'نیویورک تایمز' اختصاص داده شده کل آن صفحه به COVID-19 قربانیان

نیویورک تایمز پوشش سهام فقط چند داستان از تقریبا 100,000 زندگی از دست رفته به COVID-19 صفحه اول نیویورک تای

توسط ETELARESANKHABAR در 4 خرداد 1399
NYT-front-page-covid
نیویورک تایمز

پوشش سهام فقط چند داستان از تقریبا 100,000 زندگی از دست رفته به COVID-19

صفحه اول نیویورک تایمز امروز جدی چشم به صورت چاپگر. مقاله اختصاصی تمام صفحه برای کسانی که از دست داده اند و زندگی خود را به کروناویروس به عنوان مرگ و میر در ایالات متحده روش 100,000.

نمونه جلد از یاد کاغذ است که معمولا پر از عکس های, مقالات و یا گرافیک — و در حالی که صفحه را پوشش داده است coronavirus همه گیر برای ماه -- این اولین از نوع خود به ویژگی تنها نام. نام نزدیک به 1000 قربانیان و خود را جزئی اعلامیه — فقط کسری از کل زندگی را از دست داده در سطح جهان با توجه به COVID-19.

"ما می دانستیم که ما نزدیک شدن به این نقطه عطف" سیمون Landon, دستیار سردبیر گرافیک میز گفت: از نزدیک شدن به 100,000 مرگ و میر. "ما می دانستیم که باید وجود داشته باشد برخی از راه به سعی کنید به روی چیزی حساب کردن با این تعداد است."

به عنوان آنها با دست و پنجه نرم چگونه به نمایندگی از جمله تعداد تیم تصمیم گرافیک به تنهایی "واقعا به شما بگویم که بسیار مورد که این مردم بودند زندگی که آنها زندگی می کردند آنچه در آن به معنی برای ما به عنوان یک کشور" Landon گفت. آنها در نهایت فرود در تدوین اعلامیه و اطلاعیه مرگ قربانیان از روزنامه ها در سراسر کشور به یک بیت از بینش چگونه آنها زندگی می کردند و کسانی که تحت تاثیر مرگ خود را.

آمریکا مرگ و میر می ایستد در بیش از 97,000 بالاترین در جهان, با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز ردیاب و از آن خواهد شد به احتمال زیاد رسیدن به 100,000 علامت ظرف چند روز آینده.

تام anthony t, the New York Times' رئیس خلاق افسر گفت: همه-متن جلد اول بود, برای او که او نمی تواند به یاد داشته باشید یکی دیگر از صفحه بدون تصویر در 40 سال فعالیت حرفه ای. "این است که قطعا برای اولین بار در دوران مدرن" anthony t گفت.

این بار نیز منتشر شده تعاملی قطعه ای است که اجازه می دهد تا خوانندگان به پایین نام خود را همراه با عبارات توصیفی. به عنوان خوانندگان حرکت آنها همچنین متوجه تاریخ و تعداد مرگ و میر گزارش شده. تعاملی قطعه نیز زوج با یک مقاله نوشته شده توسط بار خبرنگار و مقاله نویس دن بری.

در مقدمه به امروز مقاله نیویورک تایمز نوشت: "اعداد به تنهایی نمی تواند احتمالا اندازه گیری تاثیر کروناویروس در آمریکا و اینکه آیا آن است که تعدادی از بیماران درمان شده, شغل, قطع و یا زندگی برش های کوتاه. به عنوان کشور متهم ترسناک یک نقطه عطف از 100 ، 000 مرگ و میر نسبت به ویروس New York Times منابع اعلامیه و اطلاعیه مرگ قربانیان."

اطلاعات در مورد COVID-19 به سرعت در حال تغییر و ترسناک مامان متعهد به ارائه داده های اخیر در پوشش ما. با اخبار در حال به روز رسانی بنابراین اغلب برخی از اطلاعات در این داستان ممکن است تغییر کرده است پس از انتشار. به همین دلیل ما در حال تشویق خوانندگان به استفاده از منابع آنلاین از محلی بهداشت عمومی ادارات ، مراکز کنترل بیماریو سازمان بهداشت جهانی به باقی می ماند به عنوان مطلع به عنوان امکان پذیر است.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب