این Undiscussed جهنم است که در حال تغییر است تجویز داروهای افسردگی


hell-of-switching-Antidepressants
آناستازیا Dulgier/Unsplash

من شروع جدید اضطراب و افسردگی دارو در ماه گذشته, و اجازه دهید من فقط می گویند وجود دارد دلایل که چرا بسیاری از افراد از جمله خود من بیرون رفتن از راه خود را به تغییر داروها. آن را بمکد ، اما چیزی که من می خواهم در همان نسخه را برای نزدیک به 10 سال و اضطراب من شد بد و افسردگی من حتی بدتر است. اضافه کردن به که همه چیز در رفتن در سال 2020 و من تا به حال برای ایجاد یک تغییر.

یک بعد از ظهر یک روز زن و شوهر به تغییر کردم blindingly دیوانه در اکسل — و هنگامی که من به عقب نگاه در آن لحظه گرفتن که دیوانه بیش از اکسل ممکن است کم جدید. منظور من بیا: اکسل واقعا نباید دیکته احساسات. من هنوز کار از خانه به دلیل همه گیر پس من رفتم طبقه پایین برای آرام کردن که باعث شد من برای پیدا کردن یک کیسه از بیکن پخته شده در فریزر. من آن را خوردند. همه آن را. من نمی دانم چقدر بیکن آن را احتمالا کمتر از یک پوند, اما به مراتب بیشتر از یک خدمت. من نمی دانم اگر من تا به حال خورده منجمد بیکن پخته شده را مستقیما از فریزر قبل از اینکه شاید این یک چیز طبیعی مردم است اما به نوعی من شک دارم. در آن لحظه که من هل نوار از سنگ سخت سرد انجماد گوشت در دهان من آن را فقط احساس راست. آن را احتمالا بهترین بیکن من همیشه می خواهم خورده و من کاملا فراموش کرده در مورد کامپیوتر من خشم.

گمان می کنم بخش مضحک بود این بود که این دارو قرار بود به من کمک کند و من هنوز اقدام شد کمی بیشتر bonkers از حد معمول. منظورم این است که من را دریافت نمی اشتباه من افسرده. راستش چگونه افسرده می تواند شما را در حالی که غذا خوردن بیکن ؟ من مضطرب یا نه. من خواب آلود و گرسنه و آیا من ذکر من گیاه خواری ؟

هیچ یک از این حس و حال آن همه به نظر می رسید و من نمی دانستم چگونه عجیب و غریب من اقدام شد تا من در نیمه راه از طریق آخرین نوار منجمد بیکن که من متوجه شدم همسر من نشسته بود و در روی میز آشپزخانه و تماشا کردم من تمام وقت است. “چرا شما به خوردن یخ زده بیکن؟”

من متوقف شد.

“و چرا شما فریاد در کامپیوتر شما?”

من تبدیل به اطراف چشمان من کمی مه آلود و توضیح داد که این داروی جدید بود و من احساس مودی و گرسنه و در حال حاضر همه من می خواستم به خوردن و خواب و سمت چپ به تنهایی. من توضیح داد که چگونه هر بار که من تغییر داروها چیزی شبیه به این اتفاق می افتد تا زمانی که بدن من به آن استفاده می شود و هر بار که آن را احساس می کند بدتر از گذشته و این بار به طور خاص احساس من رفتن را از طریق انسان opause.

“شاید شما باید تماس با دکتر,” او گفت:.

من شانه ای بالا انداخت که من به پایان رسید آخرین بیکن و گفت: “شاید.”

سپس من به طبقه بالا رفت و در زمان خواب به جای رفتن به محل کار.

من تقریبا یک ماه از روز دقیقا مانند بالا قادر به توضیح احساسات من به شدت در تلاش برای نگه داشتن آنها را در بررسی اما شکست. بسیاری از اعمال و رفتار من را ندارد حس منطقی برای هر کسی جز من. من خوردن بیش از حد هر روز من غذا خوردند من به طور معمول نیست و همه آن را طعم بهتر غذا من معمولا می خورند. و من می دانم بیکن خوردن واقعا نباید در لیست نارضایتی اما مانند که در بالا گفتم من یک گیاه خوار و همچنین… بیکن واقعا نباید در منو است. اما بیکن است که هنوز هم واقعا خوب است. من می خواهم شما بدانید که, اما در همان زمان, من می خواهم شما را به درک که من خودم.

تغییر داروها مانند یک آزمون از خودتان است. این آزمون توانایی خود را به nuttier از حد معمول و هنوز هم حفظ اندازه کافی از قوای خود را به اخراج طلاق بازداشت یا چیزی بدتر است.

به هر حال بسیاری از احساسی که تحریک پذیر, خوردن فاز را تصویب کرده است. من زندگی با بیکن وزن در حالی که من مطمئن هستم. اما در مثبت, من می خواهم شما را به درک که من فقط گفت: “در مثبت است.” که یک معامله بزرگ برای من است. منظور من راستش… من تا به حال یک قسمت افسردگی زمانی که کک صفر خود را تغییر فرمول بنابراین آره… من به راحتی باعث شده است.

من احساس بیشتر خوش بینانه است. من نشسته در اطراف تمرکز بر من شکست. من فکر کردن در مورد چگونه از آن همه کار نمی کند و من عصبی نیست به خاطر عصبی بودن.

بله ماه گذشته خوب نبوده است. نه در همه. و اگر شما در حال رفتن را از طریق یک دارو تغییر در وسط یک بیماری همه گیر من درک خود را از مبارزه است. من می خواهم شما بدانید که هر کسی که تا کنون روشن دارو می کند. اما من همچنین می توانید می گویند در حال حاضر که من در انتهای دیگر آن در حال حاضر که من ساخته شده آن را از طریق آتش که من لبخند کمی بیشتر است.

من به هیچ وجه از جنگل اما با بیماری های روانی شما هرگز واقعا می باشد. اما من از دیدن کمی بیشتر نور خورشید را هر روز و به عنوان کسی که سال ها صرف زندگی با افسردگی و اضطراب است که بسیار عالی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>