آقای دینگ-A-Ling مرده است به من و دیگر چیزهایی که من از آنها بدم میاید در مورد تابستان

مامان ترسناک و سارا Pflug/پشت سر هم من نمی توانم تصور کنید که امنیت شغلی تنگ است اگر شما یک بستنی راننده ک

توسط ETELARESANKHABAR در 28 تیر 1399
things-i-hate-about-summer-1
مامان ترسناک و سارا Pflug/پشت سر هم

من نمی توانم تصور کنید که امنیت شغلی تنگ است اگر شما یک بستنی راننده کامیون است. کار فصلی است که در آن من زندگی می کنند در انگلستان و اگر موسیقی درایو نیست شما bonkers عدم محله های خوب را شکار خواهد شد درایو شما را از کسب و کار. و من نمی خواهم به هر مفروضات اما من نمی توانم تصور کنید که به نام "آقای دینگ-A-Ling" می کند بسیار برای نفس است.

من تابستان مرگ خیره کمک نیست یا من حتی نمی مراقبت. وقتی می شنوم که افتضاح twangy تقویت شده موسیقی از چند خیابان بیش از من انقباض غیر ارادی ماهیچه. و به عنوان اگر آن را در حال حاضر ناخن بر روی تخته سیاه آزار دهنده پس از اندازه جعبه موسیقی پخش این یک دنیای کوچک پس از تمام یا ترکیه در کلشاست که همچنین لحن نژادپرستانه آهنگ نوشته شده توسط Harry C. براون در سال 1916 یک احمق و دلقک-مانند صدای فریاد "سلام!" که من پاسخ, "Fuck you!" من پس از آن منتظر صدا برای نزدیک شدن و تعجب می کنم اگر فرزندان من خواهد آن را بشنود و برای لحظه ای کوتاه آن را مانند ما Griswolds و خانواده فقط رنگ مفت پس از ورود خود را برای تعطیلات کریسمس باقی بماند. همه ما از شنیدن آن, اما هیچ یک حرکت برای یک دقیقه تا زمانی که هر کس مطمئن است. من مطمئن هستم که من از آنها بدم میاید آقای دینگ-A-Ling فقط تا آنجا که بچه ها او را دوست دارم.

شاید من دیوانه که مرد نیست فروش tacos یا شاید من فقط buzzkill اما من همه را با کامیون بستنی نورد از طریق محله هر شب دیگر. من می دانم که من می دانم. این بیماری همه گیر را ایجاد کرده است از دست دادن منابع و همچنین به عنوان فرصت و این بستنی دستفروش است و تنها در تلاش برای بهره برداری از مردمی که خانه همه لعنت زمان. اما من عزاداری سال گذشته نسخه از آقای دینگ-A-Ling که در یک برنامه و نورد از طریق محله در روز پنج شنبه بعد از ظهر. یک بار در هفته کنترل در هر دو هزینه و توانایی جلوگیری از او را با زمان روی صفحه نمایش و یا یک سفر به پارک.

اما این مرد ماندگار است. او همواره از طریق محله چند بار در هفته و گاهی چند بار در روز. بچه ها من می دانم که آنها قادر به درمان هر زمان دینگ-A-Ling درایوهای اما هنوز هم وجود دارد fussing و گریه چانه زنی و ناله. من اصلا انرژی برای گوش دادن به آن و یا تسلیت به فرزندان من (که به مراتب از محروم). من اصلا انرژی به توضیح دهد که چرا آن را ارزان تر به دست آوردن یک جعبه بمب میآید در فروشگاه و یا حدس و گمان که چرا آقای دینگ-A-Ling می پوشد یک دست کت و شلوار حمام در حالی که رانندگی. فقط جلوگیری از آمدن مرد.

Mr. Ding-A-Ling Is Dead To Me And Other Things I Hate About Summer
Glenna رنکین/Reshot

صحبت از لباس های شنا و بیهوده شرایط من نفرت بالن آب بیش از حد. من نفرت تمام بالن در واقع. احساس رایگان برای تماس با من تلخ old hag. من اهمیتی نمی دهند. من مقدار زیادی از عشق در قلب من و بچه ها من تجربه فراوانی از شادی. اما یکی از آنها در حال گرفتن آن از آب یا هوا پر از لاستیک کیسه های. برای من مهم نیست چقدر بچه های من عاشق بالن آب آنها بی فایده و دهان برای تمیز کردن ظروف سرباز یا مسافر تا زمانی انجام می شود. من در حال حاضر آزار دهنده بچه ها من برای تمیز کردن اسباب بازی های خود را و یا قرار دادن دوچرخه خود را در داخل گاراژ و در آستانه به طوری که درب نمی شود. این ایده از گذراندن سه بار به عنوان طولانی به انتخاب کنید تا شکسته بالن از حیاط به عنوان آن را به بازی با آنها است که ارزش آن نیست. چیدن کوچک بیت لاستیک تیغه از چمن و سپس به نگرانی در اگر من از دست رفته قطعه ای است که می تواند در نهایت مرگ یک حیوان وحشی است که چگونه من می خواهم به صرف تابستان من. من را پرتاب سطل آب بر روی فرزندان من اما نه بالن.

و تا آنجا که من می خواهم بچه های من به خارج, آنها به نظر نمی رسد به ماندن برای بیش از 19 ثانیه در یک زمان. خبر خوب این است که آنها بازگشت اما نه بدون درب کوبیدن و یا ترک آنها را باز به طوری که سگ slinks یا هر گونه هوای سرد من جمع شده اند با واحد تهویه مطبوع پنجره می رود بیش از حد. شما فکر می کنم که به عنوان اغلب به عنوان من آنها داد برای بستن لعنتی درب آنها را به یاد داشته باشید برای بستن لعنتی دروازه به حیاط خلوت بیش از حد. نوچ.

عمل آنها مانند ترک یک دنباله از, فلیپ فلاپ خواهد سگ اجازه می دهد برای پیدا کردن راه خانه خود را. و از آنجا که کار نمی کند آنها به نظر می رسد تلاش سودمندی ترک, مرطوب, لباس حمام, خاک, اسنک فراغ رفتن Gurt میگذرد چوب popsicle و خرده از کسی که می داند آنچه از یک خانه به خانه دیگر. اما لذت واقعی است که پیدا کردن یک لغزنده بخش در طبقه از یک تازه خورشید به نمایش کودک که تقریبا فرار کرد من تلاش برای حفاظت از آنها در برابر سرطان پوست است.

آیا به من بگویید که من باید بهتر عواقب و یا انجام یک کار بهتر القا مسئولیت. من و من. تبریک خود را کامل ربات کودکان است. من سه خوب هستند اما آنها بچه ها. و من در تلاش برای کار از خانه و تعادل همه از چیزهایی که در حالی که به آنها یک تابستان خوب است — اما نه بیش از حد خوب است چرا که من نمی خواهم به از بین بردن آنها, اما ظاهرا من مجاز به شکایت به دلیل این بدان معناست که من مشکل بودن سخت تر زمانی که من باید فقط اجازه دهید بچه ها بود بچه ها ؟

من دوست دارم تابستان, اما من هنوز هم حق دارند به نفرت چند چیز حتی اگر چه من احساس منحرف خشم از همه چیزهایی که در این آشغال آتش از کشور, تماس با ما امریکا است. آقای دینگ-A-Ling مرده است به من و من با عرض پوزش در مورد آن.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن