سیاه, ترانس زندگی F*cking ماده

Europa Press/گتی در تاریخ 7 اوت سال 1995 پیشرفت نسل به ما می گوید که Tyra شکارچی کشته در یک تصادف اتومبیل د

توسط ETELARESANKHABAR در 29 خرداد 1399
Black-Trans-Womens-Lives-Matter-1
Europa Press/گتی

در تاریخ 7 اوت سال 1995 پیشرفت نسل به ما می گوید که Tyra شکارچی کشته در یک تصادف اتومبیل در واشنگتن دی سی و یک نما, سیاه, زن Tyra تا به حال چه دادگاه بعد گفته بود که 86 درصد شانس زنده ماندن با مراقبت های پزشکی مناسب. او آن را دریافت. در عوض زمانی که EMTs متوجه او شد و فراجنسیتی آنها شروع به پرتاب نژادی و transphobic تهمت. آنها حاضر به درمان او. او گذشت بعد از آن روز. پس از آن بود آشکار بنابراین بدیهی است که یک مورد از تبعیض است که حتی بیش از بیست سال پیش یک دادگاه عالی حکم داد که "امدادگران بودند غفلت و تجاوز [Tyra] و حقوق بشر" با توجه به آسوشیتد پرس. در سال 1995 سیاه, ترانس زندگی نیست با توجه به DC EMTS.

فراموش سیاه, ترانس زندگی زنان موضوع در حال حاضر ؟

فراموش سیاه, ترانس زندگی موضوع در حال حاضر ؟ دومینیک "Rem'mie" Fells مرده پیدا شد در کنار Schuylkill رودخانه. اخبار محلی تماس قتل "وحشتناک." در وسط غرور ماه زن نما فعال تاتیانا وودوارد می گوید: "این یک خطر به زندگی در ما حقیقت, و زندگی که ما می خواهیم و اصیل ... در حال حاضر به عنوان یک سیاه ترانس زن من ناراحت است." وودوارد امیدوار است که Fells مرگ ریخته خواهد شد بیشتر نور چقدر سیاه, ترانس زندگی ماده در امریکا است.

همین هفته گزارش CBS اولاد رياح میلتون اغوا شده به یک محل که در آن سه مظنون می تواند راب ماشین شد و به ضرب گلوله کشته. خواهر آریل مری ان, همچنین, transgender گزارش می دهد که رسانه ها در ابتدا misgendered او. او می گوید که "داستان خواهر و دیگر کشته نما قربانیان غم انگیز و دلخراش, اما این داستان باید گفته شود." ما نیاز به فریاد از پشت بام که نه تنها سیاه و سفید زندگی می کند اما زندگی سیاه ترانس زنان مهم است. آریل مری ان می گوید: "من ادامه خواهد داد به مبارزه و فشار برای صدای سیاه فراجنسیتی به زنان سوگند تا روز مرگ من. ما شایستگی این را شنیده بود و برای ما بسیار وجود به رسمیت شناخته شود."

نه تنها سیاه, ترانس زندگی زنان تحت درمان به عنوان اگر آنها مهم نیست — در بسیاری از موارد, سیاه, ترانس زنان تحت درمان به عنوان اگر زندگی خود را نمی وجود دارد. آنها misgendered. مرگ آنها نادیده گرفته می شوند. آنها به عنوان شهروندان درجه دوم.

چقدر آنها نادیده گرفته می شود ؟

در 2019, کمپین حقوق بشر گزارش می دهد که حداقل 22 اطلاعرسانی و 19 غیر جنسیتی منطبق عامیانه به قتل رسیدند که در آن سال. که گزارش مرگ و میر. از آن 22 زنان تمام اما یک سیاه پوست بودند. رئیس سازمان می گوید که "زنان تغییر جنسیت از رنگ زندگی می کنند در بحران به خصوص سیاه نما زنان است." ما در آمریکا در حال ارسال یک پیام به ما ارسال آن با صدای بلند و روشن: سیاه, ترانس زندگی مهم نیست. از ژانویه 2013, ما از دست داده ایم متناوب 127, سیاه, ترانس زنان و جنسیت-nonconforming زنان از رنگ.

سیاه, ترانس زندگی نادیده گرفته می شوند. و آنها یکی از مهمترین و در خطر جمعیت در جامعه تجاوز.

ملی LGBTQ نیروی کار به ما می گوید که سیاه, ترانس مردم بالاترین نرخ تبعیض در جامعه تجاوز.

اگر سیاه, ترانس زندگی مهم نیست, عواقب آن چیست ؟

Black Trans Women's Lives Matter — Let's Show Up For Them
ایرا L. سیاه/Corbis/گتی

بدیهی است که آنها در ترس زندگی می کنند برای زندگی خود را. از آغاز سال 2020 ما از دست 14 ترانس و غیر جنسیتی منطبق با مردم, به گزارش سی ان ان.

اما ملی LGBTQ نیروی کار داده ها همچنین می گوید که سیاه, ترانس مردم تبعیض بیش از هر گروه دیگری از مردم نظر سنجی. خود نرخ بیکاری? متناوب 26 درصد دو برابر نرخ دیگر ترانس و غیر جنسیتی منطبق با افراد و 4 بار رای از بقیه جمعیت (این اعداد در سال 2019 بدیهی است که قبل از این COVID-19 شیوع).

41 درصد از سیاه ترانس افراد گزارش کرده اند بی خانمانی در برخی از نقطه در زندگی خود را.

تقریبا نیمی از اقدام به خودکشی.

چه هستند که ما در مورد آن انجام?

Black Trans Women's Lives Matter — Let's Show Up For Them
تصویر داد/گتی

در ژوئن 14, معترضان لیبیایی در نیویورک به خصوص برای لباس زنان, سی ان ان می گوید. اما به عنوان Eliel کروز یکی از سازمان دهندگان و رویداد و مدیر ارتباطات در نیویورک ضد خشونت پروژه می گوید: "ما نمی توانیم فقط بحث در مورد ترانس مردم زمانی که آنها در حال مرگ... اما آنچه ما در حال انجام به طور فعال و عمدا برای ایجاد فضا برای آنها را به امن و خوب است؟"

این سازمان است که افزایش آگاهی از deadnaming ترانس زنان در گزارش های خبری (اولاد رياح در اصل deadnamed). یک سازمان در حال کار سخت به ارائه وعده های غذایی رایگان به ترانس و جنسیتی-nonconforming افرادی که "دچار ناامنی غذایی." یکی دیگر از کمک به آنها برای به دست آوردن مراقبت های بهداشتی و مسکن.

مراقبت های بهداشتی را به خصوص مسئله مهم در سیاه و سفید ترانس جامعه است. اگر ما می خواهیم ثابت کنیم که سیاه, ترانس زندگی مهم نیست ما باید خود را برای بهبود دسترسی عادلانه و مساوی بهداشت و درمان. مراقبت های اولیه و پیشگیرانه سلامت نیازهای نما بیماران گزارش می دهد که متناوب 42 درصد از ترانس زنان گزارش کرده اند بهداشت و درمان تبعیض در مورد نیاز مراقبت و 48 درصد مورد بررسی گفت: آنها با تجربه تبعیض در مراقبت های پیشگیرانه. که در ترانس زنان جمعیت به عنوان یک کل و نه, سیاه, ترانس زنان است. 55 درصد در حال بالینی افسرده. 52-54% باید یک عمر سابقه افسردگی بالینی.

وقتی که می آید به مراقبت های بهداشتی و موانع ما تا کنون برای رفتن به ثابت کند که زندگی سیاه ترانس زنان مهم است.

خوشبختانه دیوان عالی کشور فقط حکومت است که مردم را نمی توان اخراج برای اینکه نما یا همجنسگرا.

ما می دانیم که سیاه و سفید زندگی می کند مهم است. اما در تقاطع نژاد و هویت جنسی می آید و حتی بیشتر به حاشیه رانده شده است. آن زمان ما نشان داد تا برای آنها. سیاه, ترانس زندگی زنان مهم است. دوره.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن