میراث کلاسیک کامیون به گذشته Dodge Power Wagon مقدار زیادی از نیروی عضلانی

وینسلو خم دوران کودکی تعریف شده توسط یک عشق وعاشقی با خودرو Americana. توسط اواسط 1980s در اطراف این زمان است

توسط ETELARESANKHABAR در 8 خرداد 1399

وینسلو خم دوران کودکی تعریف شده توسط یک عشق وعاشقی با خودرو Americana. توسط اواسط 1980s در اطراف این زمان است که او 12 ساله بود—و یا به عنوان او به یاد می آورد "را به عنوان به زودی به عنوان من می تواند رسیدن به پدال کلاچ"—خم بود Dodge Power Wagon کمک به پدرش با کشت و هوای شغل در سراسر پدربزرگ و مادربزرگ خود را' 600 هکتار مرتع پرورش احشام در شمال ویسکانسین.

علاقه مندان خودرو در نهایت تاسیس میراث کلاسیک کامیون تخصصی خودرو شرکت تولیدی واقع در جکسون Wyo., و با تمرکز بر عتیقه Dodge Power Wagon تبدیل. "این کامیون که کمک به ساخت تمام پل ها, سدها و جاده ها از غرب می گوید:" خم. "من می خواهم برای ساخت این شیرین وسایل نقلیه است که می تواند بیرون رفتن و انجام کارهای شگفت انگیز و به مردم همان نوع از تجربه باور نکردنی است که من به عنوان یک بچه."

A Dodge Power Wagon conversion from Legacy Classic Trucks.

یک سال 1949 Dodge Power Wagon تبدیل از میراث کلاسیک کامیون. عکس: حسن نیت ارائه میدهد از میراث کلاسیک کامیون.

فقط بیش از یک دهه پیش خم خود را به اتمام اولین قدرت واگن تبدیل پروژه های سفارشی که او به فروش می رسد برای $100,000. اخیرا میراث کلاسیک کامیون خود را رونمایی کرد 108th تبدیل قدرت واگن چهار درب iterant که معرفی شده این شرکت نسل سوم طرح است. (میراث کامیون های کلاسیک نیز می سازد 2-درب گزینه های منظم و گسترده کابین.) در نگاه اول چهار درب کرگدن که شروع می شود در $350,000 نمی flash بسیاری از نشانه های بصری است که آن را متمایز از پیشینیان خود اما دو پیشرفت قابل توجه ایجاد برتری خود را به کسانی قبلی می سازد.

اول خم و تیم خود را در طول کابین توسط شش اینچ تمرکز همه از آن فضا در legroom نیست برای ردیف عقب صندلی. در حال حاضر به عنوان خم اذعان به restomod به راحتی می تواند جای پنج بزرگسالان است. دوم میراث معرفی ترکیب turbos به آن کامینز 4BT هشت سوپاپ موتور دیزل سنگ زنی باشگاه داغ تا خروجی به 350 اسب بخار و 600 فوت پوند گشتاور.

A Dodge Power Wagon conversion from Legacy Classic Trucks.

در داخل این خودرو به راحتی می تواند جای پنج بزرگسالان است. عکس: حسن نیت ارائه میدهد از میراث کلاسیک کامیون.

"این قدرت واگن در واقع قدرت" او می گوید: اشاره به این واقعیت است که اصلی طفره رفتن از کامیون های تولید شده در طول نیمه دوم 1940s بودند به طور قابل توجهی فاقد مبتلا به دوار سر تا بخش. "اصلی قدرت واگن حداکثر در حدود 45 مایل در ساعت اگر شما ایستاده در شتاب دهنده برای یک مدت زمان طولانی است."

اگر چه میراث قدرت واگن تبدیل به راحتی می توانید کروز در 80 مایل در ساعت واقعی جذابیت ظاهر آن است. "این فقط تجدید نظر به همه می گوید:" خم. "نگاه خودرو بزرگ موجد خسارت گلگیر و چراغ نصب شده بر روی آن گلگیر—آن را بسیار سودمند است, اما آن را نیز تا انیمیشن. به نظر می رسد مانند آن را می خواهد چیزی به شما بگویم."

A Dodge Power Wagon conversion from Legacy Classic Trucks.

یک restomod که آماده به کار است. عکس: حسن نیت ارائه میدهد از میراث کلاسیک کامیون.

در اکثر موارد این کامیون ها که خم شروع می شود با شما و صاحبان آنها چیزی. در طول سال ها خم نه تنها تاسیس خود را "ماشین مرتع" از قدرت واگن در انتظار مرمت وی همچنین تحقیق خاص سرگذشت هر یک از آنها. "ما سعی می کنید به انجام همه چیز ما می توانیم برای یادگیری که در آن یک وسیله نقلیه شده است و آنچه در آن استفاده شد," او می گوید و توضیح داد که او را ترمیم برخی که دیدم عمل در طول جنگ جهانی دوم است. "می افزاید: عمق و معنا برای این خودرو وجود و تجربه داشتن و رانندگی آن است."

A Dodge Power Wagon conversion from Legacy Classic Trucks.

این قدرت واگن تبدیل می توانید کروز به راحتی در 80 مایل در ساعت. عکس: حسن نیت ارائه میدهد از میراث کلاسیک کامیون.

کسانی که علاقه مند در گرفتن اختیار داشتن قدرت خود Wagon تبدیل می توانید انتظار تقریبا دو سال صبر کنید از زمانی که قرارداد امضا شده است. هنگامی که زمان می آید برای در اختیار گرفتن این خم را تشویق می کند تا مشتریان خود را برای پرواز به جکسون هول به "انتخاب کنید تا این زیبایی ترمیم 80 ساله کامیون و شعله های آن در سراسر کشور است." در واقع او حتی شکستن نقشه برای نشان دادن همه بزرگراه که این ماشین سفر همراه در میانه دهه از قرن 20th. "آن را مانند یک تجربه عالی بودن در یکی از این کامیون ها در واقعی خود را, محیط زیست," او می گوید. "چه کسی نمی خواهم به انجام این کار؟"tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب