اولین درایو: Edelbrock V-6 کامارو سوپر شارژر ضربان خود V-8 را در هر راه

آن روح دستگیر شد در فیلم American Graffitiیک خرده فرهنگ motorsport طلایی سن تعریف شده توسط جوانان تمایل به زند

توسط ETELARESANKHABAR در 29 اردیبهشت 1399

آن روح دستگیر شد در فیلم American Graffitiیک خرده فرهنگ motorsport طلایی سن تعریف شده توسط جوانان تمایل به زندگی در دریچه گاز کامل اما در حال اجرا در دود مالی. ساختمان خودرو عضلانی در بودجه شد یک فرم هنری به نمایش در کشیدن نوار در سراسر کشور و از آن ساخته شده بود ممکن است با کمک aftermarket پیشگامان مانند Edelbrock خانواده است.

از Vic Edelbrock Sr. نوآورانه تیرکمان بچه گانه چند برابر در سال 1938 به پسرش ویک جونیور گسترش به کاربراتور میل بادامک و کیت اگزوز و سیستم های دیگر عملکرد-افزایش componentry شرکت مستقر در تورانس کالیفرنیا.—در ادامه به ارائه مقرون به صرفه تر قدرت در حال حاضر مدل های پر زور از امثال فورد و دوج و شورلت. این میراثی است که می آید به زندگی برای من در حالی که آوردن چرخ Edelbrock را تقویت Chevy Camaro.

A book on aftermarket automotive specialist Edelbrock and the company's history.

این Edelbrock داستان یک فصل مهمی در خودرو aftermarket تاریخ. عکس: حسن نیت ارائه میدهد از Edelbrock, LLC.

زمانی که کامارو توسعه یافته به عنوان شورلت پاسخ به فورد موستانگ برای اولین بار نورد به بازار در سال 1966 آن آمد با انتخاب شش سیلندر یا هشت سیلندر موتور تنظیمات. قدرت چندگانه-آموزش گزینه های باقی مانده یک کارت ویزیت از کامارو را از طریق زمان نسل ششم.

در حال حاضر, Edelbrock V-6 کامارو سوپر شارژر با قیمت با شروع از $4,725 و توسعه یافته برای مدل سال 2016 از طریق 2019—افزایش کارخانه نسخه 3.6 لیتری V-6 اضافی 100 اسب بخار و 86 فوت پوند گشتاور که نشان دهنده 36 درصد افزایش اسب بخار در چرخ. ریاضی اضافه می کند تا به یک V-6 مدل است که به نظر می رسد بهترین سهام آن V-8 خواهر و برادر در سراسر هیئت مدیره.

"به عنوان مزایای بیش از یک V-8 کامارو قدرت به نسبت وزن بزرگ است, به عنوان V-6 سبک تر است پس آن را زیرک تر" توضیح می دهد که همین بری, Edelbrock مدیر عامل شرکت. "آن را به یاد می آورد اوایل Pontiac Firebird Trans Am."

در کالیفرنیای جنوبی بزرگراه ساحل اقیانوس آرام و 405 آزادراه من کوچک داده می شود و برای رفتن تا آنجا که اثر تنظیم بسته اما پس از آن هیچ کس supercharges یک کامارو برای رفت و آمد. اما سهام پاسخ دریچه گاز نکات بسیار بیشتر در فروشگاه اجازه سست اذیت کردن سر و صدا و ضربه در هر بار راه اندازی کنم به عبور خط برای به دست آوردن 50 متری قبل از مجموعه ای از چراغ ترمز.

Edelbrock's aftermarket Chevy Camaro with a supercharged V-6 performance kit.

Edelbrock را پس Chevy Camaro با یک سوپر V-6 عملکرد کیت. عکس: حسن نیت ارائه میدهد از Edelbrock, LLC.

آن را تا رسیدن به یکی از اصلی دره جاده ها در مالیبو که souped تا شش سیلندر واقعا زنده می آید. خودرو حفظ gravitas انتظار از یک خودرو عضلانی بدون فله که می توان چابکی—به خصوص با توجه به 390 فوت پوند گشتاور موجود در چرخ های عقب است. و پیچ و مهره بر روی سیستم با یک ایتون R1740 روتور مونتاژ و ساخته شده است در دور زدن شیر هوا به آب میانی و جلوی کوه مبدل حرارتی تمام کار به تقویت قدرت قطار پانچ بدون بهره وری سوخت در نظر گرفتن آمار.

"تحقیقات ما نشان داد که بسیار شبیه داغ rodders در اواخر دهه 1940 و اوایل 50s, جوان خریداران علاقه مند در عملکرد اما کمبود پول برای خرید جدید V-8 خودرو می گوید:" بری. "ما همچنین می دانیم که کامارو مورد نظر بدن پس ما همراه آن V-6 پایه با مقرون به صرفه سوپر شارژر به ارائه قدرت بیشتر از یک انبار V-8 کامارو در کسری از قیمت کلی."

نتیجه نهایی این است که تعجب آور مدعی در آن عضلات کلاس. و در حالی که آن را بدیهی است که هیچ پورشه 911 و یا مک لارن GT از طریق تبدیل آن شود; درست مانند کسانی که در اوایل aftermarket ایجاد مسابقه پایین خیابان اصلی ساخته شده بودند برای Mille Miglia. این پمپ تا تسویه حساب برای aspirationals—و یک بخش بازار این صنعت نیاز به استقبال بیش از همیشه است.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب