Numarine فقط راه اندازی 3 جدید 85-پا کوتاه-سفر قایق بادبانی برای مشتاق کاشفان

Numarine آغاز تابستان با صدای بلند. ترکیه حیاط به عنوان یکی از مجرب ترین سازندگان در اروپا فقط راه اندازی سه ج

توسط ETELARESANKHABAR در 16 خرداد 1399

Numarine آغاز تابستان با صدای بلند. ترکیه حیاط به عنوان یکی از مجرب ترین سازندگان در اروپا فقط راه اندازی سه جدید مینی اعزامی قایق بادبانی در اولین روز از فصل نه کمتر.

سه نفر از Numarine 26XP عروق می پیوندد پنج نفر دیگر در حال حاضر بر روی آب است. نیز وجود دارد که سه در حال حاضر تحت ساخت و ساز با توجه به تحویل داده می شود بعد از آن در سال 2020 و 2021.

چرا محبوب است ؟ 85-بالا و پایین صفحه نشان دهنده هیجان انگیز جدیدی از جمع و جور اعزامی قایق بادبانی. با معماری دریایی توسط امبرتو Tagliavini و طراحی توسط کال Yalman کشتی ویژگی های بسیار کارآمد بدنه بهینه سازی شده برای اقیانوس کروز و باریک پیش نویس است که اجازه می دهد تا او را به اسکله در سطحی بنادر.

Numarine 26XP

سه Numarine 26XPs نورد. Kerem Sanliman/Numarine

از سه کشتی که تحویل دو جابجایی نسخه ها و ویژگی های پیازی کمان برای بهبود ثبات و محدوده در حالی که یک سوم نصب شده است با 1200-hp مرد موتورهای در برنامه ریزی تان هال. این اولین سری ایکس پی' قایق بادبانی به این پیکربندی که قایق بادبانی افزایش و سرش بالای آب در زحمت.

جابه جایی-هال 26XP دارای حداکثر سرعت 13.5 گره و می تواند پوشش 3,000 مایل دریایی در هنگام گشت زنی در 8 گره در حالی که نیمه برنامه ریزی می توانید نسخه به اوج چشمگیر 28 گره. کروز فوق العاده آرام و صاف و بیش از حد. Numarine داوطلب خدمت سربازی سکوت خط را به قایق بادبانی به عنوان سر و صدا و ارتعاش آزاد که ممکن است با استفاده از تکنیک های که در اغلب موارد اعمال superyachts.

Numarine 26XP

این Numarine 26XP مسیر برای تحویل. Kerem Sanliman/Numarine

وقتی که می آید به زیبایی شناسی همه 26XPs باید قطعا در اینده احساس می کنم با تشکر خود را از زاویه ای ویندوز مجزا و کمان بی باک پروفایل. هر یک ویژگی های خاص flybridge را پوشش می دهد که حدود دو سوم از بدنه را طول می دهد و دریانوردان باور نکردنی 1,076 فوت مربع قابل استفاده عرشه فضا.

داخل آن را همه چیز در مورد لوکس. اصلی عرشه قایق بادبانی ارائه یک پرتو سالن های غذاخوری و کافی فضای سالن در حالی که در زیر عرشه وجود دارد چهار staterooms از جمله کامل-پرتو کارشناسی ارشد مجموعه VIP و دو ،

"من خوشحال هستم که ما ساخته شده است سه بیشتر شگفت انگیز 26XP اکسپلورر قایق بادبانی و من مطمئن هستم که آنها به ارمغان خواهد آورد بسیاری از شادی خودمختار دوربرد کروز به صاحبان" گفت: Numarine بنیانگذار و رئیس Omer ملاذ.

در واقع آن را به روی سه بعدی.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن