این طلایی-عصر '64 پورشه کاررا می تواند شما را برای خنک $2.45 میلیون

قدرت پردازش از خرید یک انبار پیدا کردن جمع آوری خودرو—یعنی پس از آن مالکیت وسیله نقلیه است که اکثر مردم هرگز د

توسط ETELARESANKHABAR در 17 اردیبهشت 1399

قدرت پردازش از خرید یک انبار پیدا کردن جمع آوری خودرو—یعنی پس از آن مالکیت وسیله نقلیه است که اکثر مردم هرگز دیده می شود—معمولا جبران مقادیر زیادی از زمان و پول و کار است که پس از آن باید سرمایه گذاری به ارمغان می آورد که خودرو بازگشت به زندگی است. هر یک بار در در حالی که, اما, خوب حفظ طلایی-عصر ورزش ماشین رول در سراسر بلوک در عمدتا اصلی بیماری است. حتی کمتر خواهد شد ارائه شده برای فروش به دور از حراج مرحله. چنین مورد در حال حاضر به عنوان Gooding & Company است که مبادله فروش یک سال 1964 پورشه 904 کاررا GTS—محوری دستگاه است که حفظ آن از اواسط دهه 1960 جذابیت و باقی مانده از نمایش عمومی برای بیش از دو دهه است.

A 1964 Porsche 904 Carrera GTS.

1964 پورشه 904 کاررا GTS در دسترس از طریق Gooding & Company. عکس برایان Henniker حسن Gooding & Company.

زمانی که 904 کاررا GTS عرضه در سال 1964 آن را نمایندگی پورشه اولین تاخت و تاز کردن به بدنه فایبر گلاس اما همچنین این خودروساز آلمانی در آخرین هورا برای آن چهار-طب مکمل و جایگزین موتور چهار سیلندر. در خصوص 904 شد مجهز به پیشرفته ترین تکرار که نیروگاه است که با استفاده از ساده-بلبرینگ میل لنگ و تولید حدود 180 اسب بخار. مشغول به کار در پشت سر هم با 904 را بسیار سبک وزن و آیرودینامیک بدنه موتور که رو ماشین به سرعت است که به مراتب بیش از چه مارکی قبلی ورزش و اتومبیل های مسابقه می تواند جمع اوری.

خاص این خودرو در ابتدا به فروش می رسد به ارنستو Prinoth ایتالیایی, راننده مسابقه و کارآفرین است که رقابت در فرمول 1 و نیز متعلق به یک فراری 250 GTO—دو بینش به شخصیت او که بیشتر انتقال اهمیت است که پورشه جدید sportster در زمان حال.

A 1964 Porsche 904 Carrera GTS.

این مثال شده است متعلق به همان خانواده از اواخر 1960s. عکس برایان Henniker حسن Gooding & Company.

اواخر 1960s این کاررا GTS تا به حال ساخته شده راه خود را به جنوب کالیفرنیا و وجود آن باقی مانده است در همان خانواده مالکیت—حداقل تا به حال. "این امر گاهی اوقات ظاهر را نشان می دهد و در '90s می گوید:" دیوید Brynan متخصص در Gooding & Company. "اما برای اکثر مردم می دانند که ماشین به یاد داشته باشید از دیدن آن در '70s. آن بوده است بسیار دیده می شود در آخرین 30 یا 40 سال است."

مطلب قابل توجه این خودرو نیز دیده نشده و جدید هر موتور یا پیشرانه قطعات پس از آن ساخته شده بود. "این مسابقه بسیار گسترده" Brynan توضیح می دهد که از مدل "بنابراین برای پیدا کردن یکی با اصلی پیشرانه به خصوص موتور; آن را بسیار منحصر به فرد است."

A 1964 Porsche 904 Carrera GTS.

چهار-طب مکمل و جایگزین موتور چهار سیلندر تولید حدود 180 اسب بخار. عکس برایان Henniker حسن Gooding & Company.

اصالت فراوانی در سراسر بسیاری از دیگر جنبه های این ماشین بیش از حد. هنگامی که آن جنوب کالیفرنیا مبتنی بر صاحب زمان در اختیار داشتن آن را در سال 1968 او به انجام آنچه Gooding & Company توصیف به عنوان "کالیفرنیا مرمت است." به سادگی قرار دادن ماشین که افتخار اصلی فلزی نقره ای رنگ طرح شد repainted قرمز است. داخلی نیز کمرنگ به آن را راحت تر برای جاده ها به طور منظم استفاده کنید. برخی دیگر از تغییرات ساخته شده بود به ماشین از آن. "آن را متمایز و منحصر به فرد ظاهر می گوید:" Brynan. "اگر شما را در درک جذابیت دوره از آن" او ادامه می دهد: "این یکی که نمی باید به طور کامل دوباره بازسازی شد."

A 1964 Porsche 904 Carrera GTS.

خودرو داخلی ساخته شده است راحت تر برای جاده ها به طور منظم استفاده کنید. عکس برایان Henniker حسن Gooding & Company.

در طول سال ها نمونه های دیگری از این مدل فروخته شده در حراج و خصوصی. اخیرا در ماه فوریه RM ساتبی حراج یکی دیگر از 1964—که همچنین حفظ آن اصلی موتور و گیربکس—برای حدود 2.1 میلیون نفر است. Gooding & Company قبلا به فروش می رسد یک انگشت شماری در مزایده به عنوان به خوبی. اخیر ارائه شده در 2017, ترمیم شده بود چند سال قبل و از دست رفته خود را موتور اصلی. در سال 2013 Gooding & Company به فروش می رسد یکی دیگر از 1964 نسخه که آیا اصلی خود را حفظ موتور. این دو Porsches به فروش می رسد برای $1.54 میلیون و 1.6 میلیون دلار بود.

این ماشین خاص است که در قیمت $2.45 میلیون. "به طور کلی ما سعی می کنیم به پایه ما درخواست قیمت بازار," Brynan توضیح می دهد. "شرایط و اصالت این خودرو آن مجموعه جدا از آن دیگران است."tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب