براد پیت یک امی نامزد برای بازی دکتر Fauci در SNL

NBC براد پیت خنده دار نقطه به عنوان دکتر Anthony Fauci در SNL به دست آورده است او را نامزد امی به عنوان بیم

توسط ETELARESANKHABAR در 8 مرداد 1399
Brad Pitt SNL Anthony Fauci
NBC

براد پیت خنده دار نقطه به عنوان دکتر Anthony Fauci در SNL به دست آورده است او را نامزد امی

به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس درگرفته است در شش ماه گذشته ما بدست معدود چیزهای خوب. در میان آنها براد پیت خنده دار و نقطه به نوبه خود به عنوان دکتر Anthony Fauci در یک قسمت از شنبه شب زنده این آوریل گذشته. در حال حاضر پیت گرفتن برخی بسیار سزاوار به رسمیت شناختن در قالب یک نامزد امی برای مهمان نقطه Fauci خود را درخواست.

آره. Fauci گفت: در طی یک مصاحبه در این بهار است که او می خواهم "براد پیت البته" به بازی او در SNL.

و از شانس ما خواهید شد, پیت فرمان.

"من می خواهم برای تشکر از همه مسن تر زنان در امریکا که به من فرستاده حمایتی بخش, الهام بخش, و گاهی اوقات گرافیک, ایمیل," او گفت: در حال حاضر نامزد دریافت جایزه نوبه خود.

این طرح شامل پیت Fauci واکنش به رئیس جمهور تهمت و گفت که ما یک واکسن "نسبتا به زودی."

"نسبتا به زودی جالب است عبارت" پیت پکتیا میباشد. "نسبت به کل تاریخ زمین ؟ حتما این واکسن در حال رفتن به می آیند واقعی سریع. اما اگر شما بودند برای رفتن به یک دوست بگویید که " من خواهید بود بیش نسبتا زود و پس از آن نشان داد تا یک سال و نیم بعد, خوب, خود, دوست, دوست ممکن است نسبتا کمی از اطرافیانش دلخور کردن."

به لذت از Fauci طرفداران همه جا پیت حتی به اشاره به واقعی را در پایان skit. "و به دکتر Fauci, با تشکر از شما برای آرامش خود و خود را به وضوح در این دلسردکننده زمان" پیت گفت. "با تشکر از شما به پزشکی کارگران اولین پاسخ دهندگان و خانواده خود را برای بودن در خط مقدم."

تا آنجا که پیت امی رقابت های بازیگر برجسته مهمان در یک سریال کمدی دسته شامل دو SNL همکاران: میزبان آدم راننده و ادی مورفی. نیز وجود دارد Fred Willard که گذشت در اوایل این سال برای خانواده مدرن, Luke Kirby برای شگفت انگیزی خانم Maiselو Dev Patel برای عشق مدرن.

البته این طرح به دست آورده جدی ستایش از دکتر خوب. "من فکر می کنم او بزرگ" Fauci گفت: از پیت مهارت در جعل هویت او. او افزود: "منظورم این است که من یک فن بزرگ از براد پیت و, که به همین دلیل زمانی که مردم از من بپرسید که من می خواهم می خواهم به بازی من ذکر براد پیت چرا که او یکی از بازیگران مورد علاقه. من فکر می کنم او یک کار بزرگ است."

من اتفاق می افتد به طور کامل به توافق برسند و اگر ملت ما رهبری تا به حال حتی نیمی از فراست, شوخ طبعی همدلی و صبر بی پایان از دکتر Fauci ما می شود در یک جای خیلی بهتر در حال حاضر.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net
آخرین مطالب