این براق 190-پا ترجمه شده مفهوم دیدن از طریق بادبان

در اوایل این ماه اورا ïto پرده برداری از یک زن و شیک e-دوچرخه کاملا بر خلاف هر چیزی که ما می خواهم که قبلا دیده می شود. در حال حاضر پاریس-بر اساس طراح و eponymous خود شرکت تصمیم گرفته اند به درخواست همان no-frills طراحی اخلاق به 190-پا ترجمه شده.

پس از این بود که اورا ïto اولین بار فرو بردن انگشت در قلمرو دریایی او تصمیم گرفت به همکاری با Perini ناوی به مفهوم زندگی است. این مشهور ایتالیایی کشتی سازی که تاسیس شد در سال 1983 توسط Fabio Perini شده تحویل بیش از 60 عروق در گذشته 37 سال و در نتیجه به ارمغان می آورد تمام تخصص لازم.

چه تر است, این دو سهام همان کارآمد زیبایی که به نمایش گذاشت در این آخرین طراحی. پس برای اولین بار ساخته شده که اولین آن در سال 2019 موناکو قایق بادبانی نمایش قایقرانی ترجمه شده معاصر ریف در Perini ناوی را 180-پا (56m) گل سرسبد.

طراحی براق و پوششی کاملا ساده مشخصات با یک ناگسستنی خط اجرا می شود که از ساقه به استرن. او است که توسط یک foredeck و اینده شفاف بادبان که برنده مقدار زیادی از نقاط.

Ora ïto and Perini Navi Superyacht

Perini ناوی/Facebook

“اورا ïto دارای شور و شوق برای تجزیه و تحلیل آیکون های زمان ما و پس از آن ایجاد رادیکال جدید در آنها” Perini ناوی گفت: در آزادی مطبوعات. “نتیجه معاصر كلیك كنید reimagining توسط یک خارجی به دریایی جهان است.”

در حالی که جزئیات در مورد طرح داخلی و عملکرد مشخصات ماند و تحت کاری ادامه داده اند و این ترجمه شده است گفته می شود دستکاری شده از آلومینیوم. پس Perini شناخته شده است برای اطمینان از آن قایق بادبانی و توجه دقیق به جزئیات ما تصور آن خواهد شد به پایان رسید با بیشترین سطح از مراقبت.

این ترجمه شده بود که میله میله به پایان خواهد رسید در این سال اما با توجه به زمان Covid-19 pandemic به احتمال زیاد خواهد شد به تعویق افتاد. در ارتباط باشید برای به روز رسانی بیشتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر