مجنون این فضا با بالون به زودی قادر خواهد بود تا شما را به لبه کیهان

فضای چشم انداز می خواهد به پرماجرا مسافران به لبه فضا. این هدف ممکن است یکی از جدید راه این شرکت قصد دارد برای

توسط ETELARESANKHABAR در 6 تیر 1399

فضای چشم انداز می خواهد به پرماجرا مسافران به لبه فضا. این هدف ممکن است یکی از جدید راه این شرکت قصد دارد برای به انجام رساندن feat مطمئن است. راه اندازی نمی توان با استفاده از کشتی های فضایی و یا فضای هواپیما را به مشتریان خود به مدار. آن را با استفاده از یک بالون های غول پیکر.

اسکودوی کیپ کاناورال فلوریدا-شرکت بر اساس برنامه های توسعه عظیم با عملکرد بالا, بالون, دوبله سفینه فضایی Neptrune به کشتی تحت فشار کپسول پر از هشت مسافر و یک خلبان به استراتوسفر با توجه به آزادی مطبوعات. و بهترین از همه, آن را باید آماده به پرواز به عنوان اوایل سال آینده.

فضای چشم انداز نمی شود در واقع مصرف مردم به فضای واقعی—واقعی فقط نزدیک به آن است. فضای بالون که اقدامات در طول یک استادیوم فوتبال را راه اندازی از فرود شاتل مرکز ناسا در مرکز فضایی کندی و کپسول 100 ، 000 پا (حدود 19 مایل) بالاتر از سطح زمین به لبه فضا. هنگامی که وجود دارد, سفینه فضایی نپتون را شناور به مدت دو ساعت به آن "کاشفان" یک نمایش خیره کننده از زمین و هستی است. کل سفر را شش ساعت دو برای رسیدن به استراتوسفر دو به تحسین خیره کننده فضای نمایش و دو به عقب می آیند و زمین با خیال راحت در اقیانوس.

این شرکت همچنین گفت که سفینه فضایی نپتون نیز مورد استفاده قرار گیرد برای انجام تحقیقات بر روی کامپیوتر کاربر به استراتوسفر است. در واقع آن را انجام خواهد داد که فقط زمانی که طول می کشد تا خود را برای اولین بار سازمان ملل متحد-crewed پرواز آزمایشی در اوایل سال آینده.

"پس از بازگشت از پروازهای بشر به فضا از خاک آمریکا فقط چند هفته پیش مردم هرگز بیشتر هیجان زده در مورد سفر به فضا" بنیانگذار و Co-مدیر عامل نزول MacCallum در بیانیه ای گفت. "چند تلاش های معنی دار تر از, را قادر می سازد مردم را به تجربه الهام بخش چشم انداز از سیاره ما در فضا برای بهبود همه, و این چیزی است که ما در حال انجام با فضای چشم انداز."

Space Perspective's Spaceship Neptune

فضای چشم انداز سفینه فضایی نپتون فضای چشم انداز

در حالی که آزمایش هنوز هم نیاز به انجام, شما می توانید کتاب خود را نقطه در آینده پرواز در حال حاضر از طریق فضای چشم انداز وب سایت. قیمت گذاری هنوز نهایی شود اما این شرکت انتظار دارد که این هزینه به حدود نیمی که از یک سفر زیر مداری به فضا هواپیما که در حال حاضر اجرا می شود در محله $125,000. هی ما می تواند از فکر می کنم بدتر راه برای ضربه شش رقمی است.

آخرین مطالب