'Top Chef' روکش: شکار برای $3,000 قارچ در توسکانی

در این فصل ما گذاشتن درپوش هر قسمت از بالا آشپز همه ستاره لس آنجلس. شما می توانید بررسی کنید که تا به حال به خ

توسط ETELARESANKHABAR در 16 خرداد 1399

در این فصل ما گذاشتن درپوش هر قسمت از بالا آشپز همه ستاره لس آنجلس. شما می توانید بررسی کنید که تا به حال به خود را بسته چاقو و به هفته گذشته است.

این cheftestants دریافت یکی از آخرین طلوع آفتاب در لس آنجلس همراه با یکی دیگر از قرار دادن محصول قبل از گام گذاشتن به ایتالیا. چهار فینالیست: Gregory Gourdet تخت-لبه کلاه بابا Bryan Voltaggio ملیسا شاه و زنجبیل ریش کوین Gillespie به نظر می رسید آماده از آغاز تا آن را به این نقطه, اما پنج سرآشپزها به رفتن. آنها پیوست توسط dark horse استفانی Cmar آمد که این رقابت در هیبت از دیگر سرآشپزها' جوایز. او شک و تردید عمل قبل از پیدا کردن اعتماد به نفس و ساخت ظروف که نه تنها نگه داشتن او را پایین اما او را ویکتور Quickfires و رفع چالش ها. او می تواند زنده ماندن و پیشرفت مانند 1983 NC State Wolfpack که improbably برنده NCAA عنوان? بیایید سر به توسکانی برای پیدا کردن.

Quickfire

آشپز فیلیپو Saporito از Michelin restaurant La Leggenda Dei Frati می پیوندد Padma Lakshmi به آموزش cheftestants در aperitivo ایتالیایی را در یک ساعت یک مبارک. هر یک از آنها نیاز به یک میان وعده برای 30 محلی که جمع آوری خواهد شد در لوکا, ایتالیا, شهر میدان به نوشیدن برخی از شرکت های بزرگ قرار دادن محصول است. گفت: شرکت های بزرگ قرار دادن محصول را نیز به برنده آشپز $10,000. کمی پیچ و تاب و به چالش کشیدن—از دیوانه بپرسید به طبخ برای 30 نفر در 45 دقیقه—این است که هر یک آشپز طبخ مواد تشکیل دهنده از یک منطقه از ایتالیا.

گریگوری می خواهد به بخار برخی از صدف اما بی میلی خود را هنگامی که آنها باز او را می بیند آنها پر از شن و ماسه ، نوع پیش فرض است که او صالح توسط یک عنصر بود که به درستی به کار گرفته قبل به او داده می شود. ملیسا می رود bivalve بیش از حد بخار صدف در آبجو و سپس ترشی آنها. استفانی صحبت من با زبان عشق با گفتن "پنیر" "ساندویچ" و "سرخ شده" در همان جمله است. کوین در می یابد یک راه برای ایجاد جنوب مواد غذایی در شمال ایتالیا اما پیدا کردن متقاطع بین بلغور و سوپ زرت. و Voltaggio? خوب, او هنوز در تلاش برای کشف کردن آنچه او را به رفتن به.

top chef lucca happy hour

با بهره گیری از یک ساعت یک مبارک. عکس: حسن نیت ارائه میدهد ارنستو Ruscio/براوو

استفانی ترد ساندویچ کوچک بود و یک ایده عالی اما از دست رفته در اعدام. Voltaggio زمان بحران نیز قرار داده و او را در پایین. در بالا گریگوری ساخته شده موفق محوری به ده پا و میخ خود را نخود; Filippo گفت: ملیسا صدف که "مرکبات خود را باز و قلب خود را باز معده;" و برنده نهایی کوین او آن را احساس مثل شما در ونیز هنگام غذا خوردن ظرف و نه لزوما آتلانتا.

قاضی

کریستیانو Tomei, آشپز پشت Michelin L'Imbuto در توسکانی است که یک بیت از یک شخصیت. این سرآشپز بالا تولید شناسایی او به عنوان یک "avant garde آشپز" و او شناخته شده به عنوان کسی که مایل به شکستن با قوانین و سنت در پخت و پز خود را. و در حالی که او می خواهیم با استفاده از تکنیک های از سراسر جهان او را دوست دارد به تمرکز بر روی گوشت ماهی و تولید از منطقه اطراف لوکا.

رفع چالش

مانند برخی از مرتب کردن بر اساس از اسپاگتی غربی تام Colicchio می آید قدم زدن را به پیازا در شلوار جین آبی و کفش و کلاه. او را آماده برای شکار; بد نیست hombres اما قارچ سفید. متاسفانه آنها با استفاده از خوک به شکار زیرا ما خوک دوستان یک عادت بد غذا خوردن آنها را به طوری که آنها پیوستن به یک جفت از راهنماهای و قابل اعتماد خود سگ به ریشه اطراف در لوم (شما می توانید اطلاعات بیشتر در مورد کسانی که سگ). به cheftestants "شوک و لذت lil' نوزادان از زیرخاک در اوردن هزاران دلار ارزش از ظرافت با طعم قارچ است که هزینه ای در حدود 3000 $در هر پوند.

قارچ بودند تهیه شده با سهولت و سپس قسمت سخت می آید. آنها را طبخ برای 100 گرسنه ایتالیایی. سرآشپزها می توانید طبخ هر آنچه که آنها می خواهند به عنوان طولانی به عنوان آن را برجسته آن گران قارچ. آنها خود را پخت و پز در ل'Imbuto آشپزخانه و سپس مبادرت به پلازای Pfanner برای خدمت به حزب.

من این چیزی که من سفر و من نمی دانم اگر آن عادی اما من واقعا می خواهم برای رفتن به یک شهر سوپر مارکت ها و فروشگاه های راحتی به دست داده و خرید تصادفی عجیب و غریب تنقلات است که من در طول راه پیدا کنید. بنابراین به تماشای cheftestants سرگردان را از طریق بعضی از مواد غذایی که در آن شما می توانید گراز گونه در قصاب, ضد من نیمه حسادت. شما می توانید لوور به من Franprix.

استفانی می خواستم برای انجام یک ترافل تخم مرغ سوپ قطره می کند و همه از او بر این اساس خرید و سپس یک تغییر از قلب در وسط شب و تصمیم می گیرد او را در ایتالیا او را دوست دارد ساخت ماکارونی بنابراین او نیاز به دنبال قلب خود را. گرگوری است که به عنوان آشنا با قارچ سفید را به عنوان او است و او برنامه ریزی کاکائو و گراز وحشی خورش—و در عین حال کوین سخنان خود اعترافی که قارچ سیاه ممکن است به خوبی کار می کنند که ظرف این طعم را غلبه سفید. ملیسا باقی می ماند درست به پخت و پز خود را ادغام, ایتالیایی, مواد تشکیل دهنده با congee. Voltaggio رفتن فوق العاده ساده برای ساقه گوشت گوساله و سیب زمینی تا او دریافت نمی کند و در این راه از ترافل. در ضمن زنجبیل ریش نزدیک است این با ایده او می تواند معرفی قارچ دنبلان در طول پخت و پز را به لایه طعم, در علاوه بر این به در پایان با tuber.

top chef voltaggio colicchio

تام چشم Voltaggio را کاردست. عکس: حسن نیت ارائه میدهد ارنستو Ruscio/براوو

ظروف

  • کوین: Polpette با شاه بلوط عسل بو داده و پیاز pecorino و قارچ سفید
  • استفانی: کدو و قهوه ای و کره mezzaluna, porcini brodo رزماری پخته radicchio و قارچ خوراکی دنبلان سفید
  • گرگوری: گراز با گوجه فرنگی آلو کاکائو و قارچ خوراکی دنبلان سفید سوپ زرت
  • ملیسا: ترافل congee گوشت سرخ شده با سیر و جعفری و تخم مرغ بلدرچین و قارچ خوراکی دنبلان سفید کره
  • Voltaggio: پخته ساقه گوشت گوساله ragu, شاه بلوط, قارچ خوراکی دنبلان سفید و هوادهی سیب زمینی

یک thread در حال اجرا از طریق این قسمت است که هر کس لودگی در شایان ستایش, dorky پدر Voltaggio جایی که استفانی جوک در مورد چه "سرد" او است و سپس ملیسا دلقک ها چگونه clunky ایتالیایی است که با وجود داشتن نام Voltaggio.

به عنوان آنها آماده به خدمت به مهمانان استفانی گرفتار شده است بطور غیر عادی و مرموز در بین اعتماد به نفس و کمرویی. او اعتماد به نفس را به خطر و قراضه او ایده اصلی برای یک بهتر است, اما زمانی که او می سازد یک جزء که واقعا بد او ندارد شکیبایی آن را ترک کردن ظرف از آنجا که این عنصر در حال حاضر چاپ شده در منو است. و سپس به کامپیوتر را به او می یابد, ایتالیایی, مادربزرگ رفتن سخت در رنگ. آنها به استفانی "ما همه آنقدر به ماکارونی. شما باید سعی کنید چیز دیگری است." لعنت. C'mon, nonna, به او استراحت!

بالا آشپز در حال حاضر...

Melissa admires some mussels

ملیسا تحسین ترافل. عکس: حسن نیت ارائه میدهد ارنستو Ruscio/براوو

دو برنده غذاهای خیلی متفاوت از هر یک از دیگر, اما آنها تا به حال یک وحدت مشخصه در ساخت و ساز خود را: آنها اجازه ترافل ستاره. Voltaggio را هوادهی سیب زمینی نور بود و در عین حال غنی و کامل در مقابل به قارچ در حالی که کریستیانو عاشق کلاسیک جفت شدن گوشت گوساله و غده. هر چند او نمی مانند سالامی در congee Cristiano دوست داشت که ملیسا بود خودش آورده و برنج فرنی او دوست داشت به چالش.

زندگی با حافظه بودن حذف شده اولین بار در سرآشپز بالا بوستون آخر ملیسا را تکان داد که شیاطین با پیروزی در اولین چالش خود یک هفته نزدیک به یک قهرمان.

بسته چاقو های خود و رفتن

قبل از قضات جدول سرآشپزها برای جمع آوری یکی از آخرین مکالمه. "من فکر می کنم این بخشی که در آن ما به یکدیگر خوشحال می شود که شما از آن ساخته شده به فینال و افتخار خود را برای گرفتن اینجا" کوین می گوید. اما شما به نوعی این حس او را ساخت که سخنرانی زیرا او فکر می کند او بهترین ظرف و او را که بزرگوار به بازنده. معلوم است او را در پایین و در خطر واقعی از رفتن به خانه. به عنوان قضات به او بگویید که چه چیزی اشتباه است با ظرف خود او به نظر می رسد او تلاش برای سرکوب خشم سوزش در داخل او. آن تلقی می شد به بیش از حد بسیاری از طعم رفتن, اما در نهایت او در امان بود.

Padma گفت: استفانی شجاع به ماکارونی ایتالیایی و او در واقع یک غذای خوشمزه اما radicchio رب که او نمی مانند و در همه خودش واقعا انداخت ظرف خارج از ضربت سخت زدن. و تام استدلال می کند که او شروع به لایه بندی در بیش از حد بسیاری از قریب به اتفاق طعم که overcomplicated چه باید ساده ظرف ماکارونی. به عنوان یک کسی که شام میخورد گفت: در طول وعده غذایی "قارچ خوراکی دنبلان سفید است و بی رحم. در هر زمان ترافل سفید زوج با یک عنصر آن را ندارد, آن از بین می رود."

صحبت از هزاران دلار از قارچ ناپدید وجود دارد گریگوری گراز وحشی. هر کس در واقع فکر شجاعانه با طعم خورش عالی بود اما فقط غرق قارچ. "عالی بود این فقط یک ظرف بزرگ با قارچ" تام اظهار تاسف کرد. و کریستیانو گفت: "اگر شما تا به حال قارچ سیاه که ظرف را کامل بوده است."

بنابراین من بسیار غمگین هستم که به گزارش گرگوری شما باید به بسته چاقو های خود و رفتن. شخص من کشیدن برای تمام فصل آمد فقط کوتاه. با این حال! گرگوری به من صحبت کرد در مورد هائیتی رستوران او را در حال توسعه در پرتلند سنگ., بنابراین تمام Gourdet طرفداران می تواند به عنوان خوانده شده همه چیز در مورد برنامه های.

مات و متحیر کردن Bouche

پنیر و گوشت و گوشت و پنیر—باند است که رفتن به پارما! این خانه از Parmigiano و prosciutto دو از خداوند هدیه بزرگ برای نوع بشر است. Parm نیز خواهد بود این شهر که در آن یک آشپز می افتد فقط از فینال.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب