لغو ورزش حافظه های فوق و فارغ التحصیلی ناامید کننده هستند اما لازم نیست آنها را 'مخرب'

valentinrussanov/گتی در پی COVID-19 شیوع در آمریکا و بسیاری از مدارس و کالج ها در سراسر کشور باید لغو فارغ

توسط ETELARESANKHABAR در 14 اردیبهشت 1399
cancelled-not-Devastating
valentinrussanov/گتی

در پی COVID-19 شیوع در آمریکا و بسیاری از مدارس و کالج ها در سراسر کشور باید لغو فارغ التحصیلی, رویدادهای ورزشی, حافظه های فوق و مراسم جایزه. دیگران به تعویق افتاد این حوادث به طور نامحدود.

پسر خود من است, دانشگاه, ارشد, pre-med دانشجو و با استعداد بازیکن چوگان سرپهن. این روزها او برای تحصیل در رشته نهایی خود را در دوران کودکی ، کسانی از ما که تحسین کار سخت خود را در این چهار سال گذشته در حال بشدت نا امید است که ما نمی توانیم سازمان دیده بان او را با درجه ممتاز فارغ التحصیل و بازی خود را در فصل ارشد. او البته بیشتر نا امید از همه — بدون final, چوگان سرپهن, بازی های سرگرم کننده پر ارشد هفته راه رفتن در سراسر مرحله به قبول دیپلم خود را. اما (و من در انتخاب کلمات من با دقت اینجا) در حالی که آن را بسیار ناامید کننده است نه ویرانگر.

من به تازگی خواندن یک مدرسه محلی بالا از پدر و مادر درخواست آنلاین پرسیدن که بهار ورزش اجازه داده می شود برای ادامه به تابستان است. در نامه او در توصیف دانش آموز ناتوانی در بازی بهار ورزش به عنوان یک "ویرانگر از دست دادن." به طور مشابه, من خواندن پدر و مادر عصبانی آنلاین پست ها به پسر من در دانشگاه است. این پدر و مادر به نظر می رسید بیشتر خشم از دانش آموزان است. آنها با انتقاد از رئیس جمهور کالج. چگونه جرات او را شروع دور پس از این بچه ها خیلی سخت کار کرده اند?

من در تلاش هستم (واقعا سخت) برای دیدن این پدر و مادر' دیدگاه. اما آنچه من می خواهم بگویم این است که "زندگی عادلانه نیست." این واقعیت هر واضح تر از طول یک جهانی همه گیر? از امروز من در ایالت نیویورک دهکدهای از دست داد بیش از 27,000 زندگی می کند. در حالی که من نشستن در خانه راحت دفتر شمال ایالت تنها چهار ساعت از من در شهر نیویورک پرستاران در حال گریه کردن در راهروهای بیمارستان از کار زیاد و خستگی. در حالی که من سفارش مواد غذایی در Instacart امدادگران در برانکس خواب در اتومبیل های خود را در شب برای جلوگیری از آلوده کردن خانواده خود را با کوروناویروس.

مثل اکثر بچه من نمی خواهم برای دیدن بچه ها من در درد جسمی یا عاطفی. من آرزو می کنم من می تواند چیزی را به زندگی بازگشت به "طبیعی است." اما این شیب لغزنده و وجود نامهای برای پدر و مادر که محافظت از کودکان خود را از جهان واقعی است. اخیر من شنیده ام این است که "برف روب پدر و مادر." شما ممکن است آشنا با "پدر و مادر هلیکوپتر" کسانی که شناور به طور مداوم بیش از فرزندان خود به تماشای هر فعالیت به آنها را امن نگه دارید از آسیب. Snowplowing بعدی تکرار بیش از حد caretaking. برف روب پدر و مادر پاک کردن هر مانع در فرزند خود مسیر موفقیت, جلوگیری از آنها را از دچار ناامیدی و شکست و یا فرصت از دست رفته.

به عنوان COVID-19 تغییرات در راه است که ما کار بازی و ارتباط برقرار کردن من پیشنهاد می کنم که به عنوان پدر و مادر ما سعی می کنیم به ما تغییر دیدگاه و کمک به جوانان ما همان را انجام دهید. همه لغو و حافظه های فوق و پیگیری حوادث و بیس بال بازی ها یک بد شانسی بود اما آنها همچنین می تواند ارائه فرصت بی سابقه ای برای کودکان ما به رشد به عنوان مردم است.

دل شکستگی تیز ما مهارت های زنده ماندن در راه است که بار خوشحال نیست. هنگامی که ما را انکار فرزندان ما این دوران سخت ما را انکار و آنها را فرصتی برای توسعه مهارت های مقابله ای. آیا آن را نمی شود بهتر است برای بچه های ما اگر ما به آنها کمک کرد یاد بگیرند که چگونه به از طریق مشکل را به جای در اطراف آن ؟ نمی توان آنها را قوی تر بزرگسالان برای آن ؟

به جای شکایت در مورد راه هایی که ما می توانیم جشن دستاوردهای خود را در این بهار بیایید کار با جوانان ما برای پیدا کردن راه حل. چگونه می تواند ما را در جشن فارغ التحصیلی در راه است که قرار نیست بیافتد اعضای خانواده در خطر است ؟ ما می تواند به جلو نگاه به کوچکتر پست قرنطینه گردهمایی برای تیم های ورزشی و فارغ التحصیل از سالمندان?

انعطاف پذیری و یا از چیزهایی است که باید تمرین. من لبخند زد اخیر اخبار و داستان در مورد یک متفکر خانواده در تگزاس که به کمک دختر خود را پرتاب "پارگی کیسه آب در ایوان" بعد از مدرسه خود را بالا prom لغو شد. و من از کالج ها در تلاش برای, برنامه, مجازی, مراسم, و یا پیدا کردن راه به تعویق انداختن فرد در مراسم تا زمانی که آن را امن برای تشکیل.

در خانواده من از من بپرسید من به تصمیم می گیرید. شاید او می خواهد یک خانواده-تنها در جمع با چت تصویری برای قرنطینه پدربزرگ و مادربزرگ. آن را ناامید کننده بود اما وقت خود را در دانشگاه و در چوگان سرپهن زمینه معنی دار باقی می ماند بدون در نظر گرفتن چگونه ما جشن می گیرند.

در زمانی که بسیاری از مردم در حال رنج و نا امیدی ها فراوانند شاید یادگیری انعطاف پذیری می تواند پیشنهاد ما بزرگسالان جوان یک پوشش نقره ای.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن