این خیره کننده جدید 217-پا ترجمه شده است نیز به طور کامل پایدار فسیلی-رایگان هیبرید

Vripack را 217-ft. Futura مفهوم فسیلی-رایگان هیبرید با یک شیشه روبنا یک مولد برق بادبادک و حس هوس آمستردام-بر

توسط ETELARESANKHABAR در 31 اردیبهشت 1399

Vripack را 217-ft. Futura مفهوم فسیلی-رایگان هیبرید با یک شیشه روبنا یک مولد برق بادبادک و حس هوس

آمستردام-بر اساس Vripak معتقد است که پیشرفت نیاز به گاه به گاه شات ماه یک پروژه که هل مرزهای و ترکیب فن آوری های موجود در یک راه است که بازسازی انتظارات. طراحی استودیو همواره تحت عمل نظریه که چند خواهد شد و به دنبال چیزی است که به نظر نمی رسد ممکن است.

 Futura با هدف نشان دادن جهان است که قابلیت ترجمه شده می توانید ترکیب ظرافت و پایداری. "با نزدیک شدن به پایداری به عنوان یک چالش طراحی ما در حال انتظار برای صاحبان به درخواست این تکنولوژی ما در حال ارائه آنها را با یک مفهوم مبتنی بر راه حل های پایدار که در حال حاضر وجود دارد" بارت Bouwhuis, Vripack همکاری مدیر خلاق گفت: Robb Report. "صاحبان فقط نیاز به آن را می خواهم."

Vripack Futura

Futura است که حدود یک سوم ارتفاع ترین superyachts در کلاس خود است که همراه با شیشه topsides باعث می شود او را سبک تر و راحت تر بود رو توسط موتورهای هیبریدی. Vripack

که "مایل" شروع می شود با یک انحناء چشم نواز خارجی به معنای "تقلید از طبیعت" در co-مدیر خلاق Marnix Hoekstra کلمات. بلند و باریک و ظریف به طور کلی Futura می ایستد حدود یک سوم به عنوان بلند که دیگر قایق بادبانی در آن 220-ft. محدوده اندازه. باریک کمان که پهن amidships است یادآور زمانی که از بالا دیده می شود از بدن نهنگ و شیشه روبنا دارای لوزی شکل دنده است که از نو خلق کردن شکل و ثبات یک پیله. شیشه نیز موجب صرفه جویی در وزن قابل توجهی در حالی که به بالای عرشه منحصر به فرد را مشاهده کنید از طریق کیفیت.

Vripack Futura

طراحان مشغول به کار با اشکال برای ایجاد یک ارگونومیک روبنا به همراه کارآمد تر از سطح در حال اجرا. Vripack طراحی

"شما می توانید همه چیز را در قایق" می گوید Bouwhuis. "در عمل این به این معنی است که همه در Futura می تواند انجام چیزی که خود را, اما شما هنوز هم داریم این آگاهی که در آن خانواده و دوستان خود هستند."

داخل یک تقسیم منحصر به فرد-تنظیم سطح شروع می شود با یک سالن که باز کردن شنا کردن پلت فرم. سالن منجر به یک "خانه" و شش مهمان سوئیت. سالن نیز فراهم می کند دسترسی به عرشه اصلی که در آن یک استخر در خارج از منزل ناهار خوری منطقه متصل به یک استخر و یک عرشه خورشید (همچنین توابع به عنوان یک helipad.) در سطح دیگری تا کامل DJ غرفه مشرف به استخر و عرشه بنابراین مهمان می تواند حزب مانند جوانب مثبت.

Vripack Futura

Vripack طراحی

فسیلی-ویژگی های رایگان شروع هیبریدی دیزل-موتورهای الکتریکی است که با استفاده از گیاهی دیزل که باعث کاهش تولید گازهای گلخانه ای CO2 با 90 درصد و SOx و NOx 30 درصد. یک gasifier بهینه سازی سوخت مخلوط برای به حداقل رساندن نسوخته دیزل در اگزوز در حالی که یک catalyzer خنثی هر چه می کند نمی سوزند.

یک بادبادک که منتشر شده در فشار یک دکمه cranks یک ژنراتور است که می فرستد برق به همه-ارگانیک-آب-نمک-و-شن و ماسه بر اساس باتری. این "بیوگرافی" set-up ارائه می دهد ظرفیت معادل لیتیوم-یون با بی نهایت شارژ اما این نمی تواند تکرار با شدت بالا تخلیه بیشتر رایج شیمیایی سلول.

Vripack Futura

Hoekstra و Bouwhuis سریع به اشاره است که با وجود نام Futura است که در مورد برخی از علمی تخیلی آینده. به جای او طراحی شده در فن آوری ها و سیستم های در حال استفاده در حال حاضر.

"ما تصمیم به رفتن بیشتر با لبه برش از لبه پیشرو برای نشان دادن آنچه که ممکن بود می گوید:" Hoekstra.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im