مد مورد علاقه Totokaelo و نیاز به تامین خواهد شد فروشگاه به طور دائم با توجه به Covid-19

خرده فروشی چشم انداز گرفته است یکی دیگر از ضربه به لطف coronavirus. خواهر خرده فروشی مقصد (و خودی مورد علاقه ه

توسط ETELARESANKHABAR در 18 تیر 1399

خرده فروشی چشم انداز گرفته است یکی دیگر از ضربه به لطف coronavirus.

خواهر خرده فروشی مقصد (و خودی مورد علاقه های شما) Totokaelo و نیاز به تامین خواهد شد به طور دائم از جلو مغازه به عنوان یک نتیجه از فشار مالی با توجه به منابع متعدد سخن گفت که با برش. کارکنان شرکت مطلع شد از تصمیم گیری در یک تماس در هفته گذشته با جزئیات نشت به آرامی قبل از کوری S. بوکر یک وکیل برای این دو شرکت مادر NSTO صحبت با انتشار در تاریخ ثبت است. "نیاز به عرضه و Totokaelo باید تصمیم دشوار برای باد کردن کسب و کار خود و عملیات در مد منظم," او گفت:.

اواز یا موسیقی دو نفری است که فقط در رشته مد کسب و کار به شاتر به عنوان Covid-19 همه گیر همچنان در نمایشی امواج. و با هم آنها نشان دهنده چقدر بی رویه بحران جهانی شده است: نیاز به عرضه داری e-commerce کسب و کار است که معامله در طیف وسیعی از محصولات در نقاط مختلف قیمت در حالی که Totokaelo تخصصی در این نوع از طراح بسیاری از اجناس فرض می شود سیستم ایمنی به بحران اقتصادی. به نظر می رسد نه خواهد ماند.

Totokaelo interior

Totokaelo روح داخلی. حسن نیت ارائه میدهد از Facebook

نیاز به رشد عرضه آن عمل از آن خانه پایه در ریچموند, ویرجینیا, قبل از گسترش حضور بین المللی دیجیتالی. به همین ترتیب Totokaelo آغاز شده به عنوان یک واحد مستقر در سیاتل بوتیک تاسیس شده توسط جیل ونگر که پر از فروشگاه خود را با avant-garde طراح کالا. آن را در نهایت تبدیل شد به طوری که موفق شد که در آن قادر به ایجاد یک منهتن پرچمدار که در سال 2015 یک دوره که در آن سود و تولید 17 میلیون دلار در فروش سالانه. در سال 2016 شرکت به دست آورد توسط هرشل سرمایه آن نیز دارای سهم عمده ای در تامین نیاز. برگزاری شرکت تصمیم به ادغام برخی از عناصر از هر دو کسب و کار.

دستکاری خواص فروش و دیگر تدارکات از سه نامتجانس نقاط در سراسر ایالات متحده شروع به تلفات حتی قبل از Covid-19 شد زبان رایج است. جریان نقدی مسائل عبودیت ترک بسیاری از سفارشات پرداخت نشده و حتی به عنوان فصل آینده نیاز شد به ضربه زدن به قفسه یا آنلاین و یا در فروشگاه. همه گیر تنها تشدید و تسریع روند رو به پایین علامت های تجاری در حال حاضر شاهد. با توجه به وزارت بازرگانی در سراسر کشور فروش ماهانه از مارس تا مه این سال ها پایین 66.6 درصد که نسبت به مدت مشابه در سال 2019.

هیچ مقام رسمی تاریخ بسته اعلام شده است و زمان فروش در ادامه به صورت عادی.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب