Rob Delaney سهام روز پدر و روز ادای احترام به اواخر خود را 2 سال با پسر

Rob Delaney/Instagram Rob Delaney ارسال شده دلخراش ادای احترام به پسرش هنری که گذشت در سن دو به عنوان مشاهی

توسط ETELARESANKHABAR در 3 تیر 1399
rob-delaney-son-memorial
Rob Delaney/Instagram

Rob Delaney ارسال شده دلخراش ادای احترام به پسرش هنری که گذشت در سن دو

به عنوان مشاهیر مشترک تصاویر و احساسات در مورد روز پدر, بازیگر و کمدین Rob Delaney ارسال شده دلخراش ادای احترام در Instagram به پسرش هنری که درگذشت در سن دو.

"در این نگاه زیبا پسر" این فاجعه استار نوشت: در کنار شایان ستایش عکس از خود و نوزاد هنری. "او فوت کرد زمانی که او 2 ساله بود. من هنوز پدر خود و او هنوز هم پسر من است." هنری گذشت دو سال پیش پس از مبتلا به سرطان مغز بیشتر از عمر کوتاه خود را.

Delaney گفت: طرفداران که هنری در ابتدا مبتلا به یک تومور مغزی در مدت کوتاهی پس از تولد برای اولین بار. او رفت و از طریق عمل جراحی و درمان به حذف تومور اما سرطان خود را در نهایت بازگشت. او با گذشت چند ماه بعد. "من همسر و هنری را از برادر بزرگتر من هستند را ویران کرد ، هنری بود که شادی. او باهوش و بازیگوش و ما تا به حال بسیاری از ماجراهای شگفت انگیز با هم به خصوص پس از او می خواهم نقل مکان کرد خانه پس از پانزده سال زندگی در بیمارستان," او نوشت هنری درگذشت. "خود تومور و عمل جراحی او را با مهم معلولیت های جسمی اما او به سرعت آموخته زبان و توسعه روش خود را برای رسیدن از A به B برروی آن بکشید در خود کمی ادم بیکار و تنبل. درایو خود را به زندگی و به عشق و ارتباط عمیق بود."

روز پدر است به خصوص برای کسانی که از دست پدر خود یا پدر شوهر خود زندگی می کند اما آن را نیز دشوار است برای پدران که از دست داده ایم فرزندان خود را. Delaney پست به ما یادآوری می کند که حتی اگر کسی نیست حضور فیزیکی که ارتباط بین پدر و پسر است عمیقی است که او همیشه پدر خود و پدر و هنری چهار خواهر و برادر.

هر چند بهترین و شناخته شده برای کار خود را در فاجعهاو را باز کرد تا در مورد یک کمدی جدید نشان می دهد برای آمازون به نام جکی. او طنز است, آلوده با انزال و وقتی پرسید که آیا او نگران بچه های خود را با دیدن آن گفت: "تماشای یک ساعت از من امینی هرگز نمی تواند حتی دندانه تناژ ساعت که من صرف با آنها انجام دیگر [والدین] همه چیز," او گفت: نگهبان. "آنها هنوز هم فکر می کنم از من به عنوان کسی که نمی خواهد اجازه دهید آنها را به نوشیدن یک نوشابه در صبحانه است."

Delaney همواره صادقانه در مورد خود و مبارزه با افسردگی و اعتیاد در رسانه های اجتماعی آن نوشته شده بود به فاجعه. اما او همچنان خصوصی درباره زندگی شخصی او در بیشتر قسمت ها. "از من بپرسید که من به شما احترام خانواده حفظ حریم خصوصی در مورد این موضوع," او نوشت هنری پس از مرگ است. "من هیچ چیز دیگری را می گویند که من نمی گفت. با تشکر از شما زیبا و هنری برای گذراندن زمان زیادی با ما به شما بود. ما از دست شما بسیار سپاسگزارم."tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن