مجازی در هفته مد نبود اما آن را هنوز هم الهام بخش و خوشحال

هنگامی که این خبر که در هفته مد رفتن مجازی را شکست و به طور کلی واکنش ترکیبی از فتنه و چشم-رول. می تواند شرایط

توسط ETELARESANKHABAR در 30 تیر 1399

هنگامی که این خبر که در هفته مد رفتن مجازی را شکست و به طور کلی واکنش ترکیبی از فتنه و چشم-رول. می تواند شرایط چالش برانگیز عملکرد خلاق جایگزین برای سیستم ؟ ضرورت مادر اختراع است و تمام است که carpe نکته. و یا آن را فقط یک دسته از souped تا عطر و تبلیغات توخالی تر بازاریابی تمرینات? خواهد بود وجود دارد واقعی باند? مدل? ماسک? معلوم شد به همه از بالا. از دو هفته گذشته—که شامل دیجیتال ارائه برای پاییز و زمستان سال 2020 haute couture, بهار 2021 لباس مردانه و رفت و آمد مکرر 2021 زنانه—ارائه smorgasbord از مد نشان می دهد جایگشت. در پایان این نویسنده باقی مانده بود گرسنه برای اطلاعات بیشتر.

اولیه شک در کنار آن همه شروع کردن قوی است. من هفته مد به صورت جدی آغاز شد با هرمس مردانه ارائه شد و در روز یکشنبه قبل از رسمی دیجیتال در هفته مد پاریس آغاز شد. به عنوان آن بود که بصورت زنده از پاریس به نمایش شروع در 8 صبح و برای کسانی از ما از نیویورک است. تا کنون میزبان مهربان—حتی در یک دیجیتال تنظیم—هرمس تحویل صبحانه قاره گسترش پیش از showtime. این یک حرکت است که می تواند به عنوان بیش از حد در طول یک بحران اما در نظر بگیرید که دمای مد نشان می دهد شامل گل و هدیه تحویل به بالا ویراستاران' و اثرگذارندهها' اتاق های هتل—نه به ذکر است استادانه درست شده محصولات قبل و بعد از احزاب و بی شماری مایل پرواز. چند شیرینی و قوطی دم سرد در دشت کاج جعبه رهبانی تا آنجا که مد را بلاعوض صرف می رود.

Hermès spring 2021 menswear

هرمس

همانطور که من جمع به من brioche au سوکر و همگام سازی نشان می دهد به بازی در تلویزیون من, من آماده شد underwhelmed. اما هرمس بود یک سورپرایز شیرین و لذت بخش: وجود دارد عمیقا مطلوب, لباس, طراوت عدم مراسم و یک فرمت است که اسیر برخی از لرزش تماشای زنده مد نشان می دهد (جزئیات بیشتر اینجا). آن را احساس کمی عجیب و غریب "حضور" نشان می دهد در حالی که نشسته بر روی نیمکت سگ در دامان اما هرمس ارائه با حروف بزرگ در آن صمیمیت ارائه یک نگاه دقیق تر در این مجموعه از سنتی نشان می دهد affords. آن را یک نمایش مد در هر se, اما آن را بسیار لذت بخش است. من فکر کردم می تواند واقعا جالب راه جدید برای در حال حاضر ، امید من برای بقیه فصل مجازی شروع به افزایش است.

پس از آن آمد دوخته و یک کیسه مخلوط از روش. نکات برجسته شامل Schiaparelli که نشان داد طراح دانیل Roseberry پوشیدن یک ماسک و رفتن به پارک به طرح خارق العاده طرح های است که میله میله به تولید در برخی از تاریخ بعد—صادقانه و امیدوار تصویر لحظهای از زمان حاضر—و Viktor & Rolf, که ارائه "سه کمد برای سه باورها در این زمان فوق العاده ای تغییر" در یک ارسال تا از مدرسه قدیمی مدل défilés روایت خواننده میکا با زبان بصورتی پایدار و محکم در گونه (یکی terrycloth حوله تن پوش ballgown ویژگی های آستین اندازه کمان "برای نرم کردن تاثیر خفه ترسناک است.") این دو "نشان می دهد" در راه بسیار متفاوت اذعان سورئال جهان است که در آن آنها در حال بازدید. بیشتر از همه چیز دیگری بود, lookbook, تنظیم موسیقی—نه الهام و نه همه که لازم است. گذشته از نشان دادن حرکت, آیا این فیلم انجام هر چیزی که در عکس ها می توانید از?

The "Confusion Wardrobe" from Viktor & Rolf's couture collection.

از "سردرگمی کمد لباس" از Viktor & Rolf را couture مجموعه است. Viktor & Rolf

با لباس مردانه نشان می دهد که همه چیز درست کردم بیشتر کنجکاو—و اغلب کمتر انجام شده است. وجود دارد سایبورگ, عروسک مودی سیاه-و-سفید فیلم از همه چیز به جز لباس و آنچه که احساس می کردم 5 دقیقه اول یک فیلم پورنو البته حیله گر یکی. همه عجایب بودند ناخواسته—Sunnei دیجیتال آواتار انجام Macarena حداقل به من لبخند. اما روند فراگیر شد و مارک های خود را با استفاده از زمان به عنوان یک فرصت برای جشن خود را. از آن معمول بود spiel: میراث صنعتگری خود aggrandizing اساطیر. و جایی که شد لباس؟!

بیش از دو دهه گذشته یا بیشتر مد نشان می دهد که بدل از یک صنعت تابع—یک فرصت برای خریداران به سفارش و برای فشار به پیش نمایش آنها چه می شود پوشش برای فصل آینده—به یک flash mob-دیدار-Disney On Ice عینک. اغلب لباس ها تبدیل شده اند ثانویه غرفه در بزرگتر نشان دادن قدرت نام تجاری. خیلی از این شده است نسبت به رسانه های اجتماعی و نیاز به ایجاد "محتوا" (ناله) که ترجمه به یک Instagram post. مجازی در هفته مد نشان داده است که برای بسیاری از مارک های نشان می دهد cannibalized مد.

زمانی که این ویدئوها در واقع موفق به لباس نشان می دهد نتایج می تواند دوست داشتنی. پرادا شد arty جذاب بود و من ساخت یک روانی, لیست خرید. گوچی ساعت 12-جریان زندگی کرده اید می تواند استفاده از برخی از ویرایش (افشای کامل: من نمی دیده بان همه چیز...شما؟) اما زمانی که این مجموعه در آمد مشاهده مدل سازی توسط تیم طراحی آن عالی بود. لومر بود یکی از چند که تا به حال طرح های standout و یک فرمت است که اجازه به swooned آنها—و نه ساده راه اندازی با مدل های به سادگی عبور از عقب و جلو شد انتزاعی چشم انداز از زندگی شهری است که به یاد می آورد جروم رابینز' فیلیپ گلاس باله. آن را امتحان کنید نه به چیزی بیش از آنچه در آن بود -- یک نمایش با نام تجاری اجناس برای فصل آینده—و این چیزی است که ساخته شده آن را بسیار موثر است. در حالی که Louis Vuitton متحرک تصویری را نشان نمی دهد لباس های جدید و یا می گویند بسیار از هر چیزی. این سخت است برای دیده بان و نه تعجب: چرا ؟

Stills from Prada's spring 2021 menswear presentation

پرادا

حتی قبل از اینکه این موضوع چگونه برای سوار شدن یک مد نشان می دهد در طول یک بیماری همه گیر به تمرکز صنعت رو به یک حساب. تعطیلی ضروری Covid-19 بدان معنی است که تولید متوقف شد, سفارشات لغو شد و سود بودند کاهش داد. شده اند وجود دارد ورشکستگی و ناگهانی در اندونزی (Neiman Marcus & Bergdorf گودمن برادران بروکس, Moda کار مردان کسب و کار...به نام چند). روکش ثبات به سرعت فرسوده و مسائل مربوط به آن بوده است و هنوز مد سال شد نکته آشکار است. ترکیبی از فشار به صورت مستمر تازگی تولید بیش از حد و خرده فروشی تحویل برنامه است که parkas ضربه زدن به فروشگاه ها در ماه اوت و مناسب برای حمام کردن ورود در ماه دسامبر اضافه کرده است تا به یک مدل کسب و کار که در آن هیچ کس برنده به جز شاید خریدار که nabs یک Moncler کت در 70 درصد در ژانویه و زمانی که آنها در واقع به آن نیاز دارید.

در روز قبل از همه گیر دو نامه منتشر شد—یکی از کشت از طراحان و فروشندگان و مدیران و دیگر از شورای طراحان مد آمریکا و انگلیس مد شورای اسلامی—خواستار تجدید نظر از ساختار ناپایدار. این بسیار معتبر نگرانی های مطرح شده توسط قدرت بازیکنان. اما قضاوت توسط آخرین دور از مجازی را نشان می دهد به نظر می رسد مانند یک مورد به علاوه ça تغییر دهید. در موارد Etro و دولچه و گابانا است که بدون اغراق.

دو مارک تصمیم به تولید زنده و واقعی و فیزیکی مد نشان می دهد—نوعی که کل این مجازی در هفته مد بود به جای. بله این نشان می دهد که گفته می شود به لحاظ اجتماعی-فاصله (معمول صندلی در این چیزها باعث می شود یک ماشین مترو در طول راش-ساعت نگاه بزرگ اما هنوز هم چیزی که من دیدم به نظر نمی آید مانند شش پا بین شرکت کنندگان) و بسیاری از مخاطبان عینک ماسک. نبود همان نمایشهایش به عنوان قبل از زمان است. این نشان می دهد بررسی شد و کارآمد را با توجه به محدودیت های فعلی. اما وجود هر گونه استفاده برای انجام یک مد نشان می دهد به طور معمول زمانی که تقریبا هیچ چیز دیگری است که عملکرد به طور معمول?

Dolce & Gabbana's spring 2021 menswear show

Dolce & Gabbana

"من نمی مانند 'دیجیتال نشان می دهد "راه حل" دومنیکو دولچه گفت: Vogue.com. "شما نیاز به تماس فیزیکی و ارتباط انسان." استفانو گابانا افزود: "ما یک" مجازی " Alta Moda [با نام تجاری معادل haute couture] نشان می دهد در ماه گذشته اما بدون مخاطب آن همان چیزی نیست. آن را از دست ذات آن است."

اما واقعیت این است: غیر از انتخاب اروپایی ها بودند که در مخاطبان زیادی Dolce & Gabbana بینندگان را تجربه مجموعه خود را به عنوان یک دیجیتال نشان می دهد. من وجود دارد در فرد, بنابراین من نمی توانم بگویم که آیا فیزیکی نشان می دهد که عظمت به دست آورد که در نبود ظاهری بر روی صفحه نمایش. اما من می توانم بگویم من بیشتر از این ویدئوها از هرمس و پرادا از من از ثبت باند فرودگاه از Etro و ادکلن زنانه دولچه اند.

خیلی از مد روز در مورد آنچه اتفاق می افتد کردن راه باریک و گربه—آن را مانند یک high school reunion اتفاق می افتد که دو بار در سال و به هیچ وجه از تکرار آن به صورت دیجیتالی. بنابراین در آن حس مجازی در هفته مد هرگز نمی تواند واقعا رقیب قدیمی استاندارد است. اما روشن است که راه همه چیز نیست کاملا مناسب با راه چیزهایی در حال حاضر. هر کس در تلاش برای کشف کردن چه کار خواهد کرد در حال حرکت رو به جلو این مجازی در هفته مد شد تا حد زیادی یک آزمایش در تست آن ناشناخته بود ، هیچ پاسخ درست وجود دارد و علامت های تجاری است که نشان داد هر چیزی که سزاوار اعتبار برای تلاش. اما حداقل از نظر مد هفته اظهار داشت: هدف—به نمایش گذاشتن طرح های جدید و بهره piqued است—دیجیتال نشان می دهد که برخی از کار را به انجام. به خصوص اگر آنها را مجبور به انجام این کار دوباره در ماه سپتامبر.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب