WNBA بازیکنان راه می رفت خارج از دادگاه در همبستگی & اختصاص داده شده فصل به Breonna تیلور

ESPN/توییتر قبل از بازی این تیم خواست برای 26-دوم لحظه ای از به رسمیت شناختن به افتخار Breonna تیلور سن هنگ

توسط ETELARESANKHABAR در 6 مرداد 1399
wnba players walk off court
ESPN/توییتر

قبل از بازی این تیم خواست برای 26-دوم لحظه ای از به رسمیت شناختن به افتخار Breonna تیلور سن هنگامی که او درگذشت

در سال 2016 NFL quarterback khezri تاریخ ساخته شده زمانی که او برای اولین بار در زمان را به زانو در طول سرود ملی در اعتراض به نژادی و بی عدالتی و خشونت پلیس. چهار سال بعد عمل اعتراض مسالمت آمیز بوده است هرگز معنی دار به دلیل بی معنی قتل سیاه مردان و زنان — از جمله جورج فلوید و Breonna Taylor — توسط پلیس. اما در روز شنبه و پا زدن زنان دو women's National Basketball Association (WNBA) تیم طوفان سیاتل و نیویورک آزادی ساخته شده است و حتی بیشتر تاثیرگذار سیاه و سفید زندگی می کند موضوع بیانیه در طول فصل خود را باز کردن بازی در برادنتون فلوریدا: آنها راه می رفت خارج از دادگاه قبل از سرود ملی ایفا کرده است.

اعضای تیم و همچنین مربیان donned مربوطه کشباف با تیلور نام در سراسر پشت تجلیل 26 ساله کشته شده توسط لویی پلیس در اوایل این سال است. ESPN گزارش می دهد که دیگر WNBA تیم در طول فصل می پوشند تیلور نام به عنوان به خوبی.

"ما در حال اختصاص این فصل به Breonna تیلور برجسته EMT بود که به قتل بیش از 130 روز پیش در خانه اش گفت:" نیویورک آزادی بازیکن Layshia کلرندن معاون اول رئیس جمهور از WNBPA و یکی از رهبران ابتکار, در هر ورزشی انتشار. "ما می گویند نام او."

قبل از بازی کلرندن و سیاتل طوفان Breanna استوارت که هر دو در WNBA جدید عدالت اجتماعی شورای خواسته 26-دوم لحظه ای از به رسمیت شناختن به افتخار EMT سن هنگامی که او درگذشت.

"ما فکر کردیم که بسیار مناسب برای انجام یک لحظه به رسمیت شناختن — نه یک لحظه سکوت. چون ما نه از سکوت با هر وسیله ای" گفت: Clarendon. او همچنین توضیح داد که بسیاری از اعضای لیگ احساس به عنوان اگر زانو تبدیل شده بود "نمایشی" در برخی موارد به طوری که آنها می خواستند به یک بیانیه قوی تر.

"زانو نمی کند حتی احساس به اندازه کافی در اعتراض به" کلرندن توضیح داد. "من نمی خواهم برای شنیدن سرود, من نمی خواهم به ایستادگی کردن وجود دارد. من نمی خواهم به هر نقطه در نزدیکی آن به دلیل این مسخره است که عدالت و آزادی هستند و نه فقط ارائه شده به همه به طور مساوی."

مباشر گفت که چه بازیکن فراموش کردن دادگاه است "فقط به عنوان مهم است — اگر نه مهم تر از آنچه [از آنها] را در دادگاه."

"ما debuting در فصل" استوارت گفت. "و ما واقعا می خواستم به استفاده از آن و در ادامه به برجسته کردن چیزهایی است که ما باید بهتر در این جهان است. و شروع می شود که با گرفتن عدالت برای Breanna تیلور و خانواده اش."

بعد از آن در روز بازیکنان لس آنجلس اسپارکس و ققنوس جیوه نیز در سمت چپ دادگاه فقط قبل از پخش سرود ملی.

یادداشت سردبیر: داستان در ابتدا اعلام کرد که دو تیم طوفان سیاتل و نیویورک آزادی راه می رفت خارج از دادگاه به عنوان سرود ملی ایفا کرده است. ما اصلاح شود داستان به دولت است که آنها راه می رفت خاموش قبل از سرود ملی ایفا کرده است.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب