شما می توانید کل این سوئدی ایجاد کرد برای $7.7 میلیون

اگر یکی از چیزهایی که همه ما می تواند استفاده از پس از زندگی تحت coronavirus ناشی از مستند این فضا است. و تعدا

توسط ETELARESANKHABAR در 20 خرداد 1399

اگر یکی از چیزهایی که همه ما می تواند استفاده از پس از زندگی تحت coronavirus ناشی از مستند این فضا است. و تعداد زیادی از آن. به عنوان آلاینده به عنوان یک عمارت ممکن است هیچ املاک و نمی تواند در رقابت با یک کل ایجاد کرد وقتی که می آید به محض وسعت زمین به جریب. و آن را فقط اتفاق می افتد که یک کمی عجیب و جالب هملت در سوئد فقط آمار بازار است.

بله Sätra Buchberg کوچک آبگرم شهر در جنوب سوئد است برای فروش. قرار داده تا برای پیشنهاد این هفته توسط کریستی بین المللی املاک و مستغلات اموال شامل کل ایجاد کرد و هر ساختمان واقع در درون محدودیت های خود.

واقع در سالا شهرداری در وستمانلاند شهرستان Sätra Buchberg تاریخ قدمت آن به آغاز قرن 18 زمانی که زمین خریداری شده توسط دکتر ساموئل Skragge. هملت ساخته شده است در بالای زیرزمینی بهار که ادعا شده است که به خواص درمانی و خانه به معروف جامع پژوهشی مرکز درمان بود که در عمل از سال 1747 تا سال 1999 به عنوان به خوبی به عنوان یک هتل Nybygget ("ساختمان جدید") بود که بزرگترین کشور پس از اتمام آن در سال 1792.

Inside one of Sätra Brunn's buildings

یکی از Sätra Buchberg 70 ساختمان hristie بین المللی املاک و مستغلات

در علاوه بر این به مجنون حقوق لاف زدن است که با داشتن روستای خود را برنده مزایده نیز خرید 62 هکتار از منظره زمین همراه با شهر 70 ساختمان های بسیاری که ساخته شد با استفاده از منابع محلی چوب. در میان ساختارهای مختلف تاریخی فضاهای مسکونی که در آن زمان صاحبان ادعا می کنند تنها نیاز به کارهای جزئی. نیز وجود دارد یک کارخانه بسته بندی مایعات جایگزین, مهد کودک مرکز کنفرانس و سالن بدنسازی.

این روستا در حال حاضر متعلق به یک گروه از 15 سوئدی ها که خریداری شده آن را در سال 2002 به منظور حفاظت از میراث خود را. اگر چه این شهر به تولید 30 تا 40 میلیون کرون سوئد ($3.25 به $3.7 میلیون دلار) در کسب و کار درآمد هر سال یکی از صاحبان تشک Wikman به تازگی گفته نیویورک تایمز است که آنها به دنبال جوان صاحبان که باید انرژی و زمان مورد نیاز برای نگه داشتن آن در حال اجرا است.

Inside one of Sätra Brunn's buildings

در داخل یکی از Sätra Buchberg ساختمان ها hristie بین المللی املاک و مستغلات

در حالی که نسبتا ناشناخته Sätra Buchberg یکی از چندین بهداشت روستاهای ساخته شده در کشور در طول قرن 18. اما آن را نیز یکی از بهترین حفظ شود. از آنجا که Wikman گفت که او معتقد است باید آن را "به عنوان یک سایت میراث جهانی."

بنابراین اگر شما همیشه از رویای داشتن خود را, شخصی, اروپایی ایجاد کرد در حال حاضر شانس خود را است. مناقصه برای Sätra Buchberg در حال حاضر به 77,000,000 کرون سوئد یا تقریبا $7.65 میلیون.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن