veteran-raises-15-million-
NBC News/Facebook

کاپیتان مور راه می رفت 100 دور به جمع آوری پول برای بیمه خدمات درمانی

بازنشسته جنگ دامپزشک, کاپیتان تام مور می خواستم برای انجام کاری برای کمک به خدمات بهداشت ملی کارگران در خط مقدم از coronavirus بیماری همه گیر. بنابراین با 100 خود را (بله 100) تولد فقط هفته دور او شروع به جمع آوری کمک و تصمیم گرفت به راه رفتن 100 دور در اطراف باغ خود را با امید بالا بردن 1000 پوند. از امروز صبح او مطرح شده تقریبا £20M ($23M USD).

مور که خدمت در هند در طول جنگ جهانی دوم مجموعه به منظور بالا بردن بودجه برای بیمه خدمات درمانی خیریه همراه با راه رفتن 100 بار در اطراف باغ خود را (در ده دامان تکه) به طور کامل لباس های خود و با کمک واکر. او خود را تکمیل نهایی ده دور در آوریل 16 و بعد از داستان پخش شده در اخبار, صدها نفر از هزاران نفر از مردم flocked به سروان تام JustGiving صفحه فوق العاده و اصلی خود را هدف جمع آوری اعانه.

مور گفت BBC News کل مبلغ مطرح شده تا کنون بود “کاملا فوق العاده مجموع پول” و اضافه کرد “من احساس می کنم خوب من امیدوارم که شما همه احساس خوب بیش از حد.” تا کنون بیش از 800,000 کمک به هدف خود از جمله نامعلومی کمک مالی از Duke of Cambridge, Prince William, که به نام مور “یک مرد جذب سرمایه و ماشین آلات.”

مور شروع به جمع آوری کمک مالی برای تشکر از “شکوه” بیمه خدمات درمانی کارکنان که کمک به او را ضرب و شتم سرطان و یک لگن شکسته سال قبل است. به جمع آوری کمک مالی پلت فرم JustGiving گفت: این بزرگترین مجموع تا کنون مطرح شده در یک کمپین اهدای £100,000 خود به خود باعث می شود. “من هرگز خواب من می تواند در چنین شرایطی به این” مور گفت.

“او یک چراغ امید در زمان تاریک و من فکر می کنم همه ما نیاز به چیزی شبیه به این را باور و آن را برای چنین علت” دخترش هانا Ingram-مور گفت.

“شما همه رو به یاد داشته باشید که ما از طریق آن دریافت کنید, در پایان, آن را به همه حق او گفت:” این بیماری همه گیر کوروناویروس. “برای تمام کسانی که مردم پیدا کردن آن دشوار است در این لحظه خورشید خواهد درخشید بر شما دوباره و ابرها را دور خواهد رفت.” اگر شما فکر می کنم مور یک گنجینه ملی, شما تنها نیستید. مردم ارسال کرده اند او پیام قدردانی و سپاس ریخته در از بیمه خدمات درمانی کارگران در خط مقدم. دادخواست حتی آغاز شده است برای او برای دریافت سلحشوری و در حال حاضر امضا شده است توسط بیش از 300 ، 000 نفر است.

البته مور هیچ برنامه ای برای توقف و گفت: او برای رفتن به ادامه راه رفتن به جمع آوری پول برای بیمه خدمات درمانی. متاسفانه با توجه به همه گیر او نمی تواند با داشتن یک تولد 100 جشن در پایان این ماه اما به عنوان شما می توانید تصور کنید که فقط خوب توسط او. او گفت: تمام عشق و حمایت از او دریافت شده است “یک حزب به اندازه کافی برای من.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de