اپرا جدید نشان می دهد بحث را به نور به این Hellhole سال

اپرا وینفری/توییتر اپرا جدید نشان می دهد آغاز بکار این هفته میشم اگر شما فکر شده است که تنها چیزهای خوب برا

توسط ETELARESANKHABAR در 8 مرداد 1399
The-Oprah-Conversation
اپرا وینفری/توییتر

اپرا جدید نشان می دهد آغاز بکار این هفته میشم

اگر شما فکر شده است که تنها چیزهای خوب برای بیرون آمدن از 2020 در حال جوجه' "Gaslighter" و T. سویفت, جدید, مودی, آلبوم "فرهنگ عامه" — خوب شما اشتباه نیست. اما حدس بزنید چه ؟ یک سوم از چیز خوب در آینده است و این آینده این هفته: اپرا. او debuting در یک بحث جدید نشان می دهد در جولای 30 و صادقانه آن را کوچک شعاع نور ما همه باید در این مرطوب و سرد سوراخ از یک سال است.

اپرا وینفری محبوب ترین شخصیت تلویزیونی در تاریخ که نمادین در طول روز نشان می دهد بحث به طول انجامید و از 1986-2011 است. و نه مانند ظاهر در اینجا و آنجا با خیلی چیزهای خرد مانند او در کانال خود را. او بازگشت به عقب بر روی تلویزیون اپل. جلو و مرکز, مصاحبه جالب با مردم به عنوان او نشسته در کنار آنها در (احتمالا) افسانه کفش و دلخواهی شاخ-rimmed عینک تکان همراه و پرسیدن سوال خیلی عمیق و خوب فکر کردن شما تعجب می کنم اگر شما فوق العاده گنگ و فرد کم عمق (هیچ ؟ فقط من؟).

اپرا را به رسانه های اجتماعی برای به اشتراک گذاشتن آخرین پروژه اوپرا, گفتگو, یک مصاحبه جدید سری که قابلیت گفتگو با خبرسازان و رهبران فکری در رویدادهای جاری و به موقع موضوعات. "آن زمان را به بشریت بازگشت به گفتگو" او توییتی گفت: زمان آن را برای مکالمات است که "ما متحد — نه تقسیم."

با توجه به مهلتگزارش که برای اولین بار در قسمت جدید تلویزیون اپل+ سری را به طور مستقیم آدرس نژاد پرستی در ایالات متحده به ویژه پس از قتل جورج فلوید. قسمت اول با عنوان "چگونه می توان یک زاد نژادپرستی," امکانات پرفروشترین نویسنده استاد Ibram X. Kendi به صحبت با آمریکایی ها در مورد مقابله با خود را نژاد پرستی. استاد Kendi کتاب به همین نام شده است به طور گسترده ای مورد تحسین قرار گرفته و برای آن تلاش برای کمک به خوانندگان به دست آوردن درک عمیق تر از سیستمیک و اجتماعی نژادپرستی در حالی که ارائه کسانی که به دنبال به انجام ضد نژادپرستانه کار راه برای تحریک را تغییر دهید.

سری خواهد بود و هفتگی با زیر قسمت پخش Aug. 7 — کدام یک از ویژگی های یک دو بخش مصاحبه با ورزشکار, مفسر, فعال, و میزبان از "ناراحت کننده مکالمات با یک مرد سیاه و سفید" امانوئل Acho.

بازگشت در سال 2018 اپرا امضا چند سال مقابله با اپل تلویزیون. این اپرا مکالمه است که فقط یکی از سه نشان می دهد تلویزیون افسانه ستاره خواهد شد در اپرا مذاکرات COVID-19 و اپرا باشگاه کتاب نیز برتر در خدمات و در برخی از نقطه در آینده نزدیک. که به معنی بله اپرا وینفری است که با داشتن بیشتر از یک گفتگوی ملی در مورد نژاد پرستی و این بیماری همه گیر از رهبران ما دولت فدرال است.

را در خود نور اپرا. ما در نیاز ناامید از آن را در اینجا.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن