از اعترافی: خانواده به اشتراک گذاری احساسات خود را در مورد یک بیماری همه گیر در تابستان

the_burtons/گتی خوب مردمی به نظر می رسد مثل این تابستان در حال رفتن به یک کتاب است. ما بچه ها نگاه با علاقه

توسط ETELARESANKHABAR در 6 تیر 1399
confessions-coronavirus-summer
the_burtons/گتی

خوب مردمی به نظر می رسد مثل این تابستان در حال رفتن به یک کتاب است. ما بچه ها نگاه با علاقه در تابستان 2020 زمانی که همه چیز لغو شد و آنها تا به حال برای پیدا کردن شادی در حال اجرا را از طریق بارانی و بازی پنهان و به دنبال درست مثل پدر و مادر خود را استفاده می شود ؟ را مجبور کند به پایین در نهایت یک چیز خوب برای همه ما ؟

و یا آنها را از اسکراب این تابستان از حافظه خود را به عنوان بدترین سال از زندگی خود را?

و چگونه ما آن را ببینید ؟ آیا ما با خستگی راه رفتن را از طریق هر روز دعا برای یک واکسن یا درمان معجزه و یا پایان زمان بنابراین ما می تواند در نهایت به یک لعنت دقیقه از صلح و آرام است ؟ یا ما به عقب نگاه با گرما در دل ما به عنوان ما فکر می کنیم از همه فوق العاده snuggles و شب و آتش ما در نهایت در زمان حال ،

با این حال شما دنبال آن هستید در این تابستان بدون شک COVID-19 تأثیر است زندگی خود را برای بهتر یا بدتر. در اینجا برخی از اعترافات از دیگر مادران مثل شما که احساسات در مورد این واقعیت است که در تابستان در حال حاضر در اینجا اما COVID-19 هنوز هم بیش از حد.

اعترافی #25781865

"من می ترسم برای فرستادن بچه ها من به کمپ تابستانی و یا هر گونه فعالیت ها در طول این زمان. ممکن است وجود دارد یک شانس کم در قرارداد COVID-19 اما چه می شود اگر آن اتفاق می افتد؟"

اعترافی #25785719

"به ساحل رفت امروز و پس از آن بود شلوغ است. من می دانم که ما باید به سمت چپ اما من فقط می خواهم بچه های من به حالت عادی تابستان است. نه رفتن به آن یکی. دعا هیچ کس بیمار می شود."

اعترافی #25775737

"آنچه را لعنت نقطه خرید حالا یا مایو زمانی که ما هنوز هم بدانند که چگونه به منظور توسعه یک واکسن موثر است و این یک فرایند طولانی است? عشق اما نه آن را صرف در یک تابوت است.

اعترافی #25775840

"من خیلی ناجور خسته از ppl نه اجتماعی فاصله. من قصد دارد در این تابستان"

ما نا امید هستید. نا امید که مردم نمی خواهد به دنبال چند دستورالعمل ساده به طوری که این می تواند بیش از دیر. نا امید که برنامه های ما لغو شد. و نا امید است که وجود دارد به نظر نمی رسد به هر گونه اشاره به آماده شدن برای تفریح تابستان "مسائل" در همه.

اعترافی #25785147

"خدا را شکر من منطقه افتتاح اردوهای تابستانی. بچه ها من شده خیره در صفحه نمایش برای 10-12 ساعت در روز!"

اعترافی #25783400

"قدیمی ترین dd نیاز به رفتن به اردوی تابستانی. من عاشق بچه ها من به همان اندازه اما من نمی توانم او را به فعالیت و انرژی او نیاز دارد. من احساس گناه می کنم."

برخی از مردم در حال آماده به رول به اردوگاه و رها کردن بچه های خود را خاموش. آن بوده است چند ماه. ما آن را دریافت کنید. امیدوارم که کسانی که مشاوران نگه داشتن آنها را از هم جدا و آنها را به شستن دست های خود ،

اعترافی #25779541

"من صبح را صرف نگاه کردن به عکس از تابستان گذشته و گریه کردن در مورد تمام چیزهایی که بچه ها من را از دست این تابستان"

اعترافی #25776317

"من نیاز به تغییر تصویر پس زمینه. این بچه ها در ساحل در تابستان گذشته ما هر سال است. نمی دانستند اگر ما را به انجام دریافت کنید که در این سال این است که من و غم انگیز است."

اعترافی #25779283

"من از دست رفته کار من با توجه به Covid~ اگر یک فرد می گوید من به تابستان و لذت بردن از وقت اضافی با بچه های من من ممکن است جیغ! آیا شما پوشش شش رقم حقوق و دستمزد من فقط از دست رفته?!? اضطراب آسمان بالا مورد چه مدت از آن خواهد شد قبل از من می تواند کار کند."

اعترافی #25778850

"DS3 شنیده تولد خود را در حال آمدن است در این تابستان بنابراین در حال حاضر او می پرسد من هر 8 دقیقه زمانی که تولد او است و او بسیار عصبانی است که خواهر خود را تا تولد اول و تولد وضعیت و COVID-19 من فقط نمی دانم تکواندو."

مردم دیگر آماده نیست برای اردوگاه و یا ساحل و یا هر چیز دیگری و یا اردوگاه های خود را/سواحل ، حتی باز کردن و یا آنها تاکید بیش از حد در مورد از دست دادن شغل خود حتی فکر انجام سرگرم کننده گه. آنها فقط غمگین و عصبانی و همه چیز منفی است زیرا COVID-19 می توانید برو به درست کردن.

اعترافی #25784183

"COVID-19 خراب پایان سال تحصیلی, تمام بهار, ورزش, و در حال حاضر در حال رفتن به تباهی تابستان."

اعترافی #25782927

"کودکان و نوجوانان برنامه است که پس از ضربت سخت زدن با قرنطینه و تابستان و هنوز بیدار زمانی که DH و من به رختخواب بروید. بدون رابطه جنسی برای ما چرا که آنها می خواهم ما را بشنوند و آنها را از خواب بیدار به طوری که در اوایل ما نمی تواند انجام دهد آن هستم."

اعترافی #25782390

"نمی خواهد به بازگشت به کار تا سپتامبر است. من تابستان با بچه ها من برای اولین بار. من باید خوشحال می شود اما این بیماری همه گیر است که با قرار دادن یک دمپر در آن است."

ما احساس به دام افتاده و افسرده و هیجان و ترس همه در یک بار. نه یک ترکیب خوب است.

اعترافی #25784182

"من می توانم نگه داشتن بچه ها من آرام در تمام طول روز در تمام تابستان در حالی که من DH WFH! این ضربات!"

اعترافی #25783616

"من درک می کنم که این ویروس بد است; اما تلاش برای نگه داشتن من 4 بچه ها آرام همه [email protected] بعد برای من DH را پشت به پشت کار جلسات برای کل تابستان در بالای 3 ماه گذشته! F این!"

اعترافی #25781634

"من متوجه شدم که ما شهر استخر باز نشده و در این تابستان. من نمیفهمد این آینده بود اما بچه های من در حال رفتن به دل. برای اولین بار, من به دنبال به جلو به تابستان با آنها. چه جهنم قرار ما برای انجام تمام تابستان؟"

اعترافی #25781603

"من یک احساس است که دولت من در حال رفتن به اجازه دهید تابستان اردوگاه های روز باز است. من نیاز به یک استراحت از من DC و آنها نیاز به خارج شدن از این خانه و معاشرت با بچه ها سن خود را! من هیچ سرنخ در مورد چگونه به نگه داشتن آنها را سرگرم برای 3 1/2 ماه بیشتر!"

و TBH ما ناجور. مانند به طور جدی در چگونه ما می رویم به انجام این چند ماه آینده بدون پارک ها و یا بازی تاریخ و یا کتابخانه و یا ورزشی و یا اردوگاه ها و نگه داشتن آنها را آرام در حالی که ما کار از خانه ؟ به ویژه پس از در حال حاضر با داشتن قرنطینه شده هم همه این ماه؟! سر ما می چرخند.

اعترافی #25783935

"پس از تمام کارناوال لغو این تابستان DH و من میخوام ایجاد یک حیاط خلوت ما برای ما grandkids. ما آنها را می خواهید به برخی از پاپ با غذای خوب و جوایز:)"

اعترافی #25783101

"پوشش نقره ای از فیلم ها و کتابخانه ها احتمالا بسته برای تابستان این است که من احساس گناه نیست که من احتمالا نمی خواهید به بچه ها به هر حال چون من در سه ماهه سوم."

اعترافی #25781508

"ما فقط متوجه کروز ما رزرو شده برای تابستان امسال لغو شد. من خیلی خوشحال هستم! شوهر من واقعا می خواستم برای رفتن اما من مطمئن بود که آن را یک ایده خوب در حال حاضر. بدون نیاز به بحث و گفتگو/بحث در مورد آن را ندارد. Phew!"

برخی از والدین با این حال دیدن یک پوشش نقره ای. آنها رها که همه چیز لغو شد به طوری که آنها مجبور به تصمیم گیری سخت. آنها در حال پیدا کردن راه هایی برای ایجاد خاطرات شاد با خانواده های خود. و آنها احتمالا آنهایی که به عقب نگاه در تابستان سال 2020 با دلتنگی.

بقیه از ما فقط امید به زنده ماندن.

بنابراین تابستان مبارک همه. زمان به تغییر در لباس خواب به من شب خواب و گریه در من مارگاریتا برای یک.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن