به فرزندان من: من متاسفم که این خود جدید طبیعی “


im-sorry-New-Normal-1
مامان ترسناک و skynesher/گتی

من هرگز فکر نمی کردم که ما را در یک وضعیت مانند ما در حال حاضر. چگونه می تواند من را داشته باشد ؟ در عین حال با وجود این درک من هنوز خیلی متاسفم که همه چیز بهتر است.

من احساس می کنم بد بود که من آماده نیست برای این کار. من یک برنامه در محل برای ما چگونه خواهد صرف چندین ماه در خانه بدون مدرسه بدون فعالیت و بدون playdates و تمام چیزهایی که ما استفاده می شود برای انجام به شما را مشغول نگه دارید. ما در حال انجام بهترین های ما با آنچه که ما — روزانه آمازون نخست تحویل و تن اضافی صفحه نمایش زمان است. و در حالی که شما ممکن است لذت بردن از برخی از این من با عرض پوزش من نمی تواند به شما بدهد.

من متاسفم که من نمی دانم که چگونه به پاسخ به تمام سوالات خود را. شما باید تعداد زیادی از آنها و خود را به عنوان مادر من می خواهم به آنها پاسخ دهد. هنوز وجود دارد برخی از چیزهایی که من نمی دانم که چگونه به توضیح به شما در خود را بی گناه سنی و برخی از چیزهایی که من نمی دانم در همه خودم.

من متاسفم که شما با دوستان خود در مدرسه و تنها تعامل شما با بچه ها سن خود را از طریق یک صفحه نمایش کامپیوتر. من حتی بیشتر متاسفم که من نیستم خوب در راه اندازی این تعاملات برای شما. من رسانه های اجتماعی خوردها پر از نوشته های از همسالان خود داشتن وقت ناهار زوم خرما و FaceTime تاریخ بازی. آنها نگاه بسیار صلح آمیز و لذت بخش است. اما این است که چگونه آن را احساس می کند در خانه ما, بنابراین من نمی آنها را انجام دهد. شاید این است که بیشتر بر من از شما و برای من که متاسفم.

من متاسفم که من در حال حاضر در اطراف در تمام طول روز مشغول به کار از خانه و در عین حال نمی تواند با شما بازی کند. من به عنوان صفحه اصلی استفاده می شود به این معنی است که من روز کاری انجام شد و از آن زمان برای ما به همراه. در حال حاضر شما می دانید که من در خانه هستم اما من نه با شما. من در یک اتاق قفل شده انجام telehealth با مشتریان من گوش دادن به خنده و شادی به عنوان شما در حال بازی در بخش های مختلف از خانه. شکسته قلب من وقتی که من گاهی اوقات شنیدن از شما درخواست برای مادر و یا زمانی که من موسیقی پاپ در بین جلسات تنها به شنیدن صدای شیرین بپرسید “مادر شما انجام کار در حال حاضر؟” من متاسفم که من از دیدن شما در طول روز برای جلوگیری از این اتفاق می افتد.

Mother and son in pandemic quarantine
gilaxia/گتی

من خیلی متاسفم که من پدر و مادر است که من همیشه می خواست می شود برای شما. شاید این چیزی است که من احساس متاسفم برای قبل از این بیماری همه گیر است اما قطعا اغراق آمیز در حال حاضر. صبر من کوتاه است. من اضطراب و ترس در مورد آنچه در جهان مانند در حال حاضر. و شما و پدر خود را دریافت فشار از آن است. و من متاسفم.

من متاسفم که من داد برای شما به آغوش پدر خود را به عنوان به زودی به عنوان به زودی به عنوان او در پیاده روی درب از بارگیری مواد غذایی فروشگاه. من فقط می توانید تصور کنید که چگونه گیج کننده باید آن را برای خود کمی ذهن برای رسیدن به چیزی که احساس می کند به طوری غیر طبیعی به ما به عنوان پدر و مادر. شور و هیجان شما همیشه به حال به او خوش آمد می گوید هر وقت او به خانه می آید همواره به ارمغان آورد یک لبخند به صورت من. در حال حاضر این چیزی است که من از ترس چون که در آغوش ممکن است چه می شود شما بیمار است.

من متاسفم شما نمی توانید آغوش پدربزرگ و مادربزرگ خود را. تمام زندگی خود را, ما را تشویق نزدیکی با این افراد و در یک چشم به هم ما به شما بگویم که شما نمی توانید نزدیک به آنها را. آن را متناقض و گیج کننده است. ما تلاش کرده اند را به نگه داشتن آنها را در زندگی خود را از طریق FaceTime و بازديد شش فوت از هم جدا اما این معنا ندارد به شما.

و در تمام این چه من بیشتر متاسفم برای این است که من متاسفم. من می دانم که منطقی است که بسیاری از این است که خارج از کنترل من و آن چیزی است که ما نیاز به مقابله با. آن چیزی است که همه ما در برخورد با. من می دانم که ما خوش شانس هستند در مقایسه با بسیاری از. من می خواهم به قادر به تمرکز بر روی مثبت و لذت بردن از این بازی فوق العاده و غیر منتظره زمان است که ما را وادار به صرف با هم. در عین حال که سخت است برای انجام گاهی اوقات.

و برای که من متاسفم.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im