چرا شما باید به دست آوردن یک طعم تلخ عطر و طعم Campari

"من باید چه نوشیدنی است ؟" شما بپرسید. شما در یک نوار کوکتل در تلاش برای نگاه بیش منوی اما آن است که تقریبا pe

توسط ETELARESANKHABAR در 3 مرداد 1399

"من باید چه نوشیدنی است ؟" شما بپرسید.

شما در یک نوار کوکتل در تلاش برای نگاه بیش منوی اما آن است که تقریبا performatively سودمند. شما هرگز شنیده cocchi می روزا هیچ ایده چه kumquat سلیقه بود و در حالی که شما آشنایی با اردک در یک نان-خرده-at-the-برکه مرتب کردن بر اساس راه شما هیچ ایده چه چیزی آنها چربی سلیقه مانند "شسته" با کنیاک. شما در حال فکر کردن در مورد سفارش "Careless Whisper" اما شما به عنوان خوانده شده مواد تشکیل دهنده سه بار و نمی دانم اگر آن را به یک لیوان مشروب الکلی یا صورتی روشن شیرینی در یک لیوان مارتینی. به همین دلیل است که این نام پس از آن آهنگ به هر حال ؟ آن را صاف و ابریشمی مثل ساکسیفون? و یا سنگین و شدید مانند شکنجه شعر ؟

بنابراین شما به نوبه خود به من متصدی بار و بپرسید: "چه چیزی شما نوشیدنی مورد علاقه در اینجا؟"

من این سوال پشت نوار تمام وقت و من هرگز پاسخ آن را صادقانه میگویم.

من همیشه به یک پاسخ دیپلماتیک در مورد چگونه هر کس متفاوت است و بهترین نوشیدنی یکی از شما واقعا می خواهید "پس چرا شما نمی به من بگویید یک زن و شوهر طعم دوست دارید و من شما را کمک به راهنمای شما را به یک نوشیدنی؟"

این چیزی است که من می گویند اما این پاسخ نیست چون جواب بیشتر از این است که من نوشیدنی مورد علاقه با Campari در آن است.

Campari اگر شما نا آشنا است فروش سخت است. این سرفه شربت قرمز وجود دارد که اما چالش واقعی این است که آن تلخ است. به شدت تلخ است. به طوری که اکثر آمریکایی ها فاقد هر گونه واقعی تلخی را در رژیم غذایی خود معمولا برای اولین بار طعم Campari با اسکن چهره هر کسی داد و آن را به آنها را به مطمئن شوید که آن را نوعی از شوخی. اما برای کسانی که مانند آن شگفت انگیز است, منحصر به فرد, خوشمزه, اصلی aperitivo و یکی از معدود واقعا ضروری کوکتل مواد تشکیل دهنده ما. آن است که طعم به دست آورد اما از آن است که طعم و ارزش به دست آوردن.

campari

گاهی اوقات آن را خوب به تلخ است. عکس: حسن نیت ارائه میدهد Jason o'bryan

تلخی پس از به چالش کشیدن به uninitiated یکی از ویژگی های اشکال نیست. این "aperitivo" کسب و کار نشان می دهد که شما نوشیدن آن را قبل از غذا به عنوان ریشه تلخ از خواب بیدار شدن بدن شما آنزیم های گوارشی از خود twixt غذا و خواب و شما آماده برای خوردن است. ایتالیایی ها در این نوع از چیزی (نیز وجود دارد digestivosاست که حتی تلخ تر مشروب برای بعد از غذا). یا نه قرار است گوارشی کمک, درست است, آنچه که تقریبا همیشه درست است که برای اولین بار از قرار گرفتن در معرض تلخ کوکتل خواهد چروک بینی خود را, اما پس از آن به آرامی ذره ذره شما را به قبول آن و سپس آن را دوست دارم و سپس آن را طلب—تلخی یک بعد جدید از عطر و طعم شما هرگز نمی دانستند شما از دست رفته بودند. مانند همه انسان تلاش آن طول می کشد برخی از تلاش برای به دست آوردن وجود دارد اما انجام این کار غنی زندگی خود را.

نه هر کس است در خلق و خوی برای یک سفر است که به همین دلیل من هرگز به یک جواب صادقانه به این سوال پشت نوار. آن را درست تر آن را فقط مورد علاقه من و مردم باید به آنچه آنها می خواهند.

اگر شما هر چند آماده به صعود کوه که شما خوشبختانه نیازی به شارژ مستقیم Negronis—وجود دارد نرمتر کوکتل است که می تواند به شما کمک کند تا مسیر. آب میوه کمک می کند تا بلانت تلخی را کمی نمک و ساده Campari و آب پرتقال می تواند لذت بخش پایین-ABV راه به سهولت به یک شب. اما اگر ما در حال صحبت کردن در مورد وسط تابستان مورد علاقه من است جنگل پرنده: اختراع در کوالالامپور در سال 1970 این گرمسیری افسونگر است به خوبی راه به عنوان هر یک به سقوط در عشق با روی تلخ زندگی.

جنگل پرنده

  • 1.5 اونس تیره رم (من مثل همیلتون 86 Demerara یا Cruzan بند سیاه و سفید در اینجا... هر چیزی تیره غنی و کامل)
  • 0.5 اونس آب آهک
  • 1.5 اونس آب آناناس
  • 0.75 اونس Campari
  • 0.5 اونس شربت ساده*

اضافه کردن همه مواد تشکیل دهنده به یک شاکر قلع و لرزش بر روی یخ برای 10 ثانیه. فشار بیش, تازه, یخ را درون یک لیوان بلند و چاشنی زدن با یک آناناس گوه یا آناناس برگ ساقه و یا هر دو.

*شربت ساده است که قسمت مساوی شکر و گرم/آب داغ هم زده تا شکر حل می شود. یخچال پس از استفاده گذشته 2+ هفته در یخچال است.


هر هفته متصدی بار Jason o'bryan مخلوط خود را تا نوشیدنی های مورد علاقه خود را برای شما. اتمام گذشته خود دستور العمل های کوکتل.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن