'میدان جنگ V' برای دریافت آخرین به روز رسانی مستقل در این تابستان

آخرین بار EA منتشر شد یک بازی میدان جنگ بود در سال 2018 با میدان جنگ V. این به این معنی است که آن را در مورد ز

توسط ETELARESANKHABAR در 8 اردیبهشت 1399
آخرین بار EA منتشر شد یک بازی میدان جنگ بود در سال 2018 با میدان جنگ V. این به این معنی است که آن را در مورد زمانی که این شرکت آماده شدن برای یک میدان جنگ جدید عنوان و مانند آن نمی آید به عنوان یک شگفتی به یاد بگیرند که EA خواهد بود سیم پیچ را در به روز رسانی عمده ساخته شده برای این بازی است.
تبلیغات

با توجه به یک پست در EA وب سایت "همانطور که شما آگاه هستند کنونی میدان جنگ V فصل به جنگل کاری در مارس 29. به عنوان ما به آینده نگاه ما انتشار یک مطلب مستقل به روز رسانی در این تابستان به ارمغان می آورد که با آن برخی از مطالب جدید, سلاح های, و بازی ترفند. ما در حال هدف قرار دادن ژوئن برای این به روز رسانی."

توجه داشته باشید که این خواهد بود که یک به روز رسانی جدید در فصل. Battlefield V منتشر شد با شش فصل به عنوان راهی برای گسترش محتوای بازی اما این آینده به روز رسانی خواهد شد یک فصل جدید. عنوان پست ذکر آن خواهد آمد با یک نقشه جدید و سلاح های جدید و برخی از ترفند. این شرکت اعلام کرده است که آنها قصد انتشار آن را در ماه ژوئن امسال اما این تغییر می تواند با توجه به کروناویروس همه گیر است که بدون شک تحت تاثیر پیشرفت بسیاری از پروژه های.

که می شود گفت قبل از اینکه شما بیش از حد هیجان زده در مورد یک میدان جنگ جدید عنوان EA هم قبلا تایید می کنند که وجود خواهد داشت نه یک میدان جنگ جدید عنوان در سال 2020 است. این به این معنی است که گیمر باید صبر کنید حداقل تا سال 2021 و یا حتی 2022 اگر آنها به امید یک بازی جدید است. تا آن زمان این گذشته عمده مستقل به روز رسانی را انجام دهید.

در زمینه بازی. بیشتر بخوانید درباره Battlefield, Dice و EA. منبع: eatinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب