بهترین سالاد ریسندگی برای نگه داشتن سبزی تازه

اگر شما به دنبال برای غذا خوردن سالم وجود دارد چند مکان بهتر برای شروع از با اضافه کردن یک سالاد برای رژیم غذا

توسط ETELARESANKHABAR در 31 اردیبهشت 1399

اگر شما به دنبال برای غذا خوردن سالم وجود دارد چند مکان بهتر برای شروع از با اضافه کردن یک سالاد برای رژیم غذایی روزانه خود را. مخلوط سبزی برگ با سبزیجات دیگر—و اگر شما احساس به خصوص پرماجرا و میوه و آجیل و پنیر—یک راه عالی برای مطمئن شوید که شما در حال غذا خوردن تمیز و گرفتن مقدار زیادی از مواد مغذی است. و اگر شما در حال ساخت یک دسته از سالاد هر هفته و سپس شما ممکن است بخواهید به خودتان یک سالاد عنکبوتی که تار میتند.

در حال حاضر تا آنجا که وعده های غذایی, رفتن, سالاد دور از وقت گیر ترین را. اما این بدان معنا نیست که این روند نمی تواند ایستاده به یک کمی آسان تر است. با یک سالاد عنکبوتی که تار میتند است. بازی شیر یا خط سبزی خود را به دستگاه صافی سبد خرید اضافه کردن برخی از آب و آن را چرخش بدهد. نیروی گریز از مرکز ایجاد شده توسط ابزار آشپزخانه را جدا کاهو خود را از آب می روم آن را خشک و تمیز و آماده به livened توسط پانسمان خود را از انتخاب.

اگر شما آماده برای ایجاد یک سالاد منظم تر بخشی از رژیم غذایی خود را و سپس زمان مناسب است برای سرمایه گذاری در عنکبوتی که تار میتند خود را بسیار خود را. در اینجا چهار شما می خواهید در نظر بگیرید.

1. Fullstar سالاد عنکبوتی که تار میتند مجموعه

Fullstar می داند که وجود دارد بیشتر به سالاد دبستان از شستن سبزی خود را. نام تجاری است که تار میتند بخشی از یک مجموعه است که شامل شش تخصص تیغه برای برش dicing گریتینگ و julienning مورد علاقه خود را و سبزیجات و میوه ها و پنیر. در حالی که این توانایی را به رستوران با کیفیت سالاد, است, کشنده ترین مجموعه ای است که همچنین آسان برای استفاده و فوق العاده با دوام و پس از آن خواهد شد یک عامل اصلی از آشپزخانه خود را برای سال آمده است.

مزایا: یک سالاد عنکبوتی که تار میتند که همچنین شامل تیغه برای برش و dicing گریتینگ پر کردن.

منفی: شما آن را خرید و برای عملکرد آن نیست و طراحی آن است.

Fullstar Salad Spinner Set

آمازون

خرید در حال حاضر: $44.95

2. Leifheit, فولاد ضد زنگ, سالاد, عنکبوتی که تار میتند

سالاد عنکبوتی که تار میتند هرگز به نفع هر چنگال مسابقات زیبایی اما این بدان معنا نیست که آنها نمی تواند یک کمی شیک. Leifheit ظریف عنکبوتی که تار میتند از این است. این دستگاه ترکیبی از استیل و پلاستیک سیاه و سفید. اما عنکبوتی که تار میتند فقط نمی خواهد نگاه خوب در آشپزخانه خود را—آن را نیز می کند کار خود را به خوبی بیش از حد, با ساخته شده است در جلو و مکانیزم برای کمک به اطمینان از سبزی خشک و تازه.

مزایا: یک طراحی خوب سالاد عنکبوتی که تار میتند که می شود کار انجام می شود.

منفی: جلو و ساز به معنی آن است که بیشتر قطعات در حال حرکت است که دیگر ریسندگی.

Leifheit Stainless Steel Salad Spinner

آمازون

خرید در حال حاضر: $53.99

3. OXO سالاد عنکبوتی که تار میتند

وجود دارد هیچ چیز فانتزی در مورد OXO سالاد عنکبوتی که تار میتند. اضافی بدون زنگ ها و سوت. اما شما نمی خواهد ذهن بیش از حد هنگامی که شما شروع به استفاده از آن به عنوان این است که یک قطعه به خوبی ساخته شده از لوازم آشپزخانه است که دقیقا انجام خواهد داد آنچه شما می خواهید در هر زمان تنها. ویژگی های اضافی راحت با یک دست طراحی آن عنکبوتی که تار میتند که به عنوان آسان برای استفاده به عنوان آن را به تمیز کردن. آن را نیز بسیار با دوام اما اگر چیزی رفتن بی مورد این شرکت وعده داده تا آن را جایگزین.

مزایا: عنکبوتی که تار میتند که آسان برای استفاده و این که آیا این کار در هر زمان است.

منفی: خشک سالاد و نه چیزی بیشتر.

OXO Salad Spinner

آمازون

خرید در حال حاضر: $48.95

4. پویا بین المللی دستی سالاد عنکبوتی که تار میتند

اگر شما در حال ساخت سالاد برای یک گروه بزرگی از مردم و سپس شما قطعا می خواهید پویا بین المللی با ظرفیت بالا عنکبوتی که تار میتند. در حالی که آن سطل مانند طراحی نمی عجب کسی آن 2.5 گالن فضا خواهد شد. این عنکبوتی که تار میتند آنقدر بزرگ است که آن را می توانید به راحتی خشک چهار سر کاهو در یک زمان. و با تشکر از همه زمان آن را به شما صرفه جویی در شانس هستند که شما نمی مراقبت از آنچه به نظر می رسد مانند یک بیت.

مزایا: یک عنکبوتی که تار میتند که می تواند خشک متعدد سران کاهو در یک بار.

منفی: ممکن است نگاه کمی بیش از حد مانند یک سطل برای برخی از.

Dynamic International Manual Salad Spinner

آمازون

خرید در حال حاضر: $101.87tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب