8 *تقریبا* غیر قابل خراب کردن اسباب بازی سگ که ایستاده تا حتی سخت ترین Teefs

نه هر جویدن اسباب بازی برای سگ ها برابر خلق شده است–اما البته شما می دانستید که در حال حاضر. اگر شما پدر و

توسط ETELARESANKHABAR در 8 خرداد 1399
Tough Dog Chew Toys

نه هر جویدن اسباب بازی برای سگ ها برابر خلق شده است–اما البته شما می دانستید که در حال حاضر. اگر شما پدر و مادر از توله سگ که تخریب حتی بیشتر ظاهر غیر قابل خراب کردن سگ جویدن اسباب بازی مبارزه واقعی است–به خصوص در حال حاضر زمانی که شما رو انسانی کودکان و نوجوانان به حفظ مشغول در خانه. اگر شما شده است از طریق مجموعه ای از آنچه که شما تصور می شد سخت, اسباب بازی های سگ, تنها برای پیدا کردن خود را به یک بعدی در روز بعد از آن شما نیاز به قوی تر از حد متوسط گزینه های. که در آن ما می آیند.

این که آیا شما یک سگ بزرگ یا کوچکتر pup مهاجم chewers می تواند در نهایت هزینه شما ثروت در جایگزینی اسباب بازی و به طور جدی تر دامپزشک. نیز وجود دارد شما وقت اضافی را صرف تمیز کردن پس از eviscerated مخمل خواب دار stuffies لاستیک توپ و استخوان و حتی تخت سگ–یا خدای ناکرده مبلمان خود را. بیشتر استرس ؟ در حال حاضر ؟ سخت عبور کند. پیدا کردن خراب و یا تقریبا غیر قابل خراب کردن سگ اسباب بازی جویدن یک حیوان خانگی ضرورت برای صرفه جویی در پول و زمان و به طور کلی سلامت عقل.

بنابراین دقیقا سگ بهترین اسباب بازی برای مهاجم chewers? که بستگی به اندازه از خود تالار گفتگوی جوانان ایرانی, همچنین به عنوان سگ خود را نیاز دارد/راه های مورد علاقه به بازی. او یک واکشی توپ متعصب ؟ جویدن چوب خبره? پر انرژی pup است که نیاز به حل مسئله سبک پازل اسباب بازی ؟ پیش رو شما در پیدا کردن گزینه های برای هر قدرت chewer بزرگ یا کوچک است.

بهترین چوب جویدن اسباب بازی برای سگ

Benebone ارائه می دهد طعم جناق سگ اسباب بازی تهاجمی chewers از تمام اندازه ها. موجود در کوچک (برای سگ های زیر 30 پوند) تا به غول اندازه (برای سگ های زیر 120 پوند) این chews ساخته شده از فوق العاده با دوام با طعم مواد غذایی درجه بیکن مرغ و بادام زمینی–به طوری که آنها مانند طعم واقعی استخوان و اما آخرین راه دیگر. این جناق طراحی نیست و فقط برای زیبایی شناسی یا: منحنی شکل باعث می شود آن را آسان برای puppers برای گرفتن این جویدن استخوان و آویزان نگه داشتن آنها را با خوشحالی gnawing دور برای هفته ها. که ممکن است به همین دلیل این سختی سگ اسباب بازی به رخ کشیدن حدود 7000 بررسی مثبت در آمازون است. مشتریان شامل نمی توانید رای بدهید مانند "چهار سگ کاملا از بین بردن استخوان اما این یکی به طول انجامید در حالی که کاملا" و "دو ماه او را از جویدن آن! با دوام است و او آن را دوست دارد بیش از حد!"

چه چیزی بیشتر: Benebone اهدا محصول به آمریکا پناهگاه و نجات در هفته. دشوار سگ اسباب بازی که خوب بیش از حد است ؟ ما در.

12 دلار در آمازونNylabone ارائه می دهد انواع مختلفی از نقاط قوت خود را کلاسیک, نایلون, جویدن اسباب بازی برای سگ بسته به اینکه چگونه سه توله سگ خود را آدمی; قدرت جویدن ترین با دوام برای "افراطی جویدن." این سختی اسباب بازی می آید در کوچک اضافی از طریق اضافی در اندازه های بزرگ و چهار طعم, بنابراین آیا هیولا کمی خود را تحت 15 پوند یا بیش از 50 پوند وجود دارد یک گزینه مناسب است که می تواند ایستادن به دندان تست کنید. صحبت از دندان Nylabon سگ اسباب بازی تهاجمی chewers نه تنها برآورده است که مثل خوره به جانم احساس آنها همچنین کمک به حفظ chompers تمیز و کنترل پلاک و تارتار ایجاد می کند. برنده! "من یک بولداگ و او را دوست دارد به تحلیل رفتن استخوان" نوشته یک منتقد "این است که او زمان مورد علاقه و من آن را دوست دارم چرا که آنها آخرین sooooo طولانی است. من نفرت پنهان خام به عنوان آنها در حال انجام زمانی که او chews بر آنها و من همیشه به نظر می رسد به گام بر روی آنها. این استخوان ها ظاهرا باید طعم و مزه بزرگ است چرا که او را نگه می دارد و نادیده گرفتن او و دیگران برای این یکی. من تا به حال دیگران توسط این برند و تنها دلیل ما جدید بود و او آن را از دست داد. شما به سختی می تواند بگوید او تا به حال جویده در آن سال و یا بهتر است." برای تلفن های موبایل بسیار غیر قابل خراب کردن به ما.

14 دلار در آمازون

تراشه-رایگان جویدن اسباب بازی برای سگ ها که با وسواس چوب? ثبت نام با ما. برای نوزادان که نمی تواند مقاومت در برابر شاخه شاخه و همه چیز را در میان این سختی سگ اسباب بازی ارائه بافت و طعم واقعی چوب در یک محیط امن و با دوام غیر سمی فرم. را انتخاب کنید از چوب واقعی و یا کهور کباب طعم در اندازه ریزه اندام از طریق بزرگ خود را نگه دارید, تالار گفتگوی جوانان ایرانی مشغول–نام مستعار: نه gnawing در کثیف چوب و یا گوشه ای از میز قهوه و ما از تجربه صحبت می کنند. نزدیک به 2000 داوران توصیه می کنیم این سگ اسباب بازی تهاجمی chewers. "ما سگ های مورد علاقه جدید جویدن. او به معنای واقعی کلمه نشسته وجود دارد در شب مانند یک بچه با یک اسم حیوان دست اموز شکلات. بدون بو و بدون ظروف سرباز یا مسافر" نوشت. یک سگ پدر و مادر رضاعی (تجلیل!!) همچنین raved, "ما 6 ماه گودال مخلوط ماندن با ما و او نیاز به چیزی برای جویدن. او صرف ساعت در روز در آن و از آن است که حتی نیمی از راه را رفته است. خیلی خوشحال با این محصول!"

6 دلار در آمازون

بهترین 'خراب' سگ اسباب بازی جویدن برای پنهان کردن رفتار

وجود دارد هر چیزی این بسیار خوب کمی اسباب بازی نمی کنم ؟ توکس جویدن اسباب بازی برای سگ می تواند با رفتار خود را به نگه داشتن pup درگیر و اشغال و یا پرتاب به عنوان یک واکشی اسباب بازی sans رفتار; آن هم برای یک بازی یدک کش-o-جنگ و حتی شناور اگر خود را اهسته ناپدید شونده را دوست دارد به شنا و واکشی در همان زمان. در حالی که همه این تقریبا غیر قابل خراب کردن سگ جویدن اسباب بازی دست نخورده باقی می ماند. پاداش اضافه شده: آن را 100 ٪ قابل بازیافت غیر سمی و عاری از BPA و فتالات و آن را در ماشین ظرفشویی امن. تا آنجا که سگ اسباب بازی تهاجمی chewers رفتن یکی از این نمرات نمرات بالا از مشتریان راضی (91 درصد آن را 4 یا 5/5) از جمله یکی که نوشت: "من Belgian Malinois می تواند جویدن تا هر اسباب بازی در کمتر از 30 دقیقه! ...به جز این یکی!! ما در حال حاضر سه نفر از آنها (این یک اسباب بازی های مورد علاقه هر دو سگ ما!), و یک است که بیش از یک سال با هیچ تکه و یا همجنس باز, سکس دهانی جویده خارج از آن. آن را نگه می دارد یک درمان است که باعث می شود آن را حتی بیشتر جذاب...من به شدت توصیه این اسباب بازی!! اگر من فقط می تواند یکی را انتخاب کنید و از آن خواهد شد این یکی!"

$20 در جویدنیوقتی که می آید به جویدن اسباب بازی برای سگ کنگ است که باید-باید–به خصوص برای پدر و مادر از دندان در آوردن توله سگ یا اضطراب/پر انرژی سگ که نیاز به نگهداری را اشغال کردند. که گفت: نه همه Kongs هستند: برای از بین بردن pup پدر و مادر به دنبال برای تقریبا غیر قابل خراب کردن سگ اسباب بازی جویدن کنگ شدید است که حداکثر سطح دوام. ساخته شده از قوی ترین لاستیک نام تجاری ارائه می دهد ویژگی های این نسخه همه چیز را که باعث می شود اصلی تا معشوق–طراحی و غیر قابل پیش بینی گزاف گویی به عنوان مثال–و می آید در سیاه و سفید به جای کلاسیک قرمز برای آسان تمایز است. افراطی است که در دسترس در اندازه های کوچک از طریق XXL را بدست آورده و بررسی بیحوصلگی حرف زدن از پدر و مادر از همه نوع از نوزادان از جمله کسی که نوشت: "ما سگ پشمالوی سیاه پومرانیا است chewer. این تنها محصول یافت تا به امروز که او نبوده است قادر به پاره از هم جدا در عرض 20 دقیقه از جویدن/بازی. او را دوست دارد به پرتاب آن را در اطراف خود و توانایی پر کردن آن با رفتار است ، من به شدت توصیه این اگر مال شما است chewer بیش از حد!" در انتهای دیگر از پوچ اندازه طیف دیگری نوشت: "تنها ابزار است که می تواند مقاومت در برابر جویدن قدرت از 100 پوند سگ."

$14 در جویدنی

سگ بهترین اسباب بازی برای مهاجم Chewers می خواهم که برای بازی واکشی

اگر شما زندگی می کنند با یک اسباب بازی ویرانگر گذشته از خود انسان kiddo شما نیاز غیر قابل خراب کردن سگ اسباب بازی جویدن ساخته شده است که برای این چالش است. جویدن پادشاه با دوام بیاره توپ های ساخته شده از pet-ایمن لاستیک طبیعی است که می ایستد تا قد بلند, قد و teefs بهتر از متوسط توپ تنیس است. آنها با اتاق به پهلو درمان در داخل دو سوراخ طراحی به منظور جلوگیری از مکش/زبان گیر کرده و آنها ظرفشویی! آیا آنها به فاصله? با توجه به نزدیک به 700, مثبت, بررسی, بله. که شامل یک مشتری خوشحال که نوشت: "من 2 staffordshire terriers و 1 American bully, آنها تا به حال این توپ بیش از یک هفته آنها برگزار شد فوق العاده. آنها همه با وسواس آنها را و من صادقانه فکر می کردند که می توان در 10 دقیقه! بسیار خوشحال با این خرید آنها به ارزش هر پنی است." یکی دیگر از raved, "سگ من کاملا عاشق این توپ پس از من آن را باز کرد او قرار نیست توپ به پایین هر زمان که من او را برای یک پیاده روی را از او طول می کشد بار در همه جا او می رود. این شگفت انگیز است و او است جویدن آن در تمام طول روز و در آن را ندارد یک نیک یا ابتدا به آن است. بهترین محصول من تا کنون او را خریده و از بین بردن من کودک من مانند او من بیولوژیکی است." آره ما که.

14 دلار در آمازون

بهترین سگ سختی برای بازی یدک کش

برای بزرگ doggos که نمی دانم که قدرت خود را از Goughnuts یدک اسباب بازی ارائه می دهد امن و با دوام راه برای بازی یدک کش-o-war. این 11 اینچ طول و 6 سانتیمتر عرض و 1.5 اینچ در مقطع: فقط نگه داشتن بر روی یک طرف و اجازه دهید توله سگ خود را گرفتن بر روی دیگر, و, خوب, آجیل! فکر می کنم از این به عنوان سگ اسباب بازی برای "تهاجمی chewers" که در واقع تهاجمی–اجازه دهید آن مشتاق است. Pup پدر و مادر هستند به همان اندازه به عنوان مشتاق–که شامل کسی که نوشت: "خوب, برای شروع, آن را به طول انجامید تقریبا 7 روز و به نظر می رسد دقیقا همان زمانی که آن را آمد. او نیز بیش از همه من در تمام طول روز به بازی یدک کش, بنابراین من فکر می کنم این اسباب بازی شگفت انگیز است." یکی دیگر از raved, "باز بسته بر تحویل و سگ را متوقف کرده بازی با آن. او آن را انتخاب کنید و محل آن را [در] دامان من نه تنها به بازی تقلا اما به بازی واکشی به عنوان به خوبی. بسیار با دوام است و تا کنون تنها اسباب بازی که او نیست پاره پاره. حتی بسکتبال شانس در خانه من است." به طور کلی حکم: این غیر قابل خراب کردن سگ اسباب بازی جویدن ارزش رفتن آجیل برای.

28 دلار در آمازونهیولا K9 شناخته شده است خود را تقریبا غیر قابل خراب کردن سگ اسباب بازی جویدن و گارانتی تعویض مادام العمر (آنها را به موضوع بازپرداخت و یا یک بار تعویض برای هر سگ اسباب بازی نیست که گذشته "به عنوان طولانی به عنوان شما فکر می کنم آن را باید.") این فوق العاده با دوام جویدن اسباب بازی برای سگ سوراخ مقاوم و ساخته شده از لاستیک طبیعی مرکب است که امن و غیر سمی است بنابراین شما می توانید اجازه می دهد تا قدرت خود را chewer می توانید به شهر نگران-رایگان! برای قوی doggos مانند Mastiffs آزمایشگاه و Pitties, این سگ سختی اسباب بازی رفتن از راه دور و محبوب توسط pup پدر و مادر است. نمایشگاه: بیش از 1100 بررسی 90 درصد از مشتریان به این اسباب بازی یک امتیاز از 4 یا 5. "من خریداری این بازگشت در ماه دسامبر آن است که در حال حاضر ممکن است" نوشت: یک "من این رو برای دوست پسر من سگ آنها نگه داشته و از بین بردن هر اسباب بازی من خواهد خرید. این به طول انجامید و در آن مطلقا هیچ فرورفتگی و یا علائم گزش در اسباب بازی تا کنون است." دیگری اشاره کرد: "اولین اسباب بازی که من پیدا کرده اند که سگ من نابود نشده در عرض 10 دقیقه!!! من از حالا بود خرید اسباب بازی از این شرکت!!! Pup آزمایش سگ-مادر تایید شده است.

22 دلار در آمازون

بهترین اسباب بازی برای قدرت خود را chewer? بزرگ! در حال حاضر به خرید بیشتر خانه و آشپزخانه ملزومات!

اگر چه ما تنها توصیه میدارد ما واقعا عشق ما ممکن است کسب یک کمیسیون در خرید های ساخته شده از طریق لینک از سایت ما.
فروشگاه داستان
stroke red


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب