ما اهمیتی نمی دهند در مورد پنجره های شکسته ما در مورد مراقبت از یک سیستم شکسته

شکسته مجسمه آزادی شکل دیده می شود در بین شیشه میشکند خارج از غارت فروشگاه سوغات و پس از یک شب در اعتراض به م

توسط ETELARESANKHABAR در 15 خرداد 1399
Care-About-A-Broken-System-1
شکسته مجسمه آزادی شکل دیده می شود در بین شیشه میشکند خارج از غارت فروشگاه سوغات و پس از یک شب در اعتراض به مرگ یک آفریقایی-آمریکایی جورج فلوید در مینیاپولیس در تاریخ 2 ژوئن 2020 در منهتن در شهر نیویورک است. یوهانس EISELE/گتی

وجود دارد این زن و شوهر که رفتم به مدرسه فارغ التحصیل با کسی که خود را یک خانه در مورد دو بلوک از جایی که جورج فلوید به قتل رسید. هنگامی که هدف ذخیره آنها به طور مکرر غارت کردند من را در بررسی بر روی آنها. هر دو خوب بودند اما کمی عصبی است. آنها گفتند که دیدم این آینده از یک مایل دور است و چگونه آنها را دوست داشت مینیاپولیس — آن را خانه خود اما تنش بین پلیس و جامعه سیاه شده بود (طبعا) نصب در حالی که برای. در نهایت آنها قابل درک است که همه چیز داره بدتر قبل از آنها بهتر است و آن چیزی است که نیاز به اتفاق می افتد.

آنها را سرزنش جامعه سیاه و سفید برای خرابکاری و آسیب دیده اموال زیرا در نهایت ما می دانیم که بسیاری از بازداشت های مرتبط با این چیزها مردمی از خارج از منطقه و مرتبط سفید supremacist گروه.

این بود که همه در مقابل مستقیم به آنچه که من از دیدن آنلاین. در ابتدا مردم شوکه شدند تصویری از جورج فلوید را قتل است. اما آن را به زودی تبدیل به خشم کامل بیش از شکستن شیشه کوه در می رم ماشین و غارت فروشگاه ها. این سوالات رایج: "این چه چیزی را حل کند ؟" و "چرا مردم این کار را به خود شهر؟"

A man collects broken glass from storefront windows in tubs as people begin cleaning up in Downtown Crossing in Boston on June 1, 2020
یک مرد جمع آوری شیشه های شکسته از نمای ویندوز در وان به عنوان مردم شروع به تمیز کردن در مرکز شهر عبور در بوستون در ژوئن 1 سال 2020 او بوستون گلوب/گتی

به نظر می رسید به طوری عجیب و غریب به مردم می دانند که زندگی در این منطقه و درک و چرا از آن اتفاق می افتد تنها برای دیدن کسانی که تا به حال هیچ ارتباط واقعی به مینیاپولیس بود کاملا خشم. و آنچه که من فکر می کنم شده است در ترجمه از دست داده است عمل ساده از همدلی است.

مردم در حفظ و تلاش برای پیدا کردن منطق پس از دیدن فیلم از شورش آنلاین, اما آنها نمی گرفتن یک لحظه به درک چه شورش معنی. این عمل خشم و سرخوردگی و خشم می آید که از هر جهت می توان آن است که تقریبا همیشه یک نتیجه بی سابقه را نادیده می گیرند و ناعادلانه مظلوم. استثنا بودن هنگامی که افراد ضد شورش به خاطر تیم ورزشی مورد علاقه خود را از دست داد.

در کالج من با حضور در کلاس های مختلف که در آن ما در مورد ادبیات که پس از " 92 لس آنجلس شورش. یکی از قطعه کار به طور خاص بود گرگ و میش: لس آنجلس, 1992. آن است که یک زن بازی نوشته شده توسط Anna Deavere Smith. آن متشکل از واقعی تاریخ شفاهی از مردم که زندگی می کردند از طریق شورش. و وقتی که من می گویند مردم منظورم این است که او در مصاحبه 300 نفر برای پیدا کردن ترکیب مناسب از دیدگاه های متنوع.

این بازی شامل صداهای از سراسر طیف از شورش: مقامات دولتی از جمله رئیس پلیس لس آنجلس Daryl گیتس و کنگره ماکسین واترز; بی نام داور در رادنی کینگ پلیس محاکمه (تبرئه افسران پلیس درگیر در حمله او یک کاتالیزور برای شورش); های مختلف قربانیان و محرکین از خشونت در جنوب مرکزی از جمله سفید راننده کامیون رجینالد دنی بود که مورد ضرب و شتم و ساکنان لس آنجلس خود را مشاهده و از حوادث.

او حفظ و تحویل کلمات کره ای به تصویر بکشد کره ای-آمریکایی که در کسب و کار پایین سوخته بود. گرگ و میش بود و نامزد دریافت جایزه سال 1994 جایزه تونی برای بهترین بازی و در حال حاضر تقریبا 30 سال بعد از آن ممکن است مناسب ترین کار من تا کنون به عنوان خوانده شده.

در نهایت آنچه از من باقی مانده بود پس از تحصیل در گرگ و میش این بود: شورش اتفاق می افتد زمانی که مردم تا به حال به اندازه کافی. آنها اتفاق می افتد زمانی که گروهی از مردم خواسته اند برای کمک, خواست برای ایمنی خواست برای امنیت خواست برای ضروریات زندگی بشر است اما هیچ کس تا به حال. این اتفاق می افتد زمانی که مردم در حفظ و گفت: همان چیزی که با آرامش زمانی که آنها به ارمغان آورده اند تا بی عدالتی در وقت و زمان دوباره به عنوان بسیاری از راه های مسالمت آمیز که ممکن است از طریق تظاهرات مشاهیر و پوشش خبری, اما پیام کاهش یافته است در گوش کر. آنها اتفاق می افتد زمانی که مدارک و شواهد از بی عدالتی است که به وضوح ضبط هستند ولی اعتقادات.

Broken glass along Spring Street after a night of protests and riots as demonstrators protested of the death of George Floyd, a black man who was in police custody in Minneapolis during National Day of Protest in Los Angeles on Saturday, May 30, 2020.
شیشه های شکسته در امتداد خیابان بهار بعد از یک شب از اعتراضات و شورش به تظاهرکنندگان اعتراض از مرگ جورج فلوید یک مرد سیاه پوست که در بازداشت پلیس در مینیاپولیس در طول روز ملی اعتراض در لس آنجلس در روز شنبه, مه 30 سال 2020 است. MediaNews گروه/Pasadena Star-News/گتی

کسانی که از شما پرسیدن که چرا یک شهر در حال سوختن است, من می خواهم به شما واقعا فکر می کنم در مورد چگونه عصبانی و uninvested و بی سابقه شما را باید به شورش. واقعا در مورد آن فکر می کنم. مردم ارسال آنلاین در مورد چگونه آنها را نیز خشمگین شیشه های شکسته از یک سیستم شکسته احساس شنیده می شود. آنها احساس امن است. آنها تا حد زیادی به از دست دادن با شورش. اما به وضوح وجود دارد بسیاری از مردم احساس که آنها چیزی برای از دست دادن در حال حاضر به دلیل آن است که به عنوان بد آن را به طوری که آنها ممکن است به عنوان به خوبی burn it down و شروع تازه — است و حالت خطرناک برای جامعه بود.

لطفا متوجه باشید که هیچ چیز من در اینجا نوشته شده است که توجیهی برای سوزاندن پایین شهر. آن است که یک توجیهی برای خشونت در خیابان ها. هر چند برخی از این خشونت است که تداوم توسط افسران پلیس بیش از حد. این است که من در تلاش برای توضیح دهید که چرا این اتفاق می افتد به مردمی که در حال صحبت کردن در مورد پنجره های شکسته و ماندن سکوت در مورد مسائل سیستمیک نژادپرستی و ستم به کشتار مردم سیاه و سفید. من نیاز ما نیازشما را به ذهن خود را خاموش و شیشه های شکسته و تمرکز بر مردم خشم نا امیدی کاتالیزور برای چرا مردمی احساس نیاز به شورش در وهله اول.

و لطفا نمی کنند مثل شما نمی بینم ورزشکاران معروف را به زانو. نمی گویم که شما نمی بینید بازیگران همیلتون ایجاد یک بیانیه. نمی گویم که شما نمی خواندن داستان یکی پس از دیگری از مردم غیرمسلح از رنگ مرگ در دست پلیس است. نمی گویم که شما نمی شانه را بالا انداختن آن و یا تماس برای اقدام علیه مردم مانند khezri به وجود فرصت های بی شماری برای رسیدگی به این مسائل قبل از در حال حاضر. بی شماری است. و هیچ چیز تغییر هیچ چیز اتفاق افتاده است, بنابراین در اینجا ما هستند.

چه اتفاقی افتاد به جورج فلوید Trayvon Martin, Philando کاستیا, فردی, خاکستری, آلتون استرلینگ اریک گاردنر و بسیاری دیگر از مردم غیرمسلح از رنگ است که بی عدالتی به تنهایی اما آن را فقط می شود حتی بیشتر از آن زمانی که یک جامعه گوش نمیدهد.

در حال حاضر مشکل نیست غارت و یا شیشه های شکسته و یا سوختن ساختمان. مشکل این است که تغییر باید اتفاق می افتد در حال حاضر. آن نیاز به اتفاق می افتد در سال 1992 و در عین حال در اینجا ما با تاریخ خود را تکرار. و اگر این پیام در ادامه به سقوط بر روی گوش های ناشنوا شورش خود ادامه خواهد داد.

شورش در حال زبان بی سابقه و آنها تنها راه برای متوقف کردن (و جلوگیری از آنها را) به گوش دادن و منظورم واقعا گوش دادن و حفاری های عمیق عمل و ایجاد تغییر.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن