شما هرگز باید با قرار دادن یک ماسک صورت در کودک شما (و یا هر کودک زیر دو)

مامان ترسناک و Cihan Polat/EyeEm/گتی در ابتدا آمریکایی ها گفته بودند که در صورت ماسک نمی شد یک راه موثر برا

توسط ETELARESANKHABAR در 17 خرداد 1399
Do-Not-Put-A-Face-Mask-On-Your-Baby-1
مامان ترسناک و Cihan Polat/EyeEm/گتی

در ابتدا آمریکایی ها گفته بودند که در صورت ماسک نمی شد یک راه موثر برای محافظت از خود در برابر COVID-19 اما تنها چند هفته بعد از آن مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری را تشویق به پوشیدن برخی از نوع از چهره های حفاظتی پوشش برای کمک به جلوگیری از انتقال قطرات تنفسی از فرد آلوده. با این اخبار وجود آمد غلیان احساسات نوآورانه ماسک صورت DIYs از پدر و مادر است. برخی از تدریس مردمی چگونه می توان بدون دوختن ماسک با چیزهایی مانند bandanas پیر پیراهن و حتی جوراب, در حالی که دیگران داستد کردن دوخت ماشین کردم و به طور جدی اندیشه در قرنطینه. اما یک آموزش خاص است که با وجود آن به خوبی معنی نیت ساخته شده دیگر پدر و مادر انقباض غیر ارادی ماهیچه ها: پستانک, ماسک صورت.

با توجه به CDC وجود دارد دو گروه از افرادی که باید معاف از پوشیدن پارچه ماسک صورت پوشش: نوزادان که تحت دو و کسانی که مشکل تنفسی یا نمی توانید حذف ماسک خود را. هر چند که ما در وسط یک بیماری همه گیر نمی توانیم فراموش کنیم و یا اخراج منفی و نتایج خطرناک است که می تواند رخ دهد هنگامی که یک نوزاد بینی یا دهان مسدود است.

نوزادان زیر دو باریک تر ایرویز که می تواند باعث محدود تنفس با ماسک, سی ان ان توضیح می دهد. به عنوان کسانی که ریه ها شروع به کار سخت تر برای اکسیژن آنها می تواند تبدیل به استرس و در نتیجه عامل می تواند منجر به اتفاقی خفگی.

"کودکان زیر دو نمی توانید حذف [ماسک صورت] به راحتی و به خاطر خود راه هوایی کوچکتر است آنها نمی باید به عنوان بسیاری از ذخایر اگر آنها نمی تواند به اندازه کافی اکسیژن و [در نتیجه] اند بیشتر در معرض خطر خفگی," اندی J. Bernstein, M. D., یک پزشک در شمال حومه اطفال در شیکاگو می گوید یاهو. "یک بچه زیر دو احتمال زیاد نمی تواند ارتباط برقرار کند اگر پارچه بود خفگی آنها. بنابراین بچه های کوچک در معرض خطر بالاتری برای مشکلات آن است که آیا تنفس و یا قادر به حذف است."

واقعی خود خفگی نگرانی اما کارشناسان نیز هشدار پدر و مادر که یک مقدار بیش از حد از تف کردن و یا استفراغ می تواند تبدیل به دام افتاده در داخل یک پوشش چهره و باعث یک کودک به خفه کردن به عنوان به خوبی.

پس با این خطرات در ذهن است که وجود دارد هر چیزی که پدر و مادر می توانید انجام دهید برای محافظت از کودک خود را از COVID-19? اگر وجود دارد چند گزینه های در دسترس — و حتی کمتر برای کوچکترین در میان ما — بله وجود دارد راه برای حفظ نوزاد خود را محافظت از COVID-19.

از آنجا که نوزاد نمی تواند پوشیدن ماسک این تاکید بر اهمیت پیروی از COVID-19 دستورالعمل های ایمنی به ما داده شده توسط CDC. این امر تنها شامل اجازه می دهد علامت رایگان اعضای خانواده در اطراف کودک خود را پس از شستن دست های خود توصیه می شود 20 ثانیه نگه داشتن نوزاد خود را به عنوان جامعه و تعهدی که ممکن است تمیز کردن معمول لمس سطوح به طور منظم و آموزش خواهر و برادر جوان تر به لمس نوزاد و کودک.

اگر شما نیاز به ترک خانه با نوزاد و نمی تواند رعایت دستورالعمل های اجتماعی فاصله پزشکان در حال آموزش والدین با پارچه مزین کردن یک سبک پتو (مانند پارچه) بر روی صندلی ماشین اما هرگز نوزاد در زمان قرار گرفتن در معرض بالقوه. این اجازه می دهد تا برخی از نوزادان, حفاظت, در حالی که همچنین اطمینان حاصل کرد که آنها قادر به تنفس آزادانه.

سامانتا Hurley/پشت سر هم

در هر وضعیت موثر ترین راه برای نگه داشتن خانواده خود را امن از COVID-19 هنوز هم به ماندن در خانه و رزومه های اجتماعی فاصله با توجه به آکادمی اطفال آمریکا (AAP).

"ماندن در منزل و فاصله فیزیکی است که هنوز هم بهترین راه برای محافظت از خانواده خود را از COVID-19," AAP می گوید. "به خصوص برای کودکان جوان تر که ممکن است درک نیست که چرا آنها نمی تواند اجرا شود تا نسبت به افراد دیگر و یا لمس چیزهایی را که نباید آن را بهترین خود را به نگه داشتن آنها را به خانه. کودکانی که بیمار هستند (تب و سرفه و احتقان و آبریزش بینی و اسهال و یا استفراغ) باید خانه را ترک نمی کند."

هر چند بچه ها بودند هنگامی که تصور می شود مقاوم در برابر انقباض COVID-19 تحولات جدید نشان می دهد که این تنها مورد نیست. با وجود علائم که معمولا خفیف تر و بچه ها داشتن نتایج بهتر کودکان به احتمال زیاد هنوز هم قادر به انتقال ویروس به دیگران با توجه به نیویورک تایمز. در میان کسانی که آلوده نیز وجود دارد یک نگرانی رو به رشد برای یک دوران کودکی بیماری موثر بر کودکان با گذشته یا قبلی COVID-19 عفونت — multisystem بیماری التهابی (MIS-C).

منشاء آن در اروپا و در حال حاضر دیده می شود در ایالات متحده بیش از 250 بار اما به نظر می رسد کمی شناخته شده در مورد MIS-C دیگر از آن باعث التهاب در بخش هایی از بدن مانند قلب و ریه و کلیه و مغز و پوست و چشم و یا اندام های دستگاه گوارش. مانند coronavirus اکثر کودکان را بهبودی کامل پس از MIS-C, اما پزشکان هشدار می دهند که این در حال ظهور بیماری می تواند کشنده باشد.

ایمنی پیشنهادات و ماندن در خانه سفارشات به محل قرار نیست موانع به اطمینان حاصل شود که آمریکایی ها توقف زندگی. این علم با الهام از دستورالعمل برای ما به ارمغان آورد بنابراین ما می تواند همچنان سالم زندگی می کنند. زمانی که ما به عنوان خوانده شده coronavirus مرتبط با تیتر آموزش کشور به اقدام در یک راه یا دیگری آن را ضروری است برای ما به عنوان خوانده شده شرایط و درک آنها را به طور کامل — این شامل استفاده از ماسک صورت و ماسک صورت ایمنی. این اطلاعات در خارج وجود دارد برای گرفتن اما آن را به ما به تحقیق آن را به طور کامل.

"ماسک صورت طراحی شده نیست و یا مطالعه برای نوزادان و کودکان زیر دو" برنشتاین نتیجه می گیرد. "بنابراین اگر آنها به فروش می رسد مانند آن را احتمالا فقط در مورد بازاریابی و ایمنی بیمار."tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن