این نادر بطری کبود از سال 1970 می تواند واکشی $60,000 در حراج

Domaine de la Romanée-کونتی (DRC) است پنیر بزرگ, کبود شناخته شده برای تولید برخی از جهان بزرگترین شراب. گرفتن

توسط ETELARESANKHABAR در 31 خرداد 1399

Domaine de la Romanée-کونتی (DRC) است پنیر بزرگ, کبود شناخته شده برای تولید برخی از جهان بزرگترین شراب. گرفتن دست خود را در یک بطری است که دشوار است به حداقل می گویند اما یکی از این نادر است و فقط ظهور تا برای حراج. و آن را به یک غول جام شراب از سال 1970 ،

نادر رها کردن است که انتظار می رود به بهانه $60,000, محور کریستی آخرین آنلاین شراب حراج که در حال اجرا است از هم اکنون تا ژوئیه 31. شامل برخی از 626 بسیاری فروش از ویژگی های بسیار پرطرفدار شراب و ارواح از انبار جشن oenophile بنیامین Ichinose. در صورتی که نام آشنا همه شما نیاز به دانستن است که خبره انباشته شده است یکی helluva مجموعه شراب.

در واقع اواخر انگلیسی, شراب منتقد مایکل Broadbent, یک بار گفت: "وقتی دیدم بن Ichinose را انبار من بلافاصله به رسمیت شناخته شده است که آن را یکی از بزرگترین زیرزمینهای شراب در جهان; کاملا مناسب در هر نوع راه است."

A glimpse of Benjamin Ichinose's cellar

یک نگاه اجمالی از بنیامین Ichinose را در انبار. کریستی

Ichinose جمعیت خود را انبار شراب در '60s و 70s و آن را ارائه می دهد یک نگاه اجمالی به عصر طلایی شراب جمع آوری. آن را اجرا حیطه از بهترین شراب تا کنون تولید شده در بوردو و کبود به بزرگترین بزرگسالان کالیفرنیا شراب برای همیشه به نظر می رسد در حراج.

پس از جمع آوری تاسیس معنی دار ارتباط با تولید کنندگان و منشأ برجسته است و بسیاری از شراب آمده به طور مستقیم از منبع. به عنوان مثال وجود یک سال 1961 و 1964 بولینگر را کنار بگذارند برای Ichinose توسط مادام بولینگر خودش.

Petrus 1961

Petrus 1961 کریستی

بنابراین جدا از آن سال 1970 DRC چه چیز دیگری است در ارائه می دهد ؟

تاپیک نادر Château Lafite-روچیلد 1961 امپریالیستی است که انتظار می رود برای فروش به صورت بین 6000 $و $10,000 و Petrus 1961 که پیش بینی شده است به چکش پایین برای بین 5500 دلار و $8,000. همچنین شما می خواهد پیدا محترم vintages از سال 1929—که سال Ichinose و همسرش متولد شد—و همچنین به عنوان سال 1961 1964 و 1965 که سال ها کودکان خود را متولد شدند.

به عنوان شما ممکن است انتظار می رود از چنین جدی جمع آوری Ichinose بسیار سخت کوش که آن را به cellaring. قرمز نگه داشته شدند در یک ثابت 52 درجه در حالی که سفیده ماند در یک ثابت 48 درجه است. این شراب در ارائه به نظر می رسد بی عیب و نقص در وضعیت خوب با وضوح و رنگ.

آماده برای اضافه کردن چند جدید darren gould به خود انبار? سر به کریستی وب سایت برای شروع به مناقصه.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب