همه گیر گیاهان هستند چیزی

مامان ترسناک و aldomurillo/گتی در اینجا من اعتراف: من وحشتناک گیاه مادر. عبارت "انگشت شست سبز" را هرگز نمی

توسط ETELARESANKHABAR در 12 خرداد 1399
pandemic-plants
مامان ترسناک و aldomurillo/گتی

در اینجا من اعتراف: من وحشتناک گیاه مادر. عبارت "انگشت شست سبز" را هرگز نمی توان در یک جمله با نام من. من را فراموش کرده ام به آب من گیاهان هفته در یک زمان. من بدست تراشه که نیاز به برداشته شود توسط پزشکان از کشیدن خشک برگ های مرده از غفلت گیاهان. من اجازه بیشتر ارکیده مرگ از من می خواهم به اعتراف—اگر چه در دفاع من واقعا سعی کنید به نگه داشتن آن گل زنده است.

اما در طول این روز از قرنطینه زمانی که من در جهان منقبض شده است به اندازه خانه من دو بچه و سگ من گیاهان در حال گرفتن یک انفجار ناگهانی از توجه. در دو ماه گذشته من نقل مکان کرد و گیاهان در اطراف برای پیدا کردن sunnier نقاط توسط پنجره کمرنگ قهوه ای به پایان می رسد و آنها را سیراب تقریبا مذهبی است.

مشاهده این پست در Instagram

گرل چه چیزی شما آموخته ام در مورد خودتان چیزی است که بیدار است در درون خود بودن در قرنطینه است که شما می خواهید برای ادامه به پرورش و آشکار ؟ این سوالی است که من بوده ام به درخواست خودم به تازگی مقدار زیادی ... چون dahling شما می دانم که او را همه چیز در مورد که خود👏🏾RE👏🏾FLEC👏🏾TION! ⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀⠀ علاوه بر این رشد به حتی بیشتر از یک سوپر-توجه-مگا گیاه mama چون او بود در داخل با سبز gurls برای اکثریت از روز ... من واقعا رشد کرده است بهتر است در گوش دادن به بدن من این چند هفته گذشته بویژه دانستن زمانی که من نیاز به توقف و تنظیم مجدد 💆🏽♀️ ⠀⠀⠀⠀ Sooooooo یک kween شده است با استفاده از این زمان اضافی به مکث و به کشف آنچه خود مراقبت به نظر می رسد در طول این زمان ... این که آیا آن را مصرف werk استراحت در طول روز تمایل به سبز من gurls داشتن FaceTime خرما با گیاه frands, repotting برخی از kweens با مادر من از طریق تلفن و یا چیدن بخشی از آپارتمان من برای ایجاد یک lil را تغییر سبز با مضمون یوگا استودیو و اطراف خودم با سبز gurls که من جریان را از طریق عمل من ... به نظر می رسد مختلف روزمره و من عمدی در مورد سرمایه گذاری که در آن زمان به خودم 🌿🧘🏽♀️🌵🌱 ⠀⠀⠀⠀ در طول این اوله ماجراجویی سبز این سبز gurls خدمت کرده است به عنوان یک کاتالیزور برای کاوش در خود من در خود مراقبتی با قصد کردار است. روزانه های من سبز gurls کاهش سطح استرس من و مثبت نهفته خود من سلامت روان + به طور کلی خوب بودن 💚 ⠀⠀⠀⠀ او در حال رشد مناسب در کنار او سبز gurls چرا که پرورش آنها را پرورش من 🌱💃🏽🌿✨

یک پست به اشتراک گذاشته شده توسط C H R I S T O P H E R 🌱 (@plantkween) در

مراقبت برای گیاهان که بله مسلما باید در من به لیست کارهای قبل ناگهان به سادگی تبدیل شدن به بخشی از روز است. نه به این دلیل که من چیزی برای انجام در حالی که ماندن در خانه. صفحه اصلی مدرسه از خانه کار می کنند و در تلاش برای حفظ توده ای از لباس های شسته شده در مانع در تنها یک ارتفاع متوسط را تقریبا همه غیر من-ساعت خواب. اما از آنجا که شاید در این آهسته که ما در آن هستیم وجود دارد چیزی آرام بخش در مورد تبدیل شدن به چیزی بسیار ساده است.

و گیاهان در خانه من هستند و نه آنهایی که تنها خود را به نوبه خود در کانون توجه است. مردم در سراسر کشور در حال تبدیل به گیاهان برای انواع دلایل که آیا آن را آسان همراهی مراقبه, طبیعت, مراقبت از چیزی که نمی خواهد صحبت کنید و یا لذت از تماشای چیزی رشد و شکوفایی در راه است که قابل مشاهده است و احساس می کند تعریف پذیر.

وجود دارد مزایای فیزیکی به houseplant روند. مطالعات نشان داده اند که گیاهان می تواند از بین بردن سموم از هوا می تواند به بهبود تمرکز و بهره وری, کاهش استرس و افزایش خلق و خوی خود را.

با چند منفی و کل بسیاری از جوانب مثبت آن ممکن است ارزش پریدن بر روی همه گیر گیاه روند با این آسان برای مراقبت از گیاهان.

کم تعمیر و نگهداری گیاهان

عنکبوت گیاهی

من شخصا می تواند گواهی دادن به این گیاه heartiness چون تنها گیاه من نگهداری به مدت ده سال—و آن را از طریق رفته هفته (ماه؟) از غفلت ، این گیاه ایجاد می کند "بچه ها" است که می تواند دوباره گلدانی. من عمر طولانی عنکبوت گیاه شاخه ای از مادر من در قانون گیاه عنکبوتی است که یک شاخه از گیاه عنکبوتی او شروع به مراقبت از زمانی که او برای اولین بار ازدواج کردم.

کریسمس کاکتوس

آن را در کاکتوس خانواده و به عنوان یک نتیجه زیادی لازم نیست. که چیز خوبی است چون من اغلب فراموش کرده ام در مورد این گیاه است. تا زمانی که در اطراف کریسمس زمانی که جهان خارج از پنجره من خاکستری و قهوه ای و دلتنگ و کاکتوس کریسمس شکوفه روشن با گل های صورتی.

نخل دم اسبی

آن را نشسته در اتاق ناهار خوری و فقط رشد می کند و رشد می کند با مقدار بسیار کمی آب و یا توجه از من. این می افزاید: درخشان لمس از رنگ سبز به اتاق بدون خواستار چقدر از من. انجام می شود و انجام می شود.

كائوچو

برای اینکه کاملا صادقانه, من به طور تصادفی کشتن این گیاه است. اما در آن زمان بخشی بهتر از هشت سال به این فوق العاده انعطاف پذیر گیاه با برگ های سبز روشن که سزاوار بهتر از سرنوشت آن رسیدگی شد توسط من.

اگر شما به دنبال گزینه های بیشتر Good Housekeeping وارد این لیست 30 گیاهان است که تقریبا غیر ممکن است برای کشتن.

که در آن برای شروع

هر چند اکثر مغازه هنوز توقیف و در حال اجرا خارج از خانه برای ملزومات است به اندازه کافی استرس زا بدون اضافه کردن "بررسی دقیق راهرو برای گیاهان" را به لیست آن را در سال 2020 و گیاه فروشگاه های گرفته شده خود را کسب و کار آنلاین. ریشه پایه های Plantshed, Bloomscape هستند فقط تعداد کمی از کسب و کار است که در حال کمک به جفت گیاهان با محبت خانه.

Etsy است دیگر جای بسیار خوبی برای تبدیل به هر دو ملحق همه گیر گیاه روند و حمایت از کسب و کارهای محلی. مغازه ها مانند Plantybish, PlantBoutique, PlantCraftingCo, Plantsandthings فروش و حمل و نقل گیاهان در سراسر کشور.

نیست که ما لزوما نیاز به یکی دیگر از کارهای عادی و روزمره برای اضافه کردن به ما به انجام لیست در طول همه گیر اما این که آیا شما یک کهنه گیاه پدر و مادر و یا یک سرحال نما سبز پریدن بر روی گیاه روند همه گیر گیاهان ممکن است چیزی که شما نیاز دارید در حال حاضر — برای روشن کردن فضای خود را و به شما یادآوری می کنند که گاهی اوقات همه شما نیاز به رشد کمی نور است.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن