرفتن مادران در این سال

اگر شما به ما گفت دو ماه پیش است که ممکن است در سال 2020 خواهد ببینید ما اجتماعی فاصله و پناه در خانه به نق

توسط ETELARESANKHABAR در 21 اردیبهشت 1399
Secret_MothersDay_HR_8081 (1)

اگر شما به ما گفت دو ماه پیش است که ممکن است در سال 2020 خواهد ببینید ما اجتماعی فاصله و پناه در خانه به نقطه قادر به جشن ویژه زنان در زندگی ما در فرد -- اجازه دهید فقط می گویند بسیاری از brunches هستند که در خانه ساخته شده در این سال است.

برخورد با این موقت جدید "عادی" سخت شده است اما ما در حال تلاش نیست که به آن عرق و با تکیه بر قدرت ما از ما مورد علاقه زنان در حال حاضر بیش از همیشه است. آن بوده است هرگز یک زمان بهتر به آنها افتخار و همه چیز را آنها برای ما انجام می شود. راز کمک به ما انجام دهد که عملا (و با خیال راحت) با الهام e-cards و پیشنهادات در مورد چگونه به مناسبت این سال است.

در راز دئودورانت جدید نقطه "مامان قوی" شامل سرنا ویلیامز Swin و الکس مورگان, راز سلام همه زنان که مطرح شده ما و یا ما مطرح است. آیا آن را از تولد مادر خود را مادر و یا خود را اولین رئیس زن است که شما با دیدن پتانسیل واقعی خود را و قدرت شما شده است را لمس شگفت انگیز زنانی که تدریس کرده ام شما آنچه در آن به معنی تمام قدرت و بدون عرق.

راز دئودورانت می داند که چقدر مهم است که به افتخار این زنان -- حتی اگر اجتماعی فاصله معنی آن را از دور این سال است. بنابراین ما خواسته ترسناک Mommies: حال شما چطور جشن زنان در زندگی خود در این سال ؟ در اینجا چیزی است که آنها به اشتراک گذاشته شده:

1. در فرد بازدید-حتی در حالی که اجتماعی فاصله -- مادر, فانتزی, همه ما در این سال است.

2. برخی از هدیه های سنتی هنوز هم بهترین راه برای رفتن است. 3. مجازی جشن احتمالا به محبوب این سال است.

4. آن را قطعا زمان به خود ویدئو کنفرانس بازی.

5. ساخت هر روز احساس خاص به معنی از دست رفته که یک روز است که به عنوان بد نیست.

6. هدیه ای برای پایان دادن به همه هدیه حق در اینجا.

7. مراقبت از خود است فوق العاده مهم برای همه ما این روزها و مادران هستند بدون استثنا.

8. مثبت ماندن و نجات خود را در آغوش, برای سال آینده! (وجود خواهد داشت ، بسیاری از. آغوش.)

9. مورد علاقه خود را IRL فعالیت و آن را مجازی!

10. کمک به او را به او فضا را زیبا تر خواهد شد نگه داشتن او مثبت و شاد.

به اشتراک گذاری ویدیو و قدرتمند خود پیام است. سپس با ارسال یک کارت الکترونیکی به ویژه در زندگی خود را که شما آموخت که چگونه می توان قوی و راز اهدا خواهد شد یک استیک دئودورانت به خط مقدم کارگر.* در حال حاضر بیش از همیشه ما بسته به زنان در زندگی ما است. بیایید جشن می گیرند همه چیز را آنها انجام داده ایم و همچنان به انجام -- در هر روز است.

راز اولین و تنها ضد عرق با نام تجاری طراحی شده به طور خاص برای زنان است. این نام تجاری است که همیشه با افتخار پشتیبانی زنان پیشرفت جشن زنانی که #AllStrengthNoSweat — کسانی که با قاطعیت دنبال احساسات خود را بدون "عرق کردن" موانع در راه خود را.

*برای هر سری از کارت الکترونیکی به اشتراک گذاشته شده از ScaryMommy.com/SecretMoms ممکن است بین 4 و مارس 17th, 2020, راز اهدا خواهد شد 1 استیک دئودورانت به خط مقدم بهداشت و درمان کارگران و کسانی که به آن نیاز دارید بیشتر تا 50000 واحد است. راز اهدا خواهد شد این محصول برای تغذیه امریکا خواهد شد که توزیع این محصول به مصرف کنندگان واجد شرایط.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن