جدید 2021 Bentley Bentayga طول می کشد نشانه های طراحی از محبوب ترین ها خواهر و برادر

زمانی که بنتلی برای اولین بار معرفی Bentayga برای سال 2016 لوکس با نام تجاری مجموعه ای از یک معیار جدید برای چ

توسط ETELARESANKHABAR در 10 تیر 1399

زمانی که بنتلی برای اولین بار معرفی Bentayga برای سال 2016 لوکس با نام تجاری مجموعه ای از یک معیار جدید برای چگونگی مجلل تولید SUV می شود. به این دسته از خودرو همچنان به عنوان محبوب به عنوان یک باز نوار در یک عروسی معرفی یک مدل جدید به چنین تشنه بازار است که تقریبا یک دستور العمل برای موفقیت حتی در صورتی که SUV اغلب دستورات بیش از $200,000.

پس از معرفی آن Bentayga دیده است بیش از 20 ، 000 نمونه به فروش می رسد اما به اندازه کافی عجیب, با توجه به فروش سال گذشته آمار و ارقام Bentayga بود که با نام تجاری محبوب ترین مدل. که رفت به عنوان قاره GT بود که به طور کامل دوباره طراحی فقط یک زن و شوهر از سال پیش. یکی از دلایلی که چرا Bentayga نیست و بیشتر محبوب می تواند به دلیل پلاریزه طراحی. اما این همه در مورد تغییر است.

بنگر به روز شده 2021 Bentley Bentayga. در نگاه اول آن را کاملا روشن با نام تجاری در زمان تجدید SUV زیبایی الهام از استقبال خوبی Continental GT. این Conti براق طراحی نشانه خوبی کار می کنند در خارج از roader به خصوص در عقب. بیضوی چراغهای عقب در حال یادآور یک جت جنگنده را afterburners و در حال خروج رادیکال از سال گذشته مستطیل شکل واحد است که به نظر می رسد به همان مقدار الهام بخش طراحی به عنوان یک IRS فرم.

The 2021 Bentley Bentayga.

این 2021 Bentley Bentayga. عکس: حسن نیت ارائه میدهد از Bentley Motors Limited.

دیگر خارجی تغییرات در ظاهر شامل بزرگتر راست پنجره مشبک flanked توسط بالاتر نصب شده برش کریستال چراغهای جلو و همچنین به عنوان یک چرخ جدید طراحی بزرگتر tailpipes و پلاک مهاجرت از درب عقب اتومبیل را به سپر. طراحی تغییرات حفظ Bentayga بسیار آیرودینامیک برای یک SUV به عنوان آن می بالد مناسب و معقول 0.34 ضریب درگ کمک به یک نوع رسیدن به سرعت بالای 190 مایل در ساعت.

بنتلی پرواز من به لندن در ماه مارس به اتمام به روز رسانی و طراحی بیرونی تغییرات فقط به عنوان قابل توجه در فرد به عنوان آنها در عکس. داخلی به نظر می رسد کمتر تجدید نظر در نگاه اول وجود دارد اما چند تغییر مهم در آن وجود دارد بیش از حد. کابین فن آوری در حال حاضر در خط با آخرین روند شروع با 10.9-اینچ صفحه نمایش لمسی شامل بی سیم CarPlay اپل و آندروید خودکار. نیز وجود دارد یک جدید تلفن بی سیم شارژر و تقویت کننده سیگنال واقع در پایه دوباره طراحی مرکز پشته. اگر شما ترجیح می دهند برای رفتن سیمی مسیر شما پوشش داده شده با شش USB-C اسلات گسترش در سراسر کابین. گرد کردن فن آوری به روز رسانی بهبود یافته سر تا صفحه نمایش است که می تواند پروژه اطلاعات بیشتر به جلو. همچنین پیش از راننده نشسته جدید دیجیتال خوشه ابزار.

Inside the 2021 Bentley Bentayga.

داخلی داده شده است فرمان درب تر و تمیز و صندلی طراحی شده است. عکس: حسن نیت ارائه میدهد از Bentley Motors Limited.

کمتر قابل توجه در داخل جدید فرمان درب تر و تمیز و صندلی, طرح, اما مسافران در بازگشت قادر خواهد بود به احساس بیشتر تكيه زاویه و پنج مستاجر Bentayga در حال حاضر ارائه می دهد در دسترس تهویه صندلی های عقب که قبلا ارائه شده تنها با چهار صندلی آرایش. جدید راه اندازی نیز راحت تر است تا 3.93 اینچ اضافی زانو اتاق از قبل. و Bentayga هنوز هم ارائه می شود با یک ردیف سوم صندلی در نتیجه افزایش تعداد اشغال به هفت.

Inside the 2021 Bentley Bentayga.

عقب صندلی افزایش یافته است تكيه زاویه و اتاق را برای بهبود زانو. عکس: حسن نیت ارائه میدهد از Bentley Motors Limited.

این 2021 Bentley Bentayga را در فروش در سه ماهه سوم این سال است. یکی از اولین وارد خواهد شد V8 مدل با شروع در $177,000. قیمت گذاری بر روی نسخه های دیگر او هنوز اعلام نشده است اما انتظار می رود حدود 5 درصد بیشتر از سال 2020 خط. موتور مشخصات انتقال که به معنی 4.0 لیتری twin-turbo V-8 باقی می ماند خوب برای 542 اسب بخار و 568 فوت پوند گشتاور. که به اندازه کافی برای یک صفر به 60 مایل در ساعت زمان 4.4 ثانیه توانایی پوشش صفر تا 100 مایل در ساعت در 9.9 ثانیه و رسیدن به سرعت بالای 180 مایل در ساعت. نه بیش از حد نخ نما برای 5,326-پوند کرگدن. این پلاگین در ترکیبی و W12 سرعت مدل ها را به دنبال خواهد داشت بعد از این سال.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im