us-coronavirus-cases-rise
MediaNews گروه/طولانی ساحل Press-Telegram/گتی

بسیاری از را افزایش می دهد که از جنوب و غرب

جدید کروناویروس موارد بالا رفته 80 درصد در دو هفته گذشته با توجه به نیویورک تایمزترسناک روند به دلایل بسیاری — به ویژه در ایالات متحده هستند که در بازگشایی فاز.

افزایش موارد عمدتا بلافاصله نهفته جنوب و غرب که در آن آمده مانند تگزاس و آریزونا و فلوریدا در حال توقف و بازگشایی میله سواحل و رستوران امیدوارم به سرعت گسترش ویروس. بیش از 4,600 مورد جدید از این ویروس یافت شد روز سه شنبه در آریزونا بالاترین تک-بعد مجموع برای دولت است. کالیفرنیا مورد تعداد در حال حاضر بیش از 220000. میزان مرگ و میر نیست خونتان هنوز دلیل مرگ اتفاق می افتد شده است حدود یک ماه پس از آزمایش اما کارشناسان در حال برآورد دیگری 15,000 مرگ و میر در ماه آینده به عنوان یک نتیجه.

Dr. Anthony S. Fauci هشدار داد که تعدادی از عفونت های جدید در ایالات متحده می تواند بیش از دو برابر به 100,000 یک روز اگر این کشور نتواند به عقب البته اشاره کرد که موج جدید در جنوب و غرب “قرار می دهد کل کشور در معرض خطر” سی ان ان گزارش شده است. “ما در حال حاضر با داشتن 40-به علاوه هزار مورد جدید در روز” دکتر Fauci گفت. “من تعجب نمی کنم اگر ما تا 100,000 یک روز اگر این اتفاق نمی نوبه خود در اطراف. و بنابراین من بسیار نگران هستم.”

در این میانه که در ماه ژوئن آغاز شده شاهد کاهش ویروس موارد است که در حال حاضر شاهد آغاز تجدید حیات. علاوه بر این شش کشور در غرب نشان داده اند که افزایش تعداد مورد. در حال حاضر تنها دو کشور هستند گزارش کاهش در جدید کروناویروس موارد نسبت به هفته گذشته: کنتیکت و رودآیلند. متحده مانند کانزاس و نیویورک هستند که نیاز به ماسک در زمانی که اجتماعی فاصله ممکن نیست و دیگران الزامی آنها را در داخل فروشگاه ها و رستوران ها.

“اگر از گسترش این ویروس همچنان در سطح پایین تر باید تست نشان می دهد پایین تر و مثبت وجود دارد به سادگی نمی تواند به عنوان بسیاری از موارد را انتخاب کنید تا با آزمایش گفت:” مایک DeWine فرماندار اوهایو که در حال حاضر خواسته فدرال برای کمک به خود دولت است. “به جای این خزنده تا ما رای مثبت حتی به عنوان ما در حال انجام تست های بیشتر به این معنی است که ما به احتمال زیاد در برداشتن نشانه های گسترده تر جامعه گسترش یافته است.”

سابق CDC مدیر تام فریدن تکرار که گفتن فاکس نیوز روز یکشنبه “به عنوان یک دانشمند متخصص اپیدمیولوژی, من می توانم به شما بگویم با 100% یقین است که در بسیاری از کشورهای که در آن شما شاهد افزایش آن است که یک افزایش واقعی. آن است که بیشتر تست; آن است که بیشتر گسترش ویروس.”

اطلاعات در مورد COVID-19 به سرعت در حال تغییر و ترسناک مامان متعهد به ارائه داده های اخیر در پوشش ما. با اخبار در حال به روز رسانی بنابراین اغلب برخی از اطلاعات در این داستان ممکن است تغییر کرده است پس از انتشار. به همین دلیل ما در حال تشویق خوانندگان به استفاده از منابع آنلاین از محلی بهداشت عمومی ادارات و مراکز کنترل بیماری و سازمان بهداشت جهانی به باقی می ماند به عنوان مطلع به عنوان امکان پذیر است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de