تسلا انبار موج دوباره پس از ارائه نزدیک به 20 ، 000 وسایل نقلیه بیشتر در Q2 از برآورد

یک هفته دیگر یکی دیگر از بزرگ افزایش تسلا قیمت سهام. این بار چون ایلان EV غول پیکر به راحتی رشد انتظارات تحویل

توسط ETELARESANKHABAR در 13 تیر 1399

یک هفته دیگر یکی دیگر از بزرگ افزایش تسلا قیمت سهام. این بار چون ایلان EV غول پیکر به راحتی رشد انتظارات تحویل در سه ماهه دوم سال 2020 است.

با ارزش ترین در جهان می شناسند و سهم افزایش قیمت توسط 9 درصد به $1,219.02 در اوایل معاملات روز پنج شنبه پس از آن اعلام کرد که آن را تحویل داده بود قابل توجه 90,650 وسایل نقلیه در طول سه ماه گذشته گزارش CNBC. که رقم قابل توجهی است بیش از 72,000 EVs تحلیلگران انتظار می رود این شرکت به حرکت بیش از آن زمان است.

اگر شما تعجب که چرا بازار واکنش نشان می دهند به شدت به EV ساز تحویل اعلام آن را به دلیل آن را نشان دهنده نزدیک مشک شرکت را به آشکار آن تعداد فروش. شکل علائم فقط 4.8 درصد کاهش نسبت به سه ماهه مشابه سال گذشته در زمانی که بقیه از صنعت خودرو است وضعیتی وخیم به دلیل شیوع کروناویروس با فروش ياوه در سراسر جهان است. تویوتا و جنرال موتورز فورد و فیات کرایسلر دیده می شود که تمام فروش خود را رها بیش از 30 درصد به دلیل بیماری همه گیر.

این 90,650 EVs تحویل داده شده توسط این شرکت عبارتند از 80,050 از مدل 3 و مدل Y همراه با 10,600 از مسن تر و گران تر از مدل S و مدل X نسخه. همراه با تحویل تعداد تسلا همچنین نشان داد که از آن ساخته شده است 82,272 وسایل نقلیه در طول سه ماه گذشته. این به این معنی است که این شرکت در تحویل خودرو بیشتر از تولید آن در مقایسه با سه ماهه اول زمانی که از آن ساخته شده است 102,672 وسایل نقلیه و تحویل 88,400. در طول سه ماهه دوم سال 2019 تسلا تولید 87,048 EVs و تحویل 95,200.

در حالی که تسلا خراب تحویل آن شماره مدل این شرکت که در حال کار سخت به گسترش بین المللی آن رد پای آشکار نیست که در آن ماشین بودند فرستاده شده در سراسر جهان است. این شرکت همچنین نمی جزئیات چگونه بسیاری از اتومبیل ساخته شد و در آن جدید شانگهای Gigafactory نسبت به آن گل سرسبد گیاه در فرمونت کالیفرنیا.

اگر چه مشک بارها مورد سوال شدت Covid-19 و pandemic, مدیر عامل شرکت ایمیل کارکنان خود در روز چهارشنبه تبریک آنها را در خود را "شگفت انگیز" اعدام در طول این زمان دشوار است." که چون قوی تحویل ارقام آمد در طول سه ماهه که در طی آن این شرکت تا به حال به آن فرمونت کارخانه برای چند هفته به دلیل خاموش شدن سفارش در المدا. مشک درگیری با مقامات محلی بیش از حرکت و تسلا و حتی شکایت در این شهرستان است.

در حالی که مشک را نتیجه گیری در مورد کوروناویروس ثابت کرده اند به صاف کردن اشتباه (در ایالات متحده به تنهایی Covid-19 ادعا کرده 128,000 زندگی می کند که از فشار زمان) روشن است شرکت خود را نشان داده است غیر معمول انعطاف پذیری در مواجهه با این بیماری همه گیر را فاجعه بار اقتصادی خرید اینترنتی. که آیا این روند ادامه خواهد داد به گسترش این بیماری همه گیر به شدت در ایالات متحده و سراسر جهان است و یک سوال باز است.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im