گرفتن در حال اجرا ؟ و Bang & Olufsen جدید هل دهنده کیت را به شما برای شروع در سبک

با کروناویروس موارد هنوز صعودی در برخی از نقاط جهان مرسوم تمرین بدنسازی است که به سادگی یک گزینه برای بسیاری ا

توسط ETELARESANKHABAR در 28 تیر 1399

با کروناویروس موارد هنوز صعودی در برخی از نقاط جهان مرسوم تمرین بدنسازی است که به سادگی یک گزینه برای بسیاری از. اما این بدان معنا نیست که شما نمی توانید هنوز هم اجرای خود را در خارج از منزل. با تشکر از همکاری جدید بین در و Bang & Olufsen, شما فقط ممکن است رسیدن به بهترین آموزش است.

متشکل از یک نسخه ویژه از در را Cloudboom در حال اجرا کفش و B&O Beoplay E8 earbuds, مجموعه هر دو کفش و موسیقی عناصر قلبی بزرگ جلسه پوشش داده شده است. و چون خود را مطابق با خاموش سفید و seafoam سبز colorway آنها هماهنگ زحمت.

به طور خاص طراحی شده برای آب و هوا تلفات از ماراتن و مسابقات جاده این نسخه از Cloudboom است و فوق سبک و چالاک به اندازه کافی برای رسیدگی به نوبت تیز و بدون به خطر انداختن هر یک cushioning. "می خواهم با تمام عملکرد ما محصولات با شروع نقطه بود و ورودی از نخبگان در ورزشکاران" کوین Dellion, ورزش, علم سرب در بر نوآوری, تیم, در بیانیه ای گفت. "هنگامی که شما به رقابت در سطح بالا در مسافت های طولانی شما می خواهید سریع و مستقیم احساس. شما نمی خواهید به تعدیل تجربه—شما می خواهید به شماره گیری آن تا دریافت آن نقاط ورودی که اطلاع رسانی عملکرد خود را."

Bang & Olufsen On running kit

کربن تزریق کف اجازه می دهد برای سرعت بیشتر و چابکی. حسن نیت ارائه میدهد از در

بیرونی تشکیل شده است از یک لایه باریک مش به کاهش تراکم و اجازه می دهد تا برای حداکثر تنفس پس از خنک شدن شما حتی در طول گشت و گذار. اما به اطمینان حاصل شود که آن باقی می ماند به اندازه کافی محکم بخش های از چارپایان تقویت شده به مقاومت در برابر سریع هيدروليکي در جهت unphased.

هر چند بیرونی آن زیبایی شناسی موثر در علامت آن در کفش در بازار با استفاده از تکنولوژی رمان در داخل برای بهبود پوشنده تجربه و صادق است در اینجا. تثبیت Speedboard nestled در عرض تنها حاوی کربن به منظور بهبود سرعت و explosivity. و برای اولین بار برای نام تجاری و یک لایه از CloudTec فوم قرار داده شده در بالا و در زیر Speedboard اجازه می دهد تا برای بیشتر تطبیقی مناسب است.

کمتر فکر رفت و به ایجاد Bang & Olufsen از earbuds. این تیم پشت سر آنها قابل درک است که موسیقی بخشی جدایی ناپذیر از بسیاری از در حال اجرا تجارب است. "ما مهندسی E8, ورزشی, گوشی, به, عملکرد افزایش یافته است را به بهترین جزئیات--و در نتیجه بسیار سبک وزن و با دوام و امن محصول ارائه می شود که در صدا و طراحی و صنایع دستی گفت: طراحی خلاق کارگردان, Mads Heje Fuglsang, در بیانیه ای.

Bang & Olufsen On running kit

از earbuds ضد آب و مناسب و ایمن به گوش. حسن نیت ارائه میدهد از در

حداقل جفت بی سیم ضد آب و بنابراین بدون نیاز به زنگ اگر 5K خود را ثابت می کند به خصوص عرق و یا شما گرفتار در باران. تولیدات به آینه آناتومی گوش آنها متناسب با صورت چسبیده به کانال گوش و همین حالا تهدید را سست به راحتی به عنوان شما سوار بر تمرین خود را. آرایه ای از سیلیکون قابل تنظیم راهنمایی به معنی شما می توانید پیدا کردن مناسب برای شما. آنها می توانند اجرا بدون توقف به مدت هفت ساعت در یک شارژ و شارژ کیف حمل و نقل ایجاد می کند تا 30 ساعت پخش در کل.

شما می توانید خرید هر دو کفش ($199.99) و گوشی (350 دلار) بر روی وب سایت در حال حاضر.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب