آنچه شما نیاز به دانستن در مورد دادن بچه های خود را ملاتونین برای خواب مسائل

آنی Spratt/Unsplash من نمی توانم به یاد بیاورید زمانی که من نمی مبارزه با خواب. خواب رفتن و خواب ماندن بیدا

توسط ETELARESANKHABAR در 13 خرداد 1399
Is-Melatonin-Safe-For-Your-Children-1
آنی Spratt/Unsplash

من نمی توانم به یاد بیاورید زمانی که من نمی مبارزه با خواب. خواب رفتن و خواب ماندن بیدار شدن خیلی زود است ... همه چیز روی میز است. من بی خوابی شده است بسیار تعریف بخشی از زندگی من است و تا زمانی که ما برای اولین بار تا به حال کودکان 13 سال پیش من نگران است که من می خواهم گذشت این تحریک کننده بخشی از منبر روی آنها.

جای تعجب نیست اولین فرزند من بود خیلی بد جای خواب. واقعا بد است. گرفتن او را به خواب بود عملا یک کار تمام وقت و نگه داشتن او در خواب بود و فقط به عنوان خشن. و پس از همه آن است که کار او تا قبل از خورشید است. پس از سال ها از این, من و همسرم سعی ملاتونین در توصیه از ما اطفال و آن را واقعا به نظر می رسید به او کمک کند (و ما). معلوم است ما را ندارد و تنها پدر و مادر بودن توصیه می شود این گزینه است.

یک نظرسنجی آنلاین از 933 پدر و مادر با کودکان زیر 18 سال انجام شده توسط YouGov برای نیویورک تایمز نشان داد که حدود یک سوم تا به حال بچه ها که در تلاش بودند با مسائل مربوط به خواب در سال گذشته است. اما در میان کسانی که پدر و مادر از "تلاش برای خواب" بچه ها تقریبا نصف شده و ملاتونین به فرزندان خود. دکتر جودیت Owens M. D., M. P. H. مدیر مرکز برای کودکان اختلالات خواب در بیمارستان کودکان بوستون بود این را می گویند در پاسخ به این بررسی يافته های پژوهش: "آن چنان به طور گسترده ای استفاده می شود آن است که شخص به من. متخصصان اطفال باید نوع glommed به این به عنوان جواب برای کودکان, مشکلات خواب است."

به عنوان یک پدر که به فرزند خود ملاتونین برای رسیدن به بزرگترین سوال من این بود که آن را امن برای من به انجام این کار? مثل من گفت: بالا مورد اعتماد ما اطفال توصیه می شود اما پس از انجام تحقیقات بیشتر به این موضوع آن را برای تلفن های موبایل مانند استفاده از ملاتونین برای کودکان نیست 100% برش و خشک. بسیاری از پزشکان به نظر می رسد فکر می کنم آن را بی ضرر اما در نهایت این نوع از یک منطقه خاکستری و این بدان معناست که ما باید یک تصمیم با بچه های ما " پزشکان به عنوان به آنچه که ما فکر می کنم بهترین روش است.

Is Melatonin Safe For Your Children?
داربی S/Reshot

ملاتونین است که در واقع در حال حاضر در همه بدن. این یک هورمون تولید شده توسط غده پینه آل و کمک می کند تا تنظیم چرخه خواب خود را با اصل گفتن بدن خود را هنگامی که برای رفتن به خواب و زمانی که از خواب بیدار. این چیزی است که ما به طور طبیعی تولید و مصنوعی ملاتونین فقط تقلید اثرات آن است.

در اینجا موضوع: ملاتونین نیست و طبقه بندی شده به عنوان یک دارو; آن را طبقه بندی شده به عنوان یک مکمل. این به این معنی است که تولید کنندگان را مجبور به ارائه شواهدی وجود دارد که محصولات خود را کار می کنند — و نه ثابت کند که خود را در فهرست مواد تشکیل دهنده دقیق هستند یا خالص در راه همان است که مواد مخدر به دنبال تایید FDA انجام دهد. که یک کمی دلسردکننده به خصوص برای چیزی است که شما در حال رفتن به کودک خود را. تولید کنندگان نیز نمی برگزار می شود به هر گونه خاص استاندارد به عنوان به چه مقدار ملاتونین خود مکمل در واقع شامل. یک سال 2017 مطالعه در مقایسه با 31 مارک های مختلف از مکمل ملاتونین در بر داشت و یک تنوع در مقدار ملاتونین در هر دو کمتر و بیشتر از مقدار آگهی. این مورد.

شما همچنین لازم نیست که برای دریافت نسخه ای برای به دست آوردن ملاتونین و است که واقعا چیزی است که می دهد برخی از پزشکان مکث چون ملاتونین است نه درمان. برای مثال با توجه به گزارش در زمان نتايج بررسی های خود را ملاتونین است که مناسب برای سندرم پای بی قرار است که می تواند یک دلیل برای اختلال خواب. هر دو آکادمی اطفال آمریکا و موسسه ملی بهداشت می گویند که کودکان باید ملاتونین در دراز مدت اما نه سازمان تعریف می کند آنچه در "دراز مدت" به معنی.

مانند بزرگسالان, برخی از کودکان متولد شده با مختلف شب ساعت و بنابراین لازم نیست به طور طبیعی به خواب رفتن هنگامی که پدر و مادر ممکن است مانند. پسر من مشکل جای خواب است 13 در حال حاضر. او را نمی ملاتونین کنه اما من می گویم که من فقط فکر نمی کنم او نیاز به خواب به اندازه هر کس دیگری در خانه ما. او تمایل به ماندن تا دیر وقت. و زمانی که من در صبح برای کار در اطراف 6 صبح او را در حال حاضر. او در این راه بوده است برای مدت زمان طولانی در حال حاضر. نمرات خود را خوب هستند و او نمی بخوابید در طول روز بسیار, بنابراین من فکر می کنم این است که به سادگی چه از او شده بود. تنها تفاوت در حال حاضر این است که او به اندازه کافی برای مدیریت خود است. این است که بسیار متفاوت از زمانی که او یک کودک نو پا است که حاضر به خواب و آن را احساس می کردم که او یک پیاده روی پر حرف زمان بمب در خانه من.

Is Melatonin Safe For Your Children?
داربی S/Reshot

اما در حال حاضر تمام کسانی که سال ها بعد من در سمت چپ با این سوال: آیا او واقعا نیاز به ملاتونین و یا در آن بود که من مورد نیاز او را ملاتونین? من کاملا مطمئنم که من می دانم پاسخ به این سوال اما با توجه به من دقیقا من اطفال توصیه می شود — از دوز, به, نام تجاری به مدت استفاده — من اصلا احساس بد در مورد آن در تمام.

و من فکر نمی کنم شما باید هر دو. به عنوان طولانی به عنوان شما را به مشورت با پزشک کودک خود را البته.

البته این به من منجر به این عنوان مقاله: آیا امن برای فرزندان خود را ملاتونین?

و از آنچه من می توانم بگویم پاسخ این است که پیچیده به چند دلیل و بیشتر از آن است که با فقدان قوانین و مقررات در اطراف ملاتونین همراه با چگونه به آسانی در دسترس است در نه تنها قرص بلکه "آب نبات" (gummy میوه ای شربت و غیره) تشکیل می دهد. بزرگترین توصیه من می توانم پس از نگاه کردن به موضوع است به صحبت کردن با پزشک متخصص اطفال خود را. آیا پنهان کردن این واقعیت است که شما در حال دادن آن به کودک خود را. این یک راز کثیف و این چیزی است که باید مورد بحث قرار گیرد. آنها کمک خواهد کرد که شما را ارزیابی نگرانی های شما را با کودک خود را در خواب به مطمئن شوید که ملاتونین یک انتخاب منطقی. این همچنین قادر خواهد بود برای کمک به شما در پیدا کردن یک دوز است که حق را برای کودک خود را در حالی که همچنین منجر شما به مارک های که شناخته شده برای ایمنی و خلوص است. و اگر ملاتونین درست نیست برای فرزند شما به هر دلیلی شانس خود را دکتر می تواند به شما کمک کند پیدا کردن آنچه است.

هدف در اینجا این است که استفاده از اين مکمل در سایه. باز و صادقانه در مورد آن پس از آن می تواند مورد استفاده قرار گیرد مسئولانه است.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن