همه ما می تواند به نفع از 'قدردانی Scavenger Hunt'

مامان ترسناک و مارک Romanelli/گتی هفته گذشته من در یک بیت از یک فانک. آه که من شوخی من شده است در یک بیت از

توسط ETELARESANKHABAR در 17 خرداد 1399
Gratitude-Scavenger-Hunt
مامان ترسناک و مارک Romanelli/گتی

هفته گذشته من در یک بیت از یک فانک. آه که من شوخی من شده است در یک بیت از یک funk گذشته دو و نیم ماه. من بد خلق. من slogging از طریق روز قادر به تمرکز و به طور کلی فقط "خاموش است." من احساس می کنم از نظر ذهنی و عاطفی و حتی جسمی خسته است. کل این جهانی همه گیر چیزی که واقعا می تواند به ارمغان بیاورد یک دختر پایین, که برای اطمینان حاصل کنید.

من قطعا می تواند استفاده از یک انتخاب من و شاید شما می توانید بیش از حد.

مردمی عشق به مشتری جلب کردن قدرت از یک قدردانی به مبارزه با بلوز. و به همان اندازه به عنوان آن را برای تلفن های موبایل مانند مبتذل مشاوره ، چشم انداز واقعا همه چیز است.

این است که نه فقط شواهد یا; تحقیقات نیز پشت آن را تا بیش از حد. دانشکده پزشکی هاروارد گزارش می دهد که تحقیقات انجام شده توسط روانشناسان Dr. Robert A. Emmons از دانشگاه کالیفرنیا در دیویس و دکتر Michael E. مک کالو از دانشگاه میامی در بر داشت که کسانی که مورد قدردانی و برای 10 هفته شد بیشتر خوش بینانه و با زندگی خود راضی تر از آن است که صرف 10 هفته روزنامه نگاری در مورد چیزهایی که تحریک آنها.

برخی از رایج قدردانی شیوه شامل یک مجله قدردانی نوشتن نامه های تشکر دعا یا مراقبه و به طور کلی مصرف یک لیوان-نیم-کامل-تعداد-را-برکت رویکرد به زندگی است. اما اجازه دهید صادقانه برخی از این چیزهایی که آسان تر از انجام گفت. من دوست دارم به ساعت برای صرف نوشتن در یک مجله قدردانی هر روز اما بیشتر روزها با حداکثر سرعت دویدن از خورشید-تا-به-خورشید-را قبل از سقوط در یک پشته بیش از حد ذهنی خشک به انجام هر چیزی به غیر از ماندن mindlessly در هر آنچه در شبکه غذایی. همین کار را برای نوشتن نامه. و گاهی اوقات من فقط بیش از حد به احساسات من به شمارش خود را-نعمت رویکرد است. حتی من آغاز شده و در تلاش برای به دست آوردن بچه ها من به بیشتر سپاسگزار و قدردان آنها می خواهم خیلی جای کار بر تسلط بر این که هنر از ناله و شکایت.

به سادگی قرار دادن: کسانی مفید و شادی-كاركرد قدردانی شیوه های سخت هستند گاهی اوقات به خصوص در میان جهان احساس می کند که بدبختانه وارونه است.

به همین دلیل است که من کاملا می پرستمش این قدردانی روبنده لیست ایجاد شده توسط ساده هکتار وبلاگ. آن را به تازگی نوشته شده در ما معلمان Facebook صفحه شده و به اشتراک گذاشته شده بیش از 6400 بار. آن را ساده و مستقیم به جلو و حتی احساس می کنم مثل یک "قدردانی عمل" در هر se.

چرا که این یک بازی است. سرگین مانند نمونه روبنده شکار آن شامل یک لیست از چیزهایی که برای پیدا کردن – اما از آنجا که شما به دنبال "لذت های ساده" شما نمی تواند کمک کند اما احساس بیشتر سپاسگزار و کمتر funk-ish در این فرآیند است.

این لیست شامل چیزهایی مانند "پیدا کردن چیزی است که رنگ مورد علاقه خود" و "پیدا کردن چیزی است که شما را خوشحال می کند" و "پیدا کردن چیزی است که شما می توانید استفاده کنید برای ایجاد یک هدیه برای کسی که." آن را مناسب برای یک خانواده پیاده روی یا کلاس زوم فعالیت هر چند به عنوان یک دیدگاه اشاره شما ممکن است قادر به پیدا کردن همه این چیزها را در داخل خانه خود را – محرک نهایی قدردانی است.

وجود دارد مقدار زیادی از گزینه های دیگر برای قدردانی شکار لاشخور و اگر شما واقعا خلاق شما می توانید با آمد تا خود را بیش از حد.

آنچه که من در مورد این قدردانی شکار لاشخور است که آنها لازم نیست به احساس می کنم مثل ما در حال آموزش بچه های ما یک "درس"; آن را فقط می شود یک بازی سرگرم کننده است. در این روند تمام خانواده می توانید کمی سرگرم کننده را فراموش کرده ام در مورد چگونگی جهان احساس می کند مانند آن را در حال سقوط از هم جدا و تمرین هنر قدردانی است. آن را به یک برنده.

این بیماری همه گیر است واقعا طرح میتوانست به زندگی ما و شاید آن زمان برای یک چشم انداز جدید. اگر بدون هیچ دلیل دیگر از من grouchiness گرفتن نوع خسته کننده است. من آماده برای چیزی جدید. یک شکار روبنده در اطراف محله به من یادآوری می کنند که هنوز هم وجود دارد بسیار سپاسگزار برای, بسیار, به, قدردانی بسیار زیبایی در این وحشی و خشن جهان و... ، که ممکن است تنها چیزی که برای انجام آن است.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن