کلرادو فرماندار دستور رسیدگی به مرگ الیاس McClain

CBS This Morning/Youtube دولت دادستان کل منصوب شده است به صورت کلرادو رژیم صهیونیستی است. Jared پلیس در روز

توسط ETELARESANKHABAR در 6 تیر 1399
Elijah-McClain-New-Investigation
CBS This Morning/Youtube

دولت دادستان کل منصوب شده است به صورت

کلرادو رژیم صهیونیستی است. Jared پلیس در روز پنج شنبه منصوب ویژه دادستان به reinvestigate شرایطی که منجر به مرگ الیاس مکلين 23 ساله سیاه مرد کشته شده در طول بازداشت توسط پلیس آرورا در ماه اوت گذشته. او همچنین به قانون افزایش اجرای قانون صداقت عمل الزامی دوربین های بدن, مکان عمومی, گزارش پلیس پیشگیری rehiring آنچه که او خواستار "بازیگران بد" و نیاز است که ماموران تنها با استفاده از نیروی مرگبار هنگامی که یک "خطر قریب الوقوع خطر به زندگی انسان" موجود است.

"الیاس McClain باید امروز زنده است و ما آن را مدیون خانواده اش به این مرحله و بالا بردن پیگیری عدالت در نام خود را به یک ایالت نگرانی" پلیس در بیانیه ای گفت: اعلام جدید بررسی است.

پلیس همچنین گفت که اگر چه دولت در دولت "به ندرت در مراحل بررسی و به طور بالقوه تعقیب این حادثه بیش از تصمیمات فردی از ناحیه وکلای" McClain این است که "واقعا استثنایی است."

پس از میلیون ها نفر خواستار عدالت در مرگ McClain Gov. Jared پلیس اعلام کرد او در انتصاب یک دولت دادستان کل به بازبینی در این مورد. McClain, 23 درگذشت در سال 2019 پس از متوقف شدن توسط سه شفق افسران پلیس در حالی که راه رفتن به خانه از یک فروشگاه مواد غذایی به "اقدام مشکوک است." افسران گفت: آنها معتقد بودند McClain بود برای رسیدن به یک افسر تفنگ به طوری که آنها را در یک سبد. McClain شروع به استفراغ و التماس برای زندگی خود را. افسران به نام امدادگران پس از گذشت تجویز یک دوز کتامین به متین McClain و او تنفس متوقف. McClain دچار حمله قلبی به بیمارستان شد و او اعلام مرگ مغزی سه روز بعد.

مشاهده این پست در Instagram

*ماشه هشدار: خشونت/قتل و یک تصویر گرافیکی بر روی اسلاید 8.* خواهان عدالت برای الیاس. لینک در بیوگرافی من با شفق قطبی مقامات اعداد شما می توانید تماس های GoFundMe برای ایلیا و طومار را امضا کنید. اسلاید 2: الیاس آخرین کلمات گفتاری را به عنوان پلیس شکنجه او و او را در یک کاروتید ببرن (رونویسی از bodycam فیلم) اسلاید 3-5: آنچه اتفاق افتاده است به الیاس اسلاید 6: الیاس نواختن ویولن برای گربه ها در فروشگاه حیوان خانگی به درب بعدی در ناهار خود را. او معتقد بود موسیقی قرار داده و آنها را در سهولت اسلاید 7: ثبت نام در #blackout2020 در شفق قطبی در 6/6/20 تظاهرات خواستار عدالت برای الیاس و دیگران. اسلاید 8: ماشه هشدار⚠️ الیاس در بیمارستان بعد از پلیس حمله اسلاید 9: نقاشی الیاس احاطه شده توسط برخی از چیزهای مورد علاقه و یا چیزهایی که نمایندگی او توسط @mattymillerstudio اسلاید 10: آخرین اخبار در مورد بررسی است. – من به تازگی دیدم این ویدئو برای اولین بار در توییتر همراه با چند کلمه درباره #elijahmcclain بود که قتل توسط شفق پلیس در ماه اوت سال 2019 و پس از آن من شده اند قادر به او و پرونده اش در خارج از ذهن من است. این خیلی واضح از این تصویری که ایلیا شیرین, آرام, بی گناه, روح با یک شخصیت که تابش انرژی مثبت. وقتی که من شروع به خواندن بیشتر در مورد این شد و حتی روشن تر. او یک ماساژ درمانگر و خود به تدریس ویولن. دوستان و خانواده او را به عنوان توضیح "یک روحانی سالک و صلح طلب عجیب و غریب, گیاهی, ورزشکار و مصلح بود که بسیار آرام". هر کسی که می میرد به دست پلیس سزاوار عدالت که آیا آنها یک فرد بزرگ یا وحشتناک یک. اما واقعیت این است که الیاس بود و به ظاهر یک فرشته بر روی زمین که حتی نمی خواهد صدمه دیده است یک پرواز (این در واقع چیزی است که او گفت: ماموران به آنها حمله او) باعث می شود خود را در مورد فوق العاده دلخراش. صدای شما: ایلیا مورد نمی توانید تبلیغات بسیار برای اولین بار از 8 ماه پس از مرگ او اما در حال حاضر مردم در نهایت صحبت کردن در مورد آن است. از آنجا که این پیشرفت در حال ساخته شده است. ادارات پلیس در حال ساخت قوانین جدید و یک تحقیق جدید در حال راه اندازی برای الیاس. اما ما می تواند به توقف صحبت کردن در مورد الیاس و دیگران که دچار سرنوشت مشابه تا در خدمت عدالت است و سیستم تغییر است.

یک پست به اشتراک گذاشته شده توسط abra (@_a.b.r.یک) در

دوستان و خانواده شرح داده شده McClain به عنوان "یک روحانی سالک و صلح طلب عجیب و غریب, گیاهی, ورزشکار و مصلح بود که بسیار ملایم است."

Mari نیومن ، McClain وکیل خانواده گفت: در این طومار که McClain "تخمگذار بر روی زمین استفراغ او التماس او گفت:" من نمی توانم نفس بکشم.'"

نیومن همچنین سوال که چرا این است که در نهایت نگاه می شود در حال حاضر. "چرا آن را تقریبا یک سال توجه رسانه های بین المللی میلیون ها نفر با امضای یک طومار برای بزرگسالان مسئول در نهایت به گام و انجام آنچه که باید اتفاق افتاده است راست از ابتدا?" او گفت:.

در ابتدا پس از جرم عمومی موشکافی دادستان منطقه دیو جوان گفت: هر کلرادو سیاست"من باز نمی شود تا تحقیقات بر اساس دادخواست." در پاسخ به McClain مرگ و تعقیب ماموران درگیر او گفت: "من اینجا نیست برای چشم پوشی و اقدامات خود را — در واقع من مخالف با آنچه در شب 24 اوت سال 2019. اما گزارش کالبد شکافی پزشکی قانونی نمی تواند تعیین McClain است علت مرگ."

به نظر می رسد که طرز فکر تغییر کرده است.

"به طور گسترده ای گزارش حقایق پرداخته است در هر زمان بررسی" پلیس گفت:. "این حذفیات شایستگی یک مکمل ارزیابی صورت مستقل دادستان و در نتیجه این حکم اجرایی شود."

شفق قطبی دادستان منطقه کاهش یافته است به پرونده اتهامات علیه ماموران متوقف شده که McClain — Nathan Woodyard, Jason Rosenblatt و سفت Roedema — و آنها دوباره به زور فقط سه ماه پس از مرگ او.

"من نمی توانم نفس بکشم. من ID حق در اینجا. نام من الیاس مکلين" McClain شنیده می شود گفت: در این افسر تصویری. "این خانه من. من فقط رفتن به خانه. من هستم درونگرا. من فقط متفاوت است. که تمام است. من خیلی متاسفم."

آخرین مطالب