به انجمن خوش آمدید Robb توصیه مجموعه منظم است که در آن ما نشان می دهد چیزی سردبیران ما فکر می کنم ممکن است فقط تغییر زندگی خود را برای بهتر. محصولات و خدمات و تجارب برجسته در اینجا به طور مستقل انتخاب شده و بررسی توسط راب گزارش تحریریه. ممکن است ما کسب یک کمیسیون کوچک اگر شما خرید چیزی در این صفحه.

طی هفته گذشته خط مقدم بهداشت و درمان کارگران قرار دارد و در چهار فصل نیویورک درمان شده اند به یک هدیه: رنگ زرد روشن صفر هالی برتون حمل چمدان پر از کالا هر دو ضروری (KN95 ماسک) و از pampering (از جمله ژیلت و زهره اصلاح محصولات LAFCO صابون این کار بالش اسپری و ژل دوش و تحمل زیر چشم ژل پد.) هدیه ای بود که بخشی از حق بیمه توشه تجاری Covid-19-مربوط به ماموریت خورشید, پروژه, که همچنین شامل اخیر فروش آن بهره مند خوراک مقدم بین المللی پزشکی سپاه و مستقیم تسکین. در حالی که فروش بیش از مصرف کنندگان هنوز هم می تواند نشان دادن حمایت خود را برای نام تجاری خیریه طرح با خرید همان موردی بود که بخشی از هدیه رها: صفر هالی برتون حمل در مورد سفر در آفتاب یک رنگ که فقط معرفی شده در بهار سال 2020 مجموعه است.

Zero Halliburton luggage spring 2020

جزئیات این دوباره طراحی شده مورد شامل monogram-آماده مغناطیسی ID دسته و نرم گرفتن دستگیره. حسن نیت ارائه میدهد صفر هالی برتون

بخشی از لبه بسیار سبک وزن مجموعه, براق, carry-on—همراه با بسیاری از نام تجاری محصولات دیگر—به تازگی دوباره طراحی شده توسط برنده جایزه بروکلین بر اساس مشاوره PENSA به عنوان بخشی از صفر هالی برتون را حرکت به نوسازی و ارتقاء آن یاد توشه. (82 ساله شرکت برای اولین بار به معرفی آلومینیوم چمدان در سال 1938.) نسخه جدید از سخت طرفه صدف و پوسته مورد ویژگی های ثبت اختراع در حال بررسی ساختاری لمس مانند ZH مقعر لبه™ کمک می کند که کاهش پتانسیل آسیب به مورد; ZH شاسی™ است که پشتیبانی از به خصوص سیستم چرخ و تضمین می کند این مورد را به راحتی اسلاید به سقفی مخازن و ماشین تنه; و تنوری گرفتن دستگیره گردد به احساس می کنم مثل یک لوکس, ورزش, سازمان دیده بان تسمه. سفارشی ساخته شده خرپا, آرم مدالها داخلی و طغرا-آماده مغناطیسی ID دسته نیز بخشی از مدل های جدید است.

در علاوه بر این به شاد زرد رنگ بهار سال 2020 مجموعه شامل رنگ مانند مریم گلی و آبی کمو و همچنین به عنوان گزینه کلاسیک مانند سیاه, نیروی دریایی و خاکستری است. حمل فایرفاکس در دسترس هستند در هر دو قاره ای و بین المللی اندازه.

خرید در حال حاضر: $495+