ما مسیر-تست لوتوس Supercars در استرالیا. در اینجا چیزی است که اتفاق افتاده است.

قبل از همه گیر خانواده و دوستان شگفت زده بود که من پرواز به استرالیا برای یک داستان. "چرا شما وجود دارد در حال

توسط ETELARESANKHABAR در 11 اردیبهشت 1399

قبل از همه گیر خانواده و دوستان شگفت زده بود که من پرواز به استرالیا برای یک داستان. "چرا شما وجود دارد در حال حاضر ؟" آنها خواسته بی اعتقاد است که من می خواهم با میل و رغبت سفر به کشور بود که در میان زبانه های آتش سوزی. آب من استدلال بود و ارزش فشار. من در سفر به تجربه لوتوس برند در راه است که ممکن نبود stateside—و یا در هر نقطه دیگری در جهان ،

برای اکثر مردمی یک مسیر مسابقه یک مسیر مسابقه و یک ماشین یک ماشین است. اما نه همه racetracks هستند به همان اندازه ایجاد شده و اگر من مجبور به توضیح است که برخی از ماشین ها بیشتر از دیگران ممکن است شما می خواهید به پرش مستقیم به ما مواد غذایی و نوشیدنی, بخش.

کوه پانوراما مدار معمولا به عنوان "Bathurst" یک 3.86 مایل آهنگ nestled در تپه New South Wales یک درایو دو ساعت از سیدنی. شما به راحتی می توانید سفر در نصف آن زمان اما استرالیا سخت گیرانه قوانین ترافیک و در همه جا حاضر دوربین های سرعت همه اما تضمین جریمه های سنگین برای speeders—از من بپرسید که چگونه من می دانم. هفته پس از سفر من من دریافت $190 خوب برای بیش از شده محدود با صرف 10 مایل در ساعت. به طور جدی.

Lotus cars cutting loose at the Bathurst circuit in Australia.

لوتوس ماشین برش شل در Bathurst مدار. عکس اما مورلی حسن لوتوس خودرو محدود است.

با این کشور نهادینه تحقیر برای رانندگی سریع است که قدمت آن به اوایل قرن 20 آن را هیچ جای تعجب Bathurst شهردار مارتین گریفین یک موتورسواری علاقه مندان در بر داشت یک راه گریز با اعلام این باد می وزد کشش "جاده توریستی" با ضمنی نفع جذب بازدید کننده—و احتمالا توریست دلار—در 17 مارس سال 1938. در عرض دو ماه از افتتاح آن جاده جذب بیش از 20 ، 000 تماشاگر جمع آوری به تماشای مسابقه اتومبیل رانده شدن در خشم در کوه پانوراما اولین کامپیوتر رقابت های توریستی استرالیا جایزه. از آن پس مسیر باقی مانده است و موضوع به قوانین راهنمایی و رانندگی و اجرای قانون برای همه اما چهار روز از سال هنگامی که آن را تعطیل و تبدیل به یک واجد شرایط مسیر مسابقه است.

A Lotus Evora takes to the track.

لوتوس اوورا طول می کشد به آهنگ. عکس اما مورلی حسن لوتوس خودرو محدود است.

در حالت رقابت هر چیزی و همه چیز را در اینجا می رود: واژگونی خودرو به یکدیگر برخورد با موانع و مبارزه برای برتری به آنها فشار محدودیت های انسانی و مکانیکی استقامت—همه در نام ، هر روز از سال مردم محلی با استفاده از این مسیر برای ramble پایین تپه رفت و آمد به محل کار و بازگشت به خانه های روستایی.

جهان تغییر کرده است در دهه های پس از گریفین به حال چشم انداز به حک کردن یک گوشه ای از شکوه چشم انداز برای موتورسواری. اما اولیه نیاز به gawk در ماشین رفتن سریع بدون تغییر باقی می ماند بعد از این همه سال یک واقعیت است که رخ می دهد به من وقتی که من تا قبل از غروب آفتاب در روز مسابقه در Bathurst 12 ساعت برای تماشای مسابقه اتومبیل های صف در شبکه در تاریکی است. این خسته کننده نیم روز مسابقه استقامت راه اندازی شد برخی از سه دهه پیش و در سال جاری مقدماتی جلسات بودند حتی رنگارنگ تر از حد معمول به لطف یک مزیت کانگوروها محدوده روشن و خاموش نماید. این 'roos که مسابقه دهندگان تلاش (اما اغلب موفق) حاوی موقت با نرده های بهار بر روی مدار های خنده دار و خوشبختانه اهمیت اثر است.

A Lotus Exige 410 Sport at the Bathurst circuit in Australia.

یک Exige 410 ورزشی کامل با حداکثر سرعت دویدن. عکس اما مورلی حسن لوتوس خودرو محدود است.

این مسابقه در Bathurst است به خصوص شدید به دلیل این روبان از آسفالت ساخته شده بود به عنوان یک جاده یک مدار ترک عملا جایی برای اتومبیل برای رفتن اگر آنها از دست دادن کنترل و یا ضربه توسط وسیله نقلیه دیگری به خصوص در امتداد افق و esses بخشی از مسیر که در آن گیج کننده از 16 درصد درجه دیدار بی رحم بتن موانع. پیاده روی مسیر در روز قبل از مسابقه بود که به طرز عجیبی صلح آمیز نجات بچه محله careening پایین البته در اسکیت و دوچرخه و بداهه اسکوتر. پیاده روی تا تپه به تجربه مسابقه در زمان واقعی بود و شاهد یک قرن 21 خودرو Woodstock, کامل با, کامل بازیگران محلی شخصیت های کنده به طور مستقیم از مرکزی ،

تماشای Bathurst 12 ساعت یک بار در طول عمر فرصت. اما چرا لوتوس پرواز من در نیمه راه در سراسر جهان زمانی که میزان آن مسابقه شرکت شامل استاتیک نمایش اتومبیل و rumblings احتمالا شاید پیوستن زمینه زیر سال ؟ من جاده ای در یک دسته از نیم دوجین یا بیشتر Lotuses—و بعد از آن تا gnarly کوه پانوراما مدار برای اتصال نقطه.

Lotus cars lined up in pit lane at the Bathurst circuit in Australia.

مدل لوتوس اندود شده تا در گودال ، عکس اما مورلی حسن لوتوس خودرو محدود است.

تنها لوتوس مدل در حال حاضر برای فروش در ایالات متحده است اوورا GT سبک ماشین ورزشی است که احساس و رفتار مانند یک رشد بیشتر دکمههای پایین پسر عموی به الیز و Exige. کسانی که پیشرو مدل ارائه شد stateside تا سال 2011 زمانی که معافیت های پیشرفته کیسه هوا منقضی شده است. کسانی که دومی مدل ادامه داد: در حال تحول در سایر بازار های جهانی و نمونه های خود را به آخرین افراطی ترین تکرارها بود دوباره تجربه فروتن Elise مدل از طریق لنز دلتنگ فلاش بک در استروئید. در حال حاضر با وزن بیش از 2,300 پوند اما بسته بندی 410 اسب بخار سوپر V-6 Exige 410 را گرفت و spoilered بدن دقیق بصری نشانگر قابلیت های آن: آن را احساس لیزر تیز و ستمکار سریع قابل لمس downforce که باعث می شود آن را کاملا در خانه در یک دور مسابقه.

رانندگی با این مدل لوتوس از طریق, New South Wales, نیست, کاملا, چگونه من آن را تصور می شود. برای شروع اگر شما انتظار ناهموار outback شما می خواهم که به درایو چند ساعت—با کسانی که ظالم آهسته محدودیت سرعت البته—به ملت داخلی به ببینید که در آن منحصر به فرد از راه دور زمین آغاز می شود. حداقل زمانی که تراورس مناطق اطراف Marrangaroo پارک ملی دیدم به ظاهر بی پایان در امتداد جنگل مقدار از آن قابل پیش بینی سوخته و نابود از آتش سوزی. اما من هم گذاشته و چشم بر زرق و برق دار لایه های با شکوه سبز دست نخورده توسط شعله مانند دوست داشتنی Spicers sangoma کارتهای عقب نشینی در کوه های آبی که در آن من ماندم در treehouse-مانند خانههای ییلاقی.

The Lotus Evora GT410 Sport.

این اوورا GT410 ورزش است. عکس: حسن نیت ارائه میدهد از لوتوس خودرو محدود است.

رانندگی به خصوص در کوچکتر backroads است که در آن تهدید از دوربین های سرعت کاهش یافته بود و به شدت رضایت بخش است. لوتوس در نظر گرفته شده است یک راننده را با نام تجاری و الیز Exige و اوورا نمونه هایی در دست دارند به وضوح تمرکز بر به حداکثر رساندن خلبان لذت با داخلی مینیمالیستی و مستقیم درگیر شدن فرمان از جاده ها است. اما اتومبیل های بومی زیستگاه کشف شد و دو روز بعد هنگام بازگشت به Bathurst برای نادر آهنگ بعد با 102 ما نزدیک لوتوس-داشتن دوستان است. دریا از ماشین های ورزشی منعکس شده از یک طیف گسترده ای از رفتن سریع تجربه از موشی به خوبی فرسوده ماشین آلات آهنگ به (کمی) cushier مدرن تر Evoras. داغ دور در همان وسایل نقلیه از من سوار را در جاده های عمومی مصرانه خواست اساسی شخصیتی که تعریف این به جای تمرکز ماشین آلات: این Elise است زیرک و دقیق Exige بیشتر برونگرا و قهر و اوورا بیشتر تصفیه شده و جاده-سفر دوستانه.

The Lotus Elise Sport 220.

این Elise, ورزش, 220. عکس: حسن نیت ارائه میدهد از لوتوس خودرو محدود است.

اما بیشتر گفتن از انحنا بدنه بود روح از شرکت کنندگان بودند که با بهره گیری از یک فرصت نادر برای درایو گریزان آهنگ حسن نیت ارائه میدهد از لوتوس از استرالیا و به سادگی ماشین های اسپرت سیدنی و ملبورن مبتنی بر نمایندگی است که دارای تخصص در این نام تجاری. این فقط العربي سرعت که نمی تواند به سادگی دیده در جاده ها—هر چند قطعا وجود دارد که. این یک حس قابل لمس جامعه از طریق علاقه مشترک از موتورسواری و اتومبیل های ورزشی که برجسته این جمعیت است که فراتر از هر فرهنگی یا سیاسی. این مردم هستند که unabashedly عاشق رانندگی و بسیاری از آنها سفر کرده بود و trailered اتومبیل خود را از صدها نفر و در برخی موارد هزاران مایل دور.

حداقل برای لحظه ای لوتوس نان و کره باقی مانده گاز سوز گیربکس دستی مجهز به آنالوگ ماشین های ورزشی. اما مارکی است که پیش بینی شجاع جدید در آینده با آن Evija مدل. همه برقی hypercar در اصل برنامه ریزی شده برای انتشار در اواخر این سال, اما به احتمال زیاد با تاخیر به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. با 2000 اسب بخار و 250 مایل از محدوده gobsmackingly مدل دو سرنشینه conjures یک آرمانی آینده. اما با توجه به این آشفته بار یکی نمی تواند کمک کند اما تعجب می کنم که چگونه چهره بنزین-دوست داشتن شور و شوق تغییر خواهد کرد که جهان به سرعت در حال تکامل می یابد به یک فضای متفاوت از یک ما تبدیل به عادت شده است.

Inside the Lotus Evora GT410 Sport.

داخل اوورا GT410 ورزش است. عکس اما مورلی حسن لوتوس خودرو محدود است.

در حالی که بدبینی است که همه بیش از حد آسان نتيجه گيری زمانی که هضم این زمان به چالش کشیدن خوش ممکن است در نظر بگیرید که این اصول هنوز هم موضوع شاید در حال حاضر بیشتر از همیشه: چیزهایی که ما پیدا کردن ارزش در نظر گرفته شود به بررسی و چشیده—این که آیا آن زني قدرتمند خودرو در مسیر مسابقه و یا شکار کردن کامل آناناس برای جفت کردن با آن سوفله. بقیه که فقط سر و صدا.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن