این نوع از تابستان تنها خواهد آمد همراه یک بار در طول عمر


Summer-Wont-Be-Anything-Like-You-Wanted-1
ti-ja/گتی

روز دیگر مل و من در فرزندان ما آموزش از راه دور بسته. سپس ما جشن با پیتزا. و اجازه دهید من فقط می گویند: من به پایان رسید مدرسه فارغ التحصیل, من چندین کتاب منتشر و من شده است با موفقیت برای ازدواج 15 سال اما هیچ کدام از این موفقیت احساس تقریبا به عنوان رضایت بخش به عنوان گرد کردن این بیماری همه گیر در منزل ماجراجویی. متاسفانه این احساس رضایت بودند کوتاه زندگی می کردند چرا که ما تقریبا بلافاصله شروع به بحث در مورد تعطیلات تابستانی و آن را احساس می کنیم نزدیک شدن به یک صخره.

من فکر می کنم ما می شده است به طوری متمرکز در پايان از سال تحصیلی که آن را تا زمانی که درست پس از آن که مل و من شروع به تعجب چه خبره انجام خواهیم داد در این تابستان. ما در روستایی اورگان و پس از آن شده است خوب در حال حرکت به فاز یکی از بازگشایی اما این واقعیت سخت است که خیلی از آنچه ما به طور معمول به جلو نگاه به لغو شده است — و یا ما مطمئن بودیم اگر آن را امن خواهد بود حتی اگر آن را باز کردن.

برای مثال ما تقریبا همیشه در زمان سفر به آیداهو و یوتا به دیدار پدربزرگ و مادربزرگ اما با توجه به سن و سلامت ما احساس نمی مانند این است که یک ایده خوب پس کسانی که سفر لغو شده است. ما تقریبا همیشه رفتن به کمپینگ اما بسیاری از اردو هستند و تنها برای استفاده در روز. و مطمئن شوید که ما ممکن است قادر به رفتن روستایی و فقط اردوگاه در خارج از اردوگاه به دور از همه مردم و آب در حال اجرا است اما ما نه تنها این نوع از کمپ. یکی از مورد علاقه های شخصی من است به ضربه تا محلی استخر; با این حال آنها فقط باز خواهد شد تا تحت فاز دو و حتی اگر آنها را باز کنید تا مل و من عصبی را به فرزندان ما.

به عنوان مل و من نشسته در جدول خوردن ما جشن, پیتزا, ما تابستان شروع به نگاه بسیار تیره و تار. و من به فرض ما نه تنها در این راه احساس. اکثر ما معمول برنامه های تابستانی به احتمال زیاد لغو و آنهایی که هنوز قادر به اتفاق می افتد شده است به طور قابل توجهی تغییر کرده و یا آنها را حمل خطر برای فرزندان ما است که ما به عنوان پدر و مادر باید سعی کنید و مدیریت کنید. همه آن را احساس می کند مانند تابستان سال 2020 بزرگ, تاریک, بیماری همه گیر به شکل ابر بیش از آن.

به چیز بدتر وجود دارد دوستان وضعیت. پسر من 13 و در حالی که من هرگز او را دیدم به عنوان یک پروانه اجتماعی قبل از همه گیر او به نظر می رسد به خصوص در مبارزه حق در حال حاضر. او نتواند دوستان خود را و آن را واقعا می تواند در سخت او در این تابستان به قادر به صرف وقت با بچه ها از محله ما. همه آنها صرف مقدار زیادی از زمان دوچرخه سواری در اطراف شهر در تابستان گذشته همراه با رفتن به این پارک به بازی بیس بال و تیراندازی پرتال تخصصی اولی در مقابل وآمد.

Sorry, Kids, But This Summer Won’t Be Anything Like You Wanted
ti-ja/گتی
Sorry, Kids, But This Summer Won’t Be Anything Like You Wanted
StockPlanets/گتی

بخشی از دلیل ما نقل مکان کرد و به این محله بود زیرا از آن جایی که کودکان و نوجوانان آویزان کردن در خیابان ها و بازی های برگزار شده اما از آنجا که مستند آن بوده است شهر ارواح در اطراف در اینجا. و حتی اگر آن را به تبدیل شدن به بیشتر قابل قبول اجتماعی به اویختن با دوستان مل و من با محاسبه خطر ابتلا فرزندان ما در محله و خطر عفونت است.

به طور طبیعی ما تلاش کرده اند به این توضیح به ما بچه ها و البته هیچ یک از آن رفته بیش هست. آنچه را که آنها نیاز به چیزی برای نگاه به جلو و در حالی که من می دانم همه آنها هیجان زده به مدرسه دیگر است که تقریبا به اندازه کافی رضایت آنها را به فشار به احساس خوش بینانه در مورد تابستان با هیچ دوستی, هیچ, استخر, هیچ و هیچ کمپینگ.

اما اگر یک طرف روشن به این سال 2020 همه گیر تابستانی آن است که اگر چه بیشتر همه چیز لغو شد, خانواده من و بعد فورا رفت واز خیلی خوب در صرف وقت با هم و ساخت بسیاری از آنچه که ما در خانه است. هر آخر هفته ما تا به حال خانواده خواب احزاب خواب در اتاق های مختلف در خانه جوک گفتن و خندیدن و فقط با بهره گیری از هر یک از دیگر. ما معترضان در حیاط خلوت بو ميدانی در گودال آتش مل و من در نهایت به حال زمان برای نصب. ما رفته ایم در یک میلیون خانواده دوچرخه سواری و شانس ما را بر روی یک میلیون بیشتر است. ما به تماشای فیلم به عنوان یک خانواده است و ما پخته شده به عنوان یک خانواده و رفته در دوچرخه سواری به عنوان یک خانواده است.

همه ما واقعا در حال حاضر هر یک از دیگر, و اگر چه آن نامطلوبمان به همه ما معمول برنامه های تابستانی لغو, من شروع به واقعا لذت بردن از سرعت آهسته از هزینه های حواس پرتی رایگان زمان با مردم من بیشتر دوست دارم. بله این تابستان احتمالا نمی تواند هر چیزی مانند خانواده من است, استفاده, اما, آن را به مطمئن ترین خانواده گرا تابستان در تاریخ همیشه وجود دارد مقدار زیادی از زیبایی در آن است. بنابراین در این تابستان پیشنهاد من این است که زمان را فقط با بچه های خود را با همسر خود صحبت و خنده و بازی و لذت بردن از هر یک از دیگر. مطمئن شوید که آن را نمی تواند به عنوان هیجان انگیز به عنوان قبلی summers, اما صرف این نوع از وقت با کیفیت با هم حواس پرتی رایگان, واقعا اتفاق می افتد تنها یک بار در طول عمر.

پس از خیس خوردن آن را به بهترین از آن و بیشتر از همه لذت بردن از هر دیگر چون خانواده است که همه ما واقعا در حال حاضر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>