بنفش رنگ Zenith جدیدترین ساعت مچی است که با الهام از آن با فرکانس بالا

با یک جنبش و بند غرق در توجه به رنگ بنفش جدید سرپیچی 21 اشعه ماورای بنفش از اوج باعث پررنگ زیبایی بیانیه اما این دلایل برای انتخاب رنگ است که تماشای عاشقان را پیدا خواهد کرد بسیاری جذاب است.

قرار است در کوتاه مدت طول موج پایان مرئی طیف بنفش دارای بالاترین فرکانس از همه قابل مشاهده رنگ—مطابقت کامل برای اوج El Primero 21 جنبش الت سنجش فواصل زمانی که ضربان در فرکانس 50 هرتز وام آن دقت بی نظیر به لحن 1/100هفتم دوم.

Zenith Defy 21 Ultraviolet

اوج سرپیچی 21 اشعه ماوراء بنفش حسن نیت ارائه میدهد از اوج

به عنوان بالاترین فرکانس الت سنجش فواصل زمانی منظم تولید سرپیچی 21 است که در میان نسل جدیدی از مدرن الت سنجش فواصل زمانی ممکن ساخته معاصر ساعت سازی دستاوردهای مربوط به استفاده از سیلیکون است که می تواند مقاومت در برابر سرعت زیاد حرکت بسیار بهتر از سنتی و روان کننده. در اوایل این سال اوج پرده برداری از سرپیچی 21 لندرور که افتخارات 3 ساله همکاری بین ساعت ساز و خودروساز لوکس و همچنین سرپیچی از 21 کارل کاکس یک نسخه محدود از مدل مباهات glow-in-the-dark کربن گودی پرداخت ادای احترام به ستاره DJ برای آن را نام برد.

Zenith Defy 21 Ultraviolet

اوج سرپیچی 21 اشعه ماوراء بنفش حسن نیت ارائه میدهد از اوج

آخرین سرپیچی از 21 نسخه مجهز به دو escapements—یکی از ضروری timekeeping که ضربان در 36,000 ارتعاشات در هر ساعت (VpH) و دارای فرکانس 5 هرتز و دیگری برای زمانی که ضربان 10 بار سریع تر در 36,000 VpH و دارای فوق 50 هرتز فرکانس. مدل El Primero 9004 جنبش اتوماتیک, است, chronometer-تایید شده توسط Timelab یک ژنو مبتنی بر سازمان فراهم می کند که شخص ثالث, خدمات صدور گواهینامه برای ساعت سازی سوئیس میباشد.

Zenith Defy 21 Ultraviolet Caseback

اوج سرپیچی 21 ماوراء بنفش Caseback حسن نیت ارائه میدهد از اوج

بنفش-درمان پل جنبش قابل مشاهده از طریق یک openworked شماره گیری در تضاد کامل با مدل سه خاکستری الت سنجش فواصل زمانی ثبت نام و خاکستری فلنج حلقه به عنوان به خوبی به عنوان آن 44 mm صورت مات سندبلاست تیتانیوم.

Zenith Defy 21 Ultraviolet

اوج سرپیچی 21 اشعه ماوراء بنفش حسن نیت ارائه میدهد از اوج

معاصر مدل—که بنفش سلطنتی طرح جهانی ساعت اول با توجه به اوج—retails برای $13,100.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de