لیسانس ملت ها خواستار تنوع بیشتر در حق رای دادن

جان Fleenor/ABC درخواست راه اندازی شد و در همان روز از فصل جدید اکران خواستار متنوع ریخته گری در لیسانس و ت

توسط ETELARESANKHABAR در 21 خرداد 1399
Bachelor-Nation-Diversify-Contestants-1
جان Fleenor/ABC

درخواست راه اندازی شد و در همان روز از فصل جدید اکران خواستار متنوع ریخته گری در لیسانس و تمام آن اسپین-آف

هر کسی که به تماشای بیش از یک یا دو فصل از لیسانس و تمام آن اسپین آف این را می داند: نمایش دردناکی blindingly سفید. و در حال حاضر اعتراض و تماس برای ملت ما دست به گریبان با آن نژادپرستی و نابرابری برخی از حق رای دادن بزرگترین ستاره در حال پیوستن به مبارزه.

روز دوشنبه بود که همچنین اولین تاریخ برای جدیدترین spin-off لیسانس: بزرگترین فصل — تا کنون!, طرفداران و گذشته ستاره راه اندازی یک کمپین به تقاضای مصاحبه نشان می دهد که بیشتر انعکاسی از آنچه که آمریکا در واقع به نظر می رسد مانند — نه بیشتر از این اکثریت سفید کست با یک انگشت شماری کوچک از نشانه BIPOC کنندگان.

این کمپین شامل یک طومار درخواست برای آینده رهبری در لیسانس به BIPOC. نشان می دهد در حال اجرا برای 40 فصل و شده است وجود ندارد تنها سیاه لیسانس. راشل لیندسی یک زن سیاه شد سرب در یک فصل از لیسانس در سال 2017.

"ما در حال حاضر قالبی [sic] برای 40 فصل—حتی اگر آنها آغاز نشده کلر [کرولی را]," لیندسی می گوید صفحه شش. "وجود دارد یک فرد از رنگ در 40 فصل است. ما 45 رئیس جمهور. شده است وجود دارد یک فرد از رنگ. ما به معنای واقعی کلمه در تاریخ همتراز گفت که شما بیشتر احتمال دارد برای تبدیل شدن به رئیس جمهور ایالات متحده از شما به سرب از این حق رای دادن. که دیوانه است."

ستاره مانند نیک Viall, Kaitlyn Bristowe و اشلی Spivey شده اند سریع برای نشان دادن حمایت خود را برای مبارزات انتخاباتی.

Diggy Moreland یکی از نمایش های اخیر بیشتر سیاه و سفید بازیگران, اعضای مشترک این طومار در حالی که نوشتن "من نمی توانم باور کنم که ما باید به زور از آنها بخواهید برای این..."

لیندسی همچنین بنا به گزارش ها قرار داده و تولید کنندگان در توجه داشته باشید که او را رد هر گونه آینده حضور برای حق رای دادن تا یک BIPOC سرب بازیگران در کارشناسی است.

در این مرحله واقعا وجود دارد هیچ بهانه ای برای این نمایش به مصاحبه منحصرا سفید منجر می شود. شده اند وجود دارد تعدادی از بسیار محبوب سیاه و سفید شرکت کنندگان را انتخاب کنید از جمله مایک جانسون بود که فن های مورد علاقه که بینندگان امیدوار خواهد بود لیسانس قبل از پیتر وبر ریخته شد به جای. بخشی از مشکل این است که نشان می دهد در طول تاریخ را انتخاب سرب آن از استخر آن از گذشته مسابقه و با تنها تعداد انگشت شماری کوچک از BIPOC شرکت کنندگان در هر فصل آن را روشن است که این یک مشکل سیستمیک است که نیاز به تغییرات عمده در نحوه نمایش بازیگران به راستی خطاب.

طرفداران در حال حاضر فشار برای مت جیمز که تایلر کامرون, بهترین دوست, برای اولین بار, سیاه, سرب در فصل آینده است. جیمز تعیین شد به نظر می رسد به عنوان یک شرکت کننده در کلر کرولی آینده لیسانس فصل اما پس از این دو رو به یک گرم توییتر, تبادل, James' آینده در spin-off شده است کمتر است. به عنوان کارشناسی چند ؟ ما دوست دارم به آن را ببینید.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب