این سیگنال برای کمک به' می تواند صرفه جویی در زندگی کسی را از خشونت

کانادا زنان بنیاد/Youtube یادگیری این راز دست سیگنال و شما می تواند کمک به صرفه جویی در زندگی از خشونت خانگ

توسط ETELARESANKHABAR در 24 خرداد 1399
hand-signal-domestic-abuse
کانادا زنان بنیاد/Youtube

یادگیری این راز دست سیگنال و شما می تواند کمک به صرفه جویی در زندگی از خشونت خانگی

با COVID-19 همه گیر مردم شده اند و هزینه های زیادی زمان بیشتری را در خانه. بسیاری از آنها در حال حاضر کار از خانه و در مکان هایی مانند کافه و رستوران و سینما شروع به باز کردن وجود دارد نبوده است بسیاری از مکان ها برای مردم حتی رفتن. به عنوان کشورهای ظهور خود را از قرنطینه دوره ما شاهد افزایش نرخ طلاق در برخی از. و دیگر ترس از عوارض تمام وقت خود را صرف در خانه است که افزایش خشونت خانگی گزارش در بسیاری از مکان های بیش از حد.

کانادا زنان بنیاد می خواهد برای کمک به مبارزه با آن است. آنها به ایجاد یک صفحه منابع به طور خاص به آدرس خطرناک چالش های جدید صورت زنان به دلیل انزوای اجتماعی در قرنطینه. و در حالی که برخی از منابع کانادا خاص وجود دارد که همه ما می تواند به مانند یک راز دست سیگنال زنان می توانید در زوم و یا FaceTime تماس بگیرید اگر آنها نیاز به درخواست کمک — به دلیل خشونت خانگی و یا هر دلیل دیگر آنها احساس می شود.

این "سیگنال برای کمک به" یک با یک دست حرکت است که می تواند انجام شود در سکوت به نشان می دهد که شما نیاز به کمک. همه شما باید انجام دهید این است که بالا بردن یک دست کف رو به دوربین پهلو در انگشت شست خود را و سپس با قرار دادن انگشت خود را در اطراف انگشت شست خود را به یک مطرح مشت. اگر شما در مواجهه با خشونت خانگی در خانه این ممکن است کمک به شما را امن نگه دارید. و اگر شما نگاه کنید هر کس دیگری به سیگنال شما می تواند کمک به آنها را به ایمنی. اما اولین پیام نیاز به گسترش است.

"وجود شواهد کافی که در شرایط بحرانی می تواند منجر به افزایش خشونت مبتنی بر جنسیت. بهداشت عمومی دستورات در خانه انزوا ممکن است افزایش خطر و خطر برای مردم در روابط سوء استفاده" کانادا زنان بنیاد می نویسد: اما آن را نیز یادداشت "سیگنال برای کمک به یک ابزار است که ممکن است کمک به برخی از افراد برخی از زمان. برخی از مردم نمی باید توانایی ایجاد تماس های ویدئویی."

این بنیاد همچنین به برخی از مشاوره برای مردم چه می توانید انجام دهید اگر آنها کسی را دیدن و با استفاده از سیگنال. وجود دارد شما می توانید با کسی که با خیال راحت بود و با تماس با آنها و درخواست "بله" یا "نه" سوال (در مورد کسی است که گوش دادن) و یا با پرسیدن باز کلی سوالات مانند "چه میکنی ؟" و یا "چگونه می توانم به شما کمک کند؟"

این وب سایت می کند هشدار می دهند که اگر کسی در معرض خطر فوری از خشونت خانگی و یا هر چیز دیگری شما باید با 911 تماس بگیرید حق دور.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب