هیلاری داف نوشته های نا امید بیهوده گویی به کالیفرنیا Partygoers

هیلاری داف/Instagram هیلاری داف کاملا انجام شده است با "یک سوراخ**" که متوقف نخواهد شد, مهمانی, و حاضر به پ

توسط ETELARESANKHABAR در 16 تیر 1399
Hilary-Duff-Rant-California-Partygoers
هیلاری داف/Instagram

هیلاری داف کاملا انجام شده است با "یک سوراخ**" که متوقف نخواهد شد, مهمانی, و حاضر به پوشیدن ماسک

با وجود چندین ایالت بازگشایی بخش هایی از اقتصاد خود را (و شاهد افزایش COVID موارد به عنوان یک نتیجه) برخی از مردم هرگز متوقف اجتماعی فاصله پوشیدن ماسک و با در نظر گرفتن حس مشترک احتیاطی. برای کسانی که مراقب باشید در تمام طول و همچنان به انجام این کار, آن می تواند بسیار خسته کننده برای دیدن مردم و نقض دستورالعمل ها و قرار دادن خود را در بهداشت و سلامت از هر کس در اطراف آنها) در خطر است. هیلاری داف یکی از آنها است و او را به طور کامل انجام می شود با این جمعیت که حاضر به را حتی احتیاطی اساسی و اجازه دهید احساسات خود شناخته می شود در یک Instagram بیهوده گویی این آخر هفته.

"ما در زمان دو پیاده روی امروز. در زمان یک خانواده چرت زدن. در زمان رانندگی. سوار توسط یک مواج خانه حزب در Mulholland. تشکرها. بدون ماسک (البته). دختران در لباس حمام و louboutins انتظار به مانند یک خط در یک باشگاه" او می نویسد.

داف ادامه داد: "بعد از @matthewkoma و به من گفت: بانک ها او را بیش از حد سرد برای همیشه نیاز به انجام است که ما بخار...کالیفرنیا در شکل بد است (در بسیاری از راه) می فرماید: هر کس فکر می کنم ما همه می خواهم به بیرون رفتن آزادانه و سفر و لذت بردن از تابستان" او می گوید. "این واقعا به نظر می رسد آمریکایی ها فقط نمی مراقبت در مورد هر یک از دیگر...به نحوی با این بیماری همه گیر تبدیل شده به یک موضع سیاسی بین احزاب...که یک سر خراشنده برای من است."

نیست ، سخت به این باور است که پوشیدن صورت پوشش در طول یک بیماری همه گیر گسترش قطرات تنفسی است که به هیچ وجه بحث برانگیز اما 2020 و همه چیز مسخره است بنابراین ما آن را داشته باشد. او کاملا حق با شماست که اگر همه ما در این زمان به طور جدی و آنچه را که لازم است انجام شود (ماسک فاصله) سپس ما ممکن است چیزی طبیعی است در تابستان در حال حاضر. افسوس ما نیست که هوشمند به عنوان یک ملت است.

داف تقریبا ناخن سرخوردگی از آمریکایی ها که می خواستند به انجام کار درست و کوتاه شدن مقدار زیادی از زمان در کشور ما نیاز به رنج می برند. "کشورهای دیگر آمده اند با هم در یک راه زیبا را شامل می شود و یا Covid رایگان. آن را شرم آور است که ما در حال بدتر از همیشه چرا که مردم نیاز به حزب و Karens نمی ماسک می پوشند!" او می نویسد.

آن را بسیار شرم آور و همچنین enraging. و افسرده. همانطور که من راه می رفت با خانواده من و سگ را از طریق محله ما در جولای 4th, من بکاهند دیدن بسیاری از بزرگ دریافت-togethers در حالی که خانواده من باقی مانده جدا شده به نام ایمنی. آن را ترکیبی از شکستگی که بچه ها من قطعا احساس سوزش از بسیاری از ماه در قرنطینه و خشم این است که این گروه از مردم بی دقتی دقیق همین دلیل کشور ما نیست و در شکل بهتر با ویروس ما اعداد. ما به معنای واقعی کلمه همه پیچ دلیل افرادی که حاضر به طور جدی از این.

داف بسته کردن خشم-y پست با یک زبان-در-گونه اعلامیه در مورد خود او جاه طلبی های سیاسی که فقط ممکن است یک ضربت در کنی. "اوه, و من در حال اجرا برای رئيس جمهور."

منظورم این است که او را 100% انجام یک کار بهتر از ما زمان فرمانده بنابراین شاید وقت آن را به برخی از نشانه ها و پرتاب با هم برخی از تی شرت. من اینجا هستم برای این نام تجاری را تغییر دهید.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب