من در چند نژادی, خانواده, و من می خواهم مردم سفید به ایستادن برای Ahmaud Arbery

Sean Rayford/Stringer/گتی/جکی تابستان Ahmaud Arbery دویدن در نیوبرانزویک گرجستان در فوریه 23, زمانی که او ت

توسط ETELARESANKHABAR در 19 اردیبهشت 1399
Sean Rayford _ Stringer (1)
Sean Rayford/Stringer/گتی/جکی تابستان

Ahmaud Arbery دویدن در نیوبرانزویک گرجستان در فوریه 23, زمانی که او تعقیب و کشته شدند. او اتهام قتل هستند ex-cop گرگوری McMichael و پسرش تراویس McMichael که پس از لکه بینی Arbery دویدن از طریق محله خود را برداشت اسلحه های خود را و پریدند به کامیون خود را. آنها بعدها به پلیس گفت که آنها معتقد بودند Arbery محلی بود شکستن مشکوک. سوم شخص فیلم برداری روبرو می شوند. این آسیب زا و نگران کننده ویدئو به اشتراک گذاشته شده در این هفته, به سرعت رفتن ویروسی.

در اینجا ضربه زن: این تقریبا دو ماه و نیم پس از Arbery کشته شد و تا به امروز هیچ یک از کسانی که گفته می شود در زمان بخشی در کشتار وحشیانه دستگیر شده اند و یا متهم.

بسیاری از آنها خواستار Arbery قتل مدرن روز مجازات که در آن یک فرد مرده است و عاملان پرسه زدن رایگان. Arbery نام در حال حاضر تبدیل شده و در عین حال یکی دیگر از روند در توییتر با یادآوری ما را از Atatiana, Jefferson, Trayvon Martin, ساندرا مطلوب و Tamir برنج. وقت و زمان دوباره مردم سیاه و سفید می تواند انجام بسیاری دنیوی و فعالیت های روزمره مانند خرید سرد در آپارتمان خود را, رانندگی, و یا ورزش می شود و به ضرب گلوله کشته.

Arbery مرگ گرفتار است توجه متعدد شناخته شده و مشهور و سیاستمداران و ورزشکاران است. این خدمات عبارتند از LeBron James, سناتور کامالا هریس ریاست جمهوری امیدوار جو بایدن و بسیاری دیگر خواستار عدالت برای Arbery و خانواده اش. چرا متهمان دستگیر شده? بعد از همه, چه holdup? وجود فیلم قتل. منطقه وکیل تام Durden انتظار در حال حاضر پرونده به هیات منصفه دیدن اگر آنها خواهد شد و موضوع اتهامات اما این را نمی توان انجام می شود تا برخی از coronavirus حکم برداشته می شوند. در ضمن اتهام قتل رایگان هستند.

اشک جریان پایین گونه من به عنوان ویدیو رو دیدم دیروز. همه من می توانم در مورد فکر می کنم که Arbery شد یک جوان سیاه و سفید مرد و من بالا بردن یک پسر. کلیشه های اطراف سیاه مردان که آنها مشکوک هستند ("خوب") بیماریهای قاعده و خطرناک معنی است که آنها در حال قدم زدن در اطراف با یک لفظ هدف در پشت خود را. پسر من دو سال اولین بار یک فرد سفید با اشاره به او را به عنوان یک "قاتل." این اتفاق تنها چند ماه پس از مایکل براون کشته شد در فرگوسن و سنت لوئیس منطقه تحت 24/7 پوشش خبری. بله من پسر کوچک بود که هنوز هم در پوشک و به سختی می تواند string سه کلمه در کنار هم دیده می شد به عنوان جنایتکار.

در پاییز گذشته ما در حال بازی در پارک محلی ما. یکی از پدران meandered اطراف پیمایش از طریق تلفن خود را و گاهی اوقات به دنبال بررسی بر بچه خود. اما لحظه به لحظه خود را, پسر و پسر من صعود به بالای یک صخره برج و شروع به بازی با هم خوش و خرم خروشان مانند دایناسورها و giggling, پدر ساخته beeline برای سنگ برج و شروع به التماس پسر خود را به صعود کردن و بازی در جاهای دیگر. سیاه و سفید پسر قرار دادن این فیلم سفید نر فوری متوجه. این را نمی شود اولین بار یا آخرین.

[got_chosen_ad]

اینها تنها چند نمونه از صدها بار سفید مردم ما نشان داده اند که آنها به وضوح ناراحت کننده با کودکان به خصوص که بچه ها من مسن تر است. زمانی که فرزندان من بسیار جوان بودند, آنها به آسانی قابل تحسین به نام "شایان" و "زیبا". اما به عنوان فرزندان من همچنان به رشد بلندتر و بیشتر من بیشتر ناظر از همیشه قبل از, حسرت به محافظت از آنها را از تمام خطرات که در خفا انجام دادن. به دلیل خطرات روشن هستند و در حال حاضر.

مشاهده این پست در Instagram

در حالی که همه این تفنگ شعار مردم سفید در حال نادیده گرفتن #shelterinplace و #socialdistancing در اعتراض به "خود را فقط مانند حقوق مدنی" مبارزات ما یاد گرفته ایم درباره #ahmaudarbery بود که به قتل یک نوجوان سیاه پوست ex-cop و پسرش. 🖤 25 ساله Ahmaud دویدن هنگامی که دو مرد سوار و او را کشتند زیرا آنها *فکر* او یک مظنون سرقت. بله, وجود دارد, فیلم قتل. خانواده @leemerrittesq مبارزه برای آنها را به عنوان مورد می رود به یک هیئت منصفه. 🖤 من فکر می کنم اختلاف شدید بین مردم و حقوق مردم سیاه و سفید در آمریکا "عدالت" سیستم. سفید مردم می توانند آزادانه حمل اسلحه برای ارعاب تقاضا و قتل است. در ضمن مردم سیاه و سفید کشته می شود به سادگی در یک پارک, فروش سیگار نشسته در آپارتمان, خرید رانندگی و یا آهسته دویدن. می توان آنها را تحصیل کرده و لباس, هوشمند, نوع احترام و غیره و این نمی خواهد آنها را نجات دهد. (با وجود آنچه مردم سفید اصرار دارند. "اگر آنها فقط می خواهد...") 🖤 نژاد پرستی فراگیر است. نژاد پرستی بد است. نژادپرستی دلخراش است. 🖤 من در نگاه من بچه ها با خوشحالی بازی. احمقانه بودن و با صدای بلند و تخیلی. من به طور مداوم نگرانی برای ایمنی خود را به خصوص به عنوان آنها را از (نگاه) قدیمی تر—دلیل خوب است. آمریکا ثابت کرده است که یک بار دیگر که ساخت امریکا "بزرگ دوباره" به معنی تایید #whitesupremacy 🖤 من دل شکسته. این خوب است. . #racisminamerica #نژادپرستی #نژادپرست #whitesugarbrownsugar #multiracialfamily #blacklivesmatter #blackchildrenmatter #dearwhitepeople #عدالت

یک پست به اشتراک گذاشته شده توسط راشل Garlinghouse (@whitesugarbrownsugar) در

خود سیاهی است زیبا و در عین حال خود را سیاهی که چه چیزی باعث سفید مردم وحشت زده به اندازه کافی است که آنها فقط ممکن است ربودن تا اسلحه های خود را برای محافظت از خود در برابر خطری که وجود ندارد. آنها ممکن است احضار پلیس یا امنیت (که هر کدام خود را تعصبات) به دنبال فرزندان من و یا فیلم آنها را. سفید و اوباش از جمله Karens مانند اجازه Patty, BBQ بکی و Cornerstore کارولین غیر قابل پیش بینی هستند. و بیش از حد اغلب قانون و جامعه هستند در کنار خود دارند و این می شود سیاه و سفید نفر کشته شدند.

بسیاری از بار وقتی که من تا به حال گفتگو با مردم در مورد سیاه و سفید زندگی می کند ماده و ایمنی فرزندان خود من من همان-o همان-o پاسخ. آنها بحث در مورد چه سیاه و سفید و قهوه ای, مردم می توانند و باید برای در امان ماندن خود و نه چندان فروتن-نظرات (و با صفر تجربه جز خود "یک دوست"). آنها به من بگویید که اگر مردم رنگ خواهد فقط به احترام لباس خوب بود تحصیل کرده و مطمئن شوید که به استفاده از رفتار خوب وجود دارد نمی تواند یک مشکل. واقعیت این است که هیچ مقدار از پول و پرورش و ادب می تواند نجات یک فرد از یک فرد سفید که مصمم است به علت آسیب. این در عین حال یک مورد دیگر از سرزنش قربانی. مردم سفید ناراحت کننده هستند و به جای آن از نگاه درون آنها مقصر کسی است که از کلیشه ای بودن تبعیض و نقض شده است. این نژاد پرستی در عمل است.

زمانی که مردم سفید حاضر به اذعان خود, امتیاز, اغلب ناگفته حقوق آنها بر اساس صدها سال از ظلم و ستم و خشونت علیه سیاه مردم ظلم و ستم و خشونت همچنان ادامه دارد. سفید انکار نمی توان این واقعیت را کمتر درست است. وجود دارد ناخالص نژادی و نابرابری در عدالت کیفری آموزشی مسکن و سیستم های پزشکی که می گذارم سفید برتری. Arbery قتل است که به عنوان مثال غم انگیز.

چه می توانیم بکنیم ؟ اگر شما به عنوان خشم و دل بیش از این که به من اجازه دهید به نوبه خود احساسات و کلمات به عمل است. Arbery می شد بیست و شش سال این تعطیلات آخر هفته روز مادر و خانواده اش را وکیل خواسته است که مردم را انتخاب کنید برای اجرا و یا راه رفتن 2.23 مایل (مایل به نمایندگی از تاریخ Arbery کشته شد) به افتخار Arbery. ما همچنین نیاز به شهروندان که تحت فشار قرار دادن اداره پلیس خواستار آن است که مظنون بازداشت شد و به اتهام. این Glynn شهرستان, وب سایت پلیس می گوید که آنها "ارزش خودمان و همه اعضای جامعه بدون در نظر گرفتن سن, نژاد, جنسیت, ظاهر, فرد, اعتقادات, و یا شیوه زندگی همیشه درک و قدردانی برای ما شباهت ها و تفاوت های ما." آن زمان برای آنها را به ما نشان می دهد که درست است.

هر آنچه که شما انجام ندهید فقط رفتن در مورد روز خود را. Arbery قربانی شد, در این مورد, اما آنچه اتفاق افتاد به او که نماینده از آسیب بالقوه هر فرد سیاه و سفید چهره هر روز در این کشور از جمله خود من چهار فرزند. اگر شما واقعا دوست دارم و در مورد مراقبت از شما و همکاران و همسایگان و دوستان و اعضای خانواده شما چیزی را انجام دهید. در حال حاضر ،tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن